M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1805: Barbara odnajdzie Małgosię z pomocą Marcina! Zaginiona córka odezwała się do Mostowiakowej

2024-04-26 8:39

Barbara (Teresa Lipowska) spełni swoje najskrytsze marzenie i zobaczy się z Małgosią (Joanna Koroniewska)? W 1805 odcinku "M jak miłość" Mostowiakowa wyzna, że marzy o tym, być chociaż raz porozmawiać z najmłodszą córką. Barbara nie widziała jej od lat i na samą myśl o niej, do oczu napływają jej łzy. Czy dzięki Marcinowi (Mikołaj Roznerski) który został zaangażowany w akcję odnalezienia Małgosi przez samą Marysię (Małgorzata Pieńkowska), uda się doprowadzić do wzruszającego spotkania matki z córką? Małgosia zerwała wszelkie kontakty z rodziną. Ślad po niej urwał się wraz z informacją, że wypisała się z kliniki psychiatrycznej w USA. Czy Barbara w 1805 odcinku "M jak miłość" dostanie jeszcze od życia szansę i zobaczy Małgosię?

"M jak miłość" odcinek 1805 - poniedziałek, 13.05.2024, o godz. 20.55 w TVP2

Barbara w 1805 odcinku "M jak miłość" z trudem i łzami w oczach wyzna Marysi (Małgorzata Pieńkowska), że marzy o spotkaniu z Małgosią. Najmłodsza córka Mostowiakowej już lata temu opuściła rodzinę i słuch po niej zaginął. Barbara jednak każdego dnia myśli o Małgosi i zastanawia się, gdzie w tym momencie jest, jak wygląda jej życie. Mimo ogromnego żalu do Małgosi za to, że z dnia na dzień odcięła się od wszystkich najbliższych i wyjechała za granicę, Barbara szczerze pragnie móc zobaczyć ją po raz ostatni.

W tej sprawie Marysia w 1805 odcinku "M jak miłość" zgłosi się po pomoc do Marcina, który obieca seniorce, że zrobi wszystko, co w jego mocy, by odnaleźć Małgosię i doprowadzić do spotkania matki z córką. Już od samego rana Marysię zaniepokoi nietypowe zachowanie matki.

- Ostatnio jesteś taka smutna. I jakoś tak nam przygasłaś - cytuje portal światseriali.interia.pl słowa Marysi.

- (...) Mam swoje lata... i jedną niezałatwioną sprawę, która od dawna nie daje mi spokoju - wyzna seniorka.

- Chciałabym... choćby tylko raz porozmawiać z Małgosią - sprecyzuje, o co jej dokładnie chodzi.

- Ja też często o niej myślę. I wciąż mam nadzieję, że coś się w tej sprawie przełamie, zmieni - odpowie Maria.

Jeszcze tego samego dnia Rogowska opowie Marcinowi o swoim pomyśle i poprosi go o pomoc w odnalezieniu Małgosi.

- Naprawdę myślisz, że udałoby się Gosię odnaleźć? Minęło tyle lat i tak wiele razy próbowaliśmy nawiązać z nią kontakt... Tylko kilka razy zadzwoniła z krótką informacją, że jest, że żyje i na tym zwykle kończyła się cała rozmowa - zwątpi Mostowiakowa.

- Ciociu, ja nie mogę obiecać, że na sto procent znajdę Małgosię - wprost powie Chodakowski.

- Przecież wiem - wyszepce seniorka.

- Jestem ci taka wdzięczna, Marcinku. Dziękuję - westchnie Barbara.

- Odezwę się, jeśli będę czegoś potrzebował. A teraz przepraszam, ale muszę już wracać - doda na pożegnanie Chodakowski.

Co się stało z Małgosią z "M jak miłość"?

Przypomnijmy, że Małgosia z "M jak miłość" zerwała kontakt z rodziną już wiele lat temu. Córka Barbary ostatecznie wyjechała za granicę, skąd tylko dochodziły słuchy o narkotykach, alkoholu, jak i również o wstąpieniu do tajemniczej sekty!

Dokładnie 11 lat temu, w 999 odcinku "M jak miłość" Małgosia wyjechała do Stanów Zjednoczonych z byłym mężem Michałem Łagodą (Paweł Okraska). Porzuciła ówczesnego męża Tomka Chodakowskiego (Andrzej Młynarczyk), którego zdradziła z Michałem. W Ameryce wpadła jednak w szpony sekty. Ich szczęście przerwał makabryczny wypadek, w którym oboje zostali ranni. Wtedy też okazało się, że Małgosia była w ciąży.

Po tragicznej śmierci Łagody w 1071 odcinku "M jak miłość" Małgosia uciekła ze szpitala, chociaż po stracie dziecka też ledwo uszła z życiem. Długo nie było o niej żadnych wiadomości. Dosłownie zniknęła bez śladu. W 2019 roku wyszło na jaw, że Małgosia leczyła się w szpitalu psychiatrycznym, jednak po jakimś czasie wypisała się z kliniki na własne życzenie. Nie zostawiła rodzinie swojego adresu. W pełni świadomie postanowiła zerwać kontakt z bliskimi, co złamało serce Barbary. Od tamtego momentu, seniorka rodu Mostowiaków nie ma pojęcia, co dzieje się w życiu jej najmłodszej córki i byłaby szczęśliwa, gdyby miała okazję porozmawiać z nią choćby ten ostatni raz. 

Czy Marcin odnajdzie Małgosię w USA?

W 1805 odcinku "M jak miłość" Marcin postanowi odszukać Małgosię i zrobi wszystko, by doprowadzić do spotkania Barbary z najmłodszą córką. O pomoc poprosi go sama Marysia, która widząc smutek matki będzie chciała przerwać jej cierpienie. Czy seniorka będzie miała szansę zobaczyć się z najmłodszą córką? Czy Małgosia powróci do Grabiny i odnowi kontakt z rodziną?

Tego wszystkiego z pewnością dowiemy się dopiero w nowym sezonie "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej. Jedno jest pewne, jeśli Małgosia wróci to już z inną twarzą, bo Joanna Koroniewska nie zagra już tej bohaterki.

M jak miłość odcinek 1800 ZWIASTUN. Budzyński i Julia połączą siły w sprawie wypadku żony Rotkiewicza! Dima przyzna się, że kocha Magdę!
Listen on Spreaker.
Najnowsze