Netflix, The Crown

The Crown sezon 5. Diana zginie w wyniku spisku?! Wszyscy fani będą w szoku! - ZDJĘCIA

W "The Crown 5" zobaczymy, jakie wydarzenia na królewskim dworze doprowadzą do tragicznej śmierci Diany (Elizabeth Debicki). Sezon 5 hitu Netflix-a pokaże wielki kryzysy korony brytyjskiej i ostateczny koniec nieudanego małżeństwa Karola (Dominic West) z Dianą. Wszystko w blasku fleszy i mediów, które karmiły się tym dramatem przez wiele miesięcy. Jak wiemy z historii, Diana zginęła w tragicznym wypadku uciekając z kochankiem przed paparazzi. Tylko czy na pewno to był przypadek? Czytaj więcej o potencjalnym spisku w 5 sezonie "The Crown" i zobacz najnowsze ZDJĘCIA w GALERII!

The Crown, Netflix. Śmierć Diany to był nie wypadek? Szokujące teorie w 5 sezonie!

W "The Crown 5" zobaczymy niezwykle wydarzenia na brytyjskim dworze królewskim, które doprowadziły do ostatecznego rozstania następcy tronu Karola z Dianą. Wszystko działo się w blasku fleszy, co utrudniało, było nie było, wielkie prywatny dramat tej pary. To małżeństwo nigdy nie mogło się udać. Karol od zawsze kochał z wzajemnością Camillę (Olivia Williams), a Diana poza nim nie widziała świata. Jednak i to się zmieni.

Diana w "The Crown 5" zdobędzie wielką miłość fanów na całym świecie, co dodatkowo będzie denerwowało ambitnego Karola. I choć królowa Elżbieta II (Imelda Staunton) spróbuje jeszcze zmusić syna do poprawnego kontynuowania małżeństwa,. szybko się podda, a cały świat będzie oglądał telewizyjny wywiad Diany i Karola po rozstaniu - zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ. Księżna zacznie też bardziej jawnie szaleć z kolejnymi kochankami, aż ostatecznie z jednym z nich zginie uciekając przed paparazzi. Tylko czy na pewno ten wypadek nie został starannie zaplanowany?   

Grająca Dianę w "The Crown 5" Dianę Elizabeth Debicki musiała odpowiedzieć w "Radio Times" na pytanie, czy księżna była manipulantką i egoistką. Gwiazda była mocno zdziwiona, że w ogóle można tak patrzeć na postać skrzywdzonej księżnej. 

Jest część mnie, która mówi: "Nie, nie jestem", ponieważ tak długo byłam w tej postaci. To fascynujące, ponieważ po raz pierwszy naprawdę to słyszymy. To ciekawe, że tak to postrzegasz – odpowiedziała serialowa Diana. 

W "The Crown 5" zobaczymy na pewno kochanka, z którym zginęła księżna Diana. Dodi Al-Fayed odegra pewną ważną, biznesową rolę także na brytyjskim dworze. Czy kochanek Diany wiedział, jak skończy się ich ucieczka przed paparazzi?  

"The Crown 5" można już oglądać na Netflix od 9.11.2022. Jak zwykle platforma ta udostępniła wszystkie 10 odcinków nowego sezonu na raz. Tytuł ostatniego brzmi" Bezpieczna przystań". Jak wiemy, Dianie się tylko wydawało, że taką znalazła...

Zobacz też: The Crown sezon 5 kiedy na Netflix? Data premiery już znana! - ZDJĘCIA

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze