SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Falkowicz ojcem. Kocha Matyldę jak córkę

Na dobre i na złe. Falkowicz ojcem. Kocha Matyldę jak córkę

23.10.2015, godz. 14:30
Na dobre i na złe odc. 611. Matylda (Amelia Czaja)
Na dobre i na złe odc. 611. Matylda (Amelia Czaja) foto:

Matylda (Amelia Czaja) z "Na dobre i na złe" nie jest biologiczną córką Falkowicza (Michał Żebrowski), ale on nie przyjmuje tego do wiadomości. Choć badania DNA wykluczyły jego ojcostwo, profesor świetnie odnajduje się w roli taty. W 612 odcinku ''Na dobre i na złe'' Falkowicz zapewnia dziewczynkę, że jest dla niego bardzo ważna. Czy Kasia Smuda (Ilona Ostrowska) odzyska przytomność i stworzy z Andrzejem prawdziwą rodzinę dla Matyldy?

"Na dobre i na złe" odcinek 612 - środa, 28.10.2015, o godz. 20.40 w TVP2

Falkowicz przygarnął Matyldę do siebie po wypadku Katarzyny Smudy, bo sądził, że jest jej ojcem. Badania DNA wykluczyły jednak ich pokrewieństwo. Mimo to Andrzej traktuje dziewczynkę jak własną córkę.

Zobacz: Na dobre i na złe. Falkowicz opłaca świadka, który da Adamowi alibi

Matylda nie jest córką Andrzeja, ale on nie odda jej do dziecka dziecka. Profesor opiekuje się córką Katarzyny Smudy i nie odstępuje jej na krok. Dziewczynka towarzyszy mu nawet podczas przesłuchania na komisariacie w 612 odcinku ''Na dobre i na złe''. Falkowicz odnajduje mężczyznę, który okradł Adama (Grzegorz Daukszewicz) w noc, kiedy Weronika (Malwina Dubowska) padła ofiarą gwałtu.

Zeznania złodzieja mogłyby na zawsze uniewinnić Adama, ale rabuś ucieka. Matylda czuje się winna i bezpodstawnie twierdzi, że tylko przeszkadza opiekunowi. - Wszystko psuję. Tylko ci przeszkadzam - mówi dziewczynka wychodząc z komisariatu.

- Zabraniam ci tak mówić. Jesteś dla mnie kimś wyjątkowym. Matyldziu... - zapewnia Falkowicz.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Tomasz przerywa milczenie! Mąż Wiktorii składa zeznania

Falkowicz z pewnością byłby dobrym ojcem. Wygląda na to, że wyniki badań DNA złamały mu serce. Andrzej liczył po cichu, że Kasia przed operacją powiedziała mu prawdę. Matylda jest dla niego jak córka...

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Zapisz się: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Zobacz PROGRAM TV na SE.pl >>>


Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: