SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość po wakacjach 2016. Marcin dowie się, że ciotka Izy chroniła mordercę

M jak miłość po wakacjach 2016. Marcin dowie się, że ciotka Izy chroniła mordercę

22.08.2016, godz. 11:54
M jak miłość. Marcin (Mikołaj Roznerski), Iza (Adriana Kalska), ciotka Izy (Anna Tomaszewska)
M jak miłość. Marcin (Mikołaj Roznerski), Iza (Adriana Kalska), ciotka Izy (Anna Tomaszewska) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Tragiczny wypadek w "M jak miłość" przez lata przysparzał Izie Lewińskiej (Adriana Kalska) mnóstwo cierpienia. Ukochana Marcina Chodakowskiego (Mikołaj Roznerski) nie mogła się pogodzić z tym, że jej ojciec jej mordercą. W 1235 odcinku "M jak miłość" wyjdzie na jaw, że to ciotka Izy (Anna Tomaszewska) po części odpowiada za dramat Izy. Przez 15 lat chroniła swojego brata, który po pijaku zabił Katarzynę Górecką, żonę biznesmena Góreckiego (Wojciech Wysocki). Nie powiedziała Izie prawdy o Lewińskim.

"M jak miłość" odcinek 1235 po wakacjach 2016 - wtorek, 6.09.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Ojciec Izy Lewińskiej z "M jak miłość" zabił niewinną kobietę, a konsekwencje jego czynu, mimo upływu lat, są wciąż bardzo bolesne dla wiele osób. Przede wszystkim cierpą Górecki i jego córka Olga (Katarzyna Grabowska), którzy przez kierowcę pijaka stracili ukochaną żonę i matkę. Ale Iza także nie może się pogodzić z tym dramatem. Od 15-stu lat żyje ze świadomością, że jest córką mordercy, że przez Lewińskiego rodzina Góreckich nigdy nie zazna spokoju...

Patrz: M jak miłość po wakacjach 2016. Górecki w szpitalu przez Izę. Wstrząsający finał rozmowy o wypadku sprzed lat

Prawda o wypadku Katarzyny Góreckiej, którego sprawcą był ojciec Izy ujrzy światło dzienne dopiero w 1235 odcinku "M jak miłość" po wakacjach 2016. Właśnie wtedy Iza umówi się na spotkanie z Góreckim. Po co? Aby go przeprosić za swojego ojca i uzyskać tak bardzo potrzebne jej do osiągnięcia spokoju wewnętrznego przebaczenie.

Rozmowa Izy z wdowcem będzie pełna emocji. Oboje zrozumieją, że muszą wreszcie zapomnieć o tragedii sprzed lat i zacząć żyć od nowa. Górecki zrozumie, że nie tylko on cierpiał z powodu śmierci swojej żony Katarzyny. Tylko wybaczając Lewińskiemu będzie jednak w stanie zamknąć ten bolesny rozdział. Zaraz po spotkaniu z Izą serce Góreckiego nie wytrzyma. Biznesmen dostanie zawału podczas samotnego spaceru po parku.

Przeczytaj: M jak miłość po wakacjach 2016. Tajemnica Marcina! Iza mu tego nie wybaczy?

Z kolei ciotka Izy, która za plecami bratanicy spotka się z Marcinem, przyzna się Chodakowskiemu, że to przez nią jej brat nie zgłosił się na policję i nie przyznał się do zabicia Katarzyny Góreckiej. To właśnie przez nią tak długo Górecki szukał zabójcy żony, a Iza nie mogła odnaleźć rodziny zmarłej kobiety. - Milczałam, chroniłam go...  Najgorsze, że przez nasze błędy cierpią ci, których kochamy - powie ciotka Izy.

Czy Marcin opowie Izie o spotkaniu z jej ciotką i o tym, że Lewiński nie przyznał się do spowodowania śmiertelnego wpadku właśnie z powodu swojej siostry?  że jej ciotka chroniła brata, który uciekł z miejsca tragedii?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: