Piotr Jankowski odszedł z Barw szczęścia. Uśmiercą Piotra jak jego córkę Moniczkę?

2019-09-09 13:07 sz
Barwy szczęścia, odcinek 2086. Piotr (Piotr Jankowski) , Miłosz (Jakub Kwinta), Ewa (Gabriela Ziembicka)
Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2086. Piotr (Piotr Jankowski) , Miłosz (Jakub Kwinta), Ewa (Gabriela Ziembicka)

Piotr Jankowski odszedł z serialu "Barwy szczęścia". To oznacza, że z całą pewnością Piotr Walawski zniknie z ekranu. Co się stanie z jego bohaterem w "Barwach szczęścia"? Czy Walawski z inicjatywy scenarzystów umrze tak, jak Moniczka (Natalia Żyłowska)? Aktor miał ważny powód, żeby zrezygnować z tej roli. Sprawdź szczegóły!

Piotr Jankowski odszedł z serialu "Barwy szczęścia"

Czy Walawski umrze? Według doniesień Wirtualnej Polski Piotr Jankowski zrezygnował z pracy w serialu "Barwy szczęścia"! To szokująca decyzja, szczególnie, że aktor był związany z produkcją od jedenastu lat. Dlaczego odszedł i co stanie się z ojcem trójki dzieci w "Barwach szczęścia"?

Przeczytaj też >>> Barwy szczęścia, odcinek 2091: Piotr ucieknie? Śmierć Moniczki go dobije

Barwy szczęścia odcinek 2084. Piotr (Piotr Jankowski)
Autor: Artrama Barwy szczęścia odcinek 2084. Piotr (Piotr Jankowski)

Odejście Piotra Jankowskiego z "Barw szczęścia" było pokierowane konfliktem! - Głównym powodem była postawa jednej pani z produkcji serialu, która zachowała się absolutnie nieprofesjonalnie i z kompletnym brakiem szacunku - wyznał tajemniczo w rozmowie z WP. 

Zobacz też >>> Śmierć Moniczki w Barwach szczęścia. Franek będzie się bał zemsty Piotra

To jednak nie wszystko. Ekranowy Walawski powiedział, że od dłuższego czasu zastanawiał się nad odejściem. Uznał, ze w życiu Piotra wydarzyło się wystarczająco wiele złego, a śmierć Moniczki przelała czarę goryczy. Czy on również zostanie uśmiercony? Kiedy Katarzyna Zielińska podjęła ostateczną decyzję o odejściu z serialu "Barwy szczęścia" było jasne, że Marta umrze. Na razie nie wiadomo, czy produkcja zostawi Jankowskiemu furtkę do powrotu, jak zrobiono w przypadku Honoraty Witańskiej (Magdy). Jedno jest pewne: Piotr zniknie z życia swoich dzieci i z ekranu. Co dalej się z nimi stanie? Z pewnością dowiemy się już wkrótce.

Barwy szczęścia odc. 2085 po wakacjach 2019. PiotrWalawski (Piotr Jankowski)
Autor: vod.tvp.pl Barwy szczęścia odc. 2085 po wakacjach 2019. PiotrWalawski (Piotr Jankowski)
Barwy szczęścia po wakacjach 2019. Piotr (Piotr Jankowski), Iga (Ada Fijał), Miłosz (Jakub Kwinta), Monika (Natalia Żyłowska)
Autor: Artrama Barwy szczęścia po wakacjach 2019. Piotr (Piotr Jankowski), Iga (Ada Fijał), Miłosz (Jakub Kwinta), Monika (Natalia Żyłowska)