Komisarz Alex 16 odc. 191. Piotr Górski (Krystian Wieczorek)

i

Autor: materiały prasowe TVP Komisarz Alex 16 odc. 191. Piotr Górski (Krystian Wieczorek)

Komisarz Alex 16 sezon, odcinek 191 - opis, streszczenie: Piotr tęskni za Lucyną. Tragiczny finał porachunków kiboli w Łodzi - ZWIASTUN

2021-09-18 18:34

"Komisarz Alex" 16 sezon odcinek 191 (odc. 1) w sobotę, 18.09.2021, o godz. 20.35 w TVP1. "Komisarz Alex" odcinek 191 "Kibolskie porachunki " streszczenie - Adam Stasiński świętuje z kolegami awans swojej ukochanej drużyny piłkarskiej RKS Łódź - do pierwszej ligi. Imprezę zakłóca pojawienie się pod domem kiboli lokalnego rywala - Błękitnych. Dochodzi do rękoczynów, w trakcie bijatyki Adam Stasiński upada na ziemię i umiera. Przybyli na miejsce policjanci próbują ustalić personalia niechcianych gości pod domem Stasińskiego oraz jaki był ich udział w jego śmierci.

Dochodzenie utrudnia fakt, że zgodnie z niepisanym prawem grup pseudokibiców, zarówno koledzy jak i żona denata, nie chcą współpracować z policją i nie podają żadnych szczegółów zajścia. Komisarz Górski wie, że policyjne dochodzenie musi szybko przynieść rezultaty, w przeciwnym razie może dojść do eskalacji przemocy pomiędzy fanatykami obu drużyn. W tym celu policjanci postanawiają dokonać infiltracji środowiska kibolskiego pod przykrywką. Do tego zadania zostają wyznaczeni - aspirantka Jagoda Waligóra i komisarz Alex.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze