SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Wiktoria dowie się, że Tomasz wrobił Adama w gwałt

Na dobre i na złe. Wiktoria dowie się, że Tomasz wrobił Adama w gwałt

23.01.2016, godz. 02:50
Na dobre i na złe odc. 622. Wiktoria Consalida (Katarzyna Dąbrowska), Tomasz Rzepecki (Ireneusz Czop)
Na dobre i na złe odc. 622. Wiktoria Consalida (Katarzyna Dąbrowska), Tomasz Rzepecki (Ireneusz Czop) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Ostry konflikt lekarzy z serialu "Na dobre i na złe" wstrząśnie życiem trojga osób. W 622 odcinku "Na dobre i na złe" doktor Adam Krajewski (Grzegorz Daukszewicz) odchodzi ze szpitala w Leśnej Górze. Ostatniego dnia pracy Wiktoria Consalida (Katarzyna Dąbrowska) dowiaduje się jakim podłym draniem jest jej mąż, Tomasz Rzepecki (Ireneusz Czop).

"Na dobre i na złe" odcinek 622 - środa, 27.01.2016, o godz. 20.40 w TVP2

W 622 odcinku "Na dobre i na złe" Adam stawia się na ostatni dyżur. Dyżuruje też Tomasz Rzepecki (Ireneusz Czop). Przy konsultacji medycznej Adama wzburzy lekceważące podejście Tomasza do młodego pacjenta, Miłosza (Maciej Cymorek), którego do szpitala przywiózł ojciec (Marek Włodarczyk), zaniepokojony agresywnym zachowaniem syna.

Patrz: Na dobre i na złe. Wiktoria i Adam znów razem. A co z Tomaszem?

Awantura przybiera na sile. Adam oskarża Rzepeckiego, że ukrył zdjęcia, które mogłyby oczyścić Krajewskiego z oskarżenia o gwałt. Dodaje, że poinformuje o tym Wiktorię (Katarzyna Dąbrowska). Adam zrezygnuje z zemsty. Poprosi jedną z pielęgniarek, by oddała zdjęcia Rzepeckiemu. Ale fotografie wpadają w ręce Wiktorii.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: