SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Magda czuje się fatalnie. Przeszczepione serce zaczyna chorować

M jak miłość. Magda czuje się fatalnie. Przeszczepione serce zaczyna chorować

01.02.2017, godz. 17:00
M jak miłość odcinek 1275, Magda (Anna Mucha)
M jak miłość odcinek 1275, Magda (Anna Mucha) foto:

Choroba Magdy (Anna Mucha) znów daje się we znaki. Chodakowska żyje z przeszczepionym sercem, ale nawet ono płata jej figle. W 1275 odcinku "M jak miłość" Magda zacznie się źle czuć, a Andrzej (Krystian Wieczorek) będzie przerażony widząc przyjaciółkę w takim stanie. Czy żona Olka (Maurycy Popiel) znów wyląduje w szpitalu? Sprawa robi się poważna.

"M jak miłość" odcinek 1275 - poniedziałek, 6.02.2017, o godz. 20.40 w TVP2

Pamiętacie, jak cała Polska drżała o życie serialowej Magdy? Tym razem bohaterka Anny Muchy znów zaczyna się źle czuć! Co się dzieje z jej przeszczepionym sercem?

Zobacz: M jak miłość. Magda znów zachoruje na serce?

W 1275 odcinku "M jak miłość" Madzia będzie miała ciężki dzień. Nie dość, że Maciek (Franciszek Przanowski) zachoruje, to ona spóźni się do pracy. Gdzieś z tyłu głowy cały czas będzie myśleć o Olku (Maurycy Popiel), który nie przyjedzie do Warszawy nawet na święta...

Gdy Chodakowska wbiegnie do kancelarii i usiądzie przy swoim biurku, nagle poczuje ukłucie w klatce piersiowej. Widzący to Andrzej poważnie się przestraszy.

-Co się stało?
-Przyniesiesz mi trochę wody? - poprosi Magda.
-Jasne - powie Budzyński i szybko pobiegnie do kuchni.

Przeczytaj: M jak miłość. Tomek i Jacek pobiją się o Asię na imieninach Agnieszki

Atak szybko minie, a Chodakowska zabierze się do pracy. Nie pomoże nawet troska Andrzeja, który cały czas będzie dopytywać o jej stan zdrowia

-Może jednak pojedziesz do domu? - powie w końcu prawnik.
-Wszystko jest dobrze. Biegłam, chciałam być jak najszybciej. Nie czekałam na windę. Ogólne zdenerwowanie. To nic poważnego, jeśli by tak było to już dawno dzwoniłabym do lekarza. Przepraszam, ale muszę wykonywać swoje obowiązki. Trochę przeszkadzasz mi w pracy - rzuci Magda z uśiechem. Oby to nie było nic poważnego!

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: