SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Komisarz Alex 9 sezon. Krystian Wieczorek zastąpi Orlicza

Komisarz Alex 9 sezon. Krystian Wieczorek zastąpi Orlicza

14.11.2016, godz. 09:00
Krystian Wieczorek
Krystian Wieczorek foto:

Alex (Rocky) ponownie zmieni właściciela w serialu "Komisarz Alex"! Wiosną 2017 roku rozpocznie się 9 sezon serialu. Już nie zobaczymy w nim ani Antoniego Pawlickiego, ani Agnieszki Wędłochy. Skąd te zmiany w "Komisarzu Alexie"?

"Komisarz Alex" nowe odcinki w soboty o godz. 20.25 w TVP1'

Alex będzie miał nowego opiekuna w 9 sezonie serialu "Komisarz Alex". Z jednej strony to dobra wiadomość dla fanów serialu, ponieważ doczekają się kolejnego sezonu. Z drugiej, fani Antoniego Pawlickiego już nie zobaczą aktora na ekranie w "Komisarzu Alexie".

Zobacz: Przyjaciółki 9 sezon. Powstanie kolejny sezon Przyjaciółek! Dagmar zdradza tajemnicę producentów

Nowego właściciela Alexa zagra Krystian Wieczorek, znany z roli Andrzeja Budzyńskiego z serialu "M jak miłość". Prodeucent serialu "Komisarz Alex" zdradza:
- Komisarza Piotra Górskiego z Komendy Głównej łódzkim policjantom przedstawi komendant (Zbigniew Lesień). Przy okazji poinformuje, że rozpracował on krakowskie podziemie narkotykowe, a po zakończeniu tej misji udało się go przenieść do Łodzi.

Co zatem stanie się z Orliczem granym przez Antoniego Pawlickiego w "Komisarzu Alexie"? Wyjadą wraz z Krassowską (Agnieszka Wędłocha) do Brazylii! Nie znane są ich losy, ani nie wiadomo czy kiedykolwiek wróca do Łodzi. Antoni Pawlicki odchodzi z serialu "Komisarz Alex", ponieważ przygotowuje się do roli w innym projekcie TVP1 jak podaje "Świat Seriali". Jeśli zaś chodzi o Agnieszkę Wędłochę, to miała podpisaną umowę jedynie na jeden sezon serialu "Komisarz Alex" i było wiadomo od samego poczatku, że na jednym sezonie sie zakończy.

Przeczytaj: Ranczo 10 sezon. Magdalena Kuta o Pani Lodzi

Alex będzie miał już trzeciego właściciela - pierwszym był do połowy trzeciego sezonu Marek Bromski grany przez Jakuba Wesołowskiego. Został śmiertelnie postrzelony przez bandytów. Jak Alex poradzi sobie z nowym właścicielem? Czy psiak przyzwyczai się do Krystiana Wieczorka w serialu "Komisarz Alex" zobaczymy już wiosną 2017 roku w 9 sezonie.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: