M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1803: Iza w szpitalu powie Marcinowi i Kamie o rozstaniu z Radkiem! Wyczuje, że coś z nimi jest nie tak - ZDJĘCIA

2024-05-06 20:18

W 1803 odcinku "M jak miłość" Iza (Adriana Kalska) przyjedzie do szpitala do Mai (Laura Jankowska) dopiero wiele godzin po wypadku córki! Nie będzie z nią jednak Radka (Philippe Tłokiński). Mąż Izy uzna, że tragedia, która wydarzyła się u Chodakowskich nie jest na tyle istotna, by miał przerywać służbową podróż do Krakowa. Jak Iza w 1803 odcinku "M jak miłość" wyjaśni Marcinowi (Mikołaj Roznerski) i Kamie (Michalina Sosna), że jest teraz sama, że rozstała się z Radkiem, dla którego dzieci w ogóle się nie liczą? Po tym co Marcin usłyszy od byłej żony będzie pewny, że coś jest nie tak w jej małżeństwie. Poznaj szczegóły!

"M jak miłość" odcinek 1803 - poniedziałek, 6.05.2024, o godz. 20.55 w TVP2

Po wypadku Mai dopiero w 1803 odcinku "M jak miłość" Iza przyjedzie do córki do szpitala, zajmie przy 6-latce miejsce, które z taką czułością wypełniła Kama. Tylko ukochana Marcina w porę zareagowała na przerażający telefon Aleksandry (Małgorzata Pieczyńska), że Maja miała wypadek na balu karnawałowym, że spadła ze schodów i pojawiło się zagrożenie wstrząsu mózgu. Diagnoza lekarza (Leszek Żukowski) uspokoi jednak Chodakowską i Kamę. Zanim Marcin dotrze do szpitala, Maja spokojnie zaśnie, a Kama nie odstąpi jej nawet na krok.

Dlaczego Iza nie przyjedzie do Mai do szpitala od razu po wypadku?

W tych dramatycznych okolicznościach w 1803 odcinku "M jak miłość" Marcin upewni się, że na Kamę może zawsze liczyć, że dzieci czują się przy niej jak przy drugiej mamie. W przeciwieństwie do Izy, która o wypadku Mai dowie się znacznie później, bo nie odsłucha wiadomości od Aleksandry. Dlaczego? Będzie akurat w Krakowie z Radkiem, pochłonięta sprawami służbowymi w wydawnictwie, dla którego oboje z mężem teraz pracują.

Iza rozstanie się z Radkiem! Mąż zostanie w Krakowie

Pojawienie się Izy w szpitalu w 1803 odcinku "M jak miłość" postawi Kamę w niezręcznej sytuacji. Bo to ją lekarz uznał przecież za matkę Mai. Między Izą, Marcinem i Kamą zapanuje nerwowa atmosfera, ale co ciekawe, Chodakowska będzie wdzięczna byłemu mężowi i jego dziewczynie, że tak troskliwie zajęli się Mają. Nie będzie przed nimi kryła rozczarowania zachowaniem Radka, który nie okaże jej wsparcia w obliczu tragedii dziecka.

- Przyjechałam sama, on został w Krakowie... - zacznie się pokrętnie tłumaczyć Iza i od razu w 1803 odcinku "M jak miłość"  pójdzie do Mai. Dla Marcina stanie się jasne, że w małżeństwie Izy i Radka nie dzieje się zbyt dobrze. - Coś tam jest nie tak... - oceni w rozmowie z Kamą.

M jak miłość. Brutalny napad na Marcina! Dorwie gangstera Roberta, ale jego ludzie mu tego nie darują
Listen on Spreaker.
Najnowsze