Barwy szczęścia, odcinek 2137: Paweł zabije człowieka! Ukryje przed Agatą, że jest szantażowany

2019-11-09 7:20 Ag
Barwy szczęścia, odc. 2120. Agata (Natalia Zambrzycka), Paweł (Mateusz Rzeźniczak)
Autor: vod.tvp.pl Barwy szczęścia, odc. 2120. Agata (Natalia Zambrzycka), Paweł (Mateusz Rzeźniczak)

Paweł (Mateusz Rzeźniczak) z serialu "Barwy szczęścia" będzie miał na sumieniu śmierć człowieka! Już wkrótce wydarzy się tragiczny wypadek i sparaliżowany Paweł kogoś potrąci. Jak do tego dojdzie? W 2137 odcinku "Barw szczęścia" do Piaseckiego zadzwoni nieznajomy mężczyzna, który zacznie go szantażować. Zażąda 200 tysięcy złotych, bo w przeciwnym razie ujawni, że inwalida spowodował śmiertelny wypadek. Były chłopak Agaty (Natalia Zambrzycka) ukryje przed nią prawdę.

"Barwy szczęścia" odcinek 2137 - poniedziałek, 18.11.2019, o godz. 20.10 w TVP2

Tajemniczy wypadek, śmierć człowieka, szantaż i Paweł z "Barw szczęścia", który wpakuje się w poważne tarapaty. Niedawno wrócił z Izraela i wyciągnął pomocą dłoń do rodziny Agaty. Dorobił się wielkich pieniędzy dzięki aplikacji dla osób niepełnosprawnych, więc mógł pożyczyć Hubertowi (Marek Molak) sporo gotówkę na kaucję za uwięzioną Klarę (Olga Jankowska).

Wkrótce w "Barwach szczęścia" przyszłość Pawła stanie pod znakiem zapytania, a sekret, który ukryje nawet przed Agatą zaważy na wszystkich jego planach. W 2137 odcinku "Barw szczęścia" Paweł zjawi się u Agaty, by złożyć jej propozycję pracy przy jego kolejnym filmie. Sukces "Zaginionej" sprawi, że Piasecki postanowi wrócić do reżyserowania.

Nie przegap: Barwy szczęścia, odcinek 2146: Kelnerka Renata zgwałcona! Były ksiądz Tadeusz trafi za kratki?

Ich rozmowę przerwie jednak podejrzany telefon do Pawła. W 2137 odcinku "Barw szczęścia" nieznajomy mężczyzna uprzedzi Pawła, że wie o śmiertelnym potrąceniu, o wypadku, który spowodował.  Może to zachować w tajemnicy pod warunkiem, że Piasecki przekaże szantażyście 200 tysięcy złotych w zamian za milczenie. 

Sprawdź też: Barwy szczęścia, odcinek 2137: Paulinka porwana przez pedofila! Zaczai się na nią w lesie

Sprawa wypadku spowodowanego przez Pawła będzie jednym z bardziej zagadkowych wątków kolejnych odcinków "Barw szczęścia". Przez długi czas nie będzie wiadomo kogo zabił Paweł i jak doszło do tragedii.

Najnowsze