Netflix, The Crown

The Crown sezon 5 kiedy na Netflix? Data premiery już znana! - ZDJĘCIA

Serial "The Crown" 5 sezon już za kilka dni będzie dostępny na platformie Netflix! Znamy dokładną datę i podpowiadamy kiedy oglądać! W 5 sezonie serii, opowiadającej o losach brytyjskiej rodziny królewskiej zobaczymy tragiczną śmierć księżnej Diany (Elizabeth Debicki). W najważniejszych rolach zobaczymy także nowych aktorów, którzy z racji upływających lat, przeszli metamorfozę. Jaka jest data premiery "The Crown 5" na Netflix? Sprawdź i zobacz koniecznie GALERIĘ najnowszych ZDJĘĆ!

The Crown 5. Kiedy oglądać na Netflix? Zobacz nowe ZDJĘCIA W GALERII!

Fani serialu "The Crown" już nie mogą się doczekać premiery nowego, 5 sezonu! Śmierć królowej Elżbiety II (Imelda Staunton) wstrzymała na chwilę prace nad kolejnym sezonem, ale już mamy dla widzów hitu Netflix-a dobrą wiadomość. Odsłona 5 serii o brytyjskiej dynastii już dosłownie za kilka dni! Kiedy włączyć Netflix, żeby obejrzeć nowe odcinki?

W 5 sezonie "The Crown" zobaczymy nowych aktorów w ważnych rolach członków rodziny królewskiej - zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ. Nową twarz dostanie królowa i jej mąż, książę Filip (Jonathan Pryce). Nowi aktorzy zagrają też księcia Karola i jego kochankę Camillę. Co wydaje się najważniejsze w 5 sezonie serii o brytyjskiej koronie, w roli księżnej Diany wystąpi również zmieniona aktorka. Teraz będzie to Elizabeth Debicki, gwiazda o polskich korzeniach. Kiedy oglądać 5 sezon "The Crown"?

Ujawniamy: "The Crown 5" wystartuje na Netflix już 9 listopada! Jak zwykle na tej platformie od razu zamieszczone będą wszystkie odcinki 5 sezonu, więc fani nie będą musieli czekać co tydzień na nową odsłonę. 

Zobacz też: To dlatego Ula odchodzi z M jak miłość? Iga Krefft opowiada o traumie i trudnej pracy na planie

Najnowsze