SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Katarzyna Cichopek haruje na planie M jak miłość, ale już planuje wakacje z rodziną

M jak miłość. Katarzyna Cichopek haruje na planie M jak miłość, ale już planuje wakacje z rodziną

24.06.2016, godz. 16:00
Katarzyna Cichopek na planie M jak miłość
Katarzyna Cichopek na planie M jak miłość foto: Instagram

Wakacje to dla ekipy "M jak miłość" czas wytężonej pracy! Katarzyna Cichopek jednak nie musi narzekać, bo latem uda jej się wyrwać na 3-tygdniowy urlop z rodziną. Co prawda na razie serialowa Kinga Zduńska wciąż kręci nowe odcinki "M jak miłość", których emisja po wakacjach w 2016, ale myślami już jest z mężem Marcinem Hakielem i dwójką dzieci - 7-letnim Adasiem i 3-letnią Helenką, nad polskim morzem. Gdzie na wakacje wyjeżdża Kasia Cichopek z rodziną?

"M jak miłość" po wakacjach 2016 nowe odcinki 17 sezonu od poniedziałku, 29.08.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Ekipa "M jak miłość" podczas wakacji ma zawsze najwięcej pracy. To głównie latem powstają bowiem wymagające sporego zaangażowania sceny w plenerze. Ale aktorzy z serialu na razie jeszcze nie są przepracowani, bo dopiero co mieli 1,5-miesięczną przerwę w zdjęciach. Poza tym nawet w wakacje rozkład dni na planie jest taki, że gwiazdy mogą sobie pozwolić na dłuższy urlop.

Patrz: Na dobre i na złe po wakacjach 2016. Katarzyna Cichopek trafi do szpitala w Leśnej Górze?

Katarzyna Cichopek należy do grona tych szczęśliwców, którzy teraz harują na planie "M jak miłość", ale później mają jeszcze sporo wolnego. Aktorka w programie "Pytanie na śniadanie" pochwaliła się swoimi wakacyjnymi planami. Oczywiście jak zawsze będzie to bardzo rodzinny wypoczynek.

- Już mam zaplanowany urlop z rodziną, mniej więcej dwa, trzy tygodnie. Zawsze wtedy zostaję w kraju. Bardzo lubię polskie lato. Klimat najbardziej mi wtedy odpowiada, więc odwiedzę morze, Mazury, kto wie, może i w góry wypuszczę się razem z dzieciakami. Mam swoje ulubione miejsca, ale nie zdradzę gdzie, bo to dzikie zakątki - jest tam cisza, spokój, po prostu przyroda. Takie miejsca kocham najbardziej. Chcę zrealaksować się w ten mój krótki urlop, pobyć z dziećmi, poświęcić się im, żeby one też nacieszyły się mną - powiedziała serialowa Kinga z "M jak miłość".

Przeczytaj: M jak miłość po wakacjach 2016. Ula wróci do Grabiny. Pogodzi się z Natalką i Frankiem

Jeśli chodzi o kulisy nowych odcinków "M jak miłość", to Kasia Cichopek nie mogła ujawnić zbyt wiele tajemnic fabuły 17 sezonu. Zapewniła jednak widzów, że sporo się wydarzy w wątku Kingi. Ostatnio spędza na planie zdjęciowym nawet po kilkanaście godzin. 

- Nowi bohaterowie, nowe intrygi, nowe emocje. Wszystko będzie gotowe już we wrześniu. Wakacje zapowiadają się pracowite. Korzystamy z pięknej pogody, chcemy nagrać jak najpiękniejszą faunę i florę, żeby widzowie w te jesienne wieczory mieli odrobinę słońca - zachwalała "M jak miłość" Cichopek.

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: