Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 3005: Zaginięcie chorej Malwiny! Herman nie odnajdzie jej i porzuconej Rozalki? - ZDJĘCIA

2024-04-25 20:34

Co się stanie z Malwiną (Joanna Gleń) w 3005 odcinku serialu "Barwy szczęścia"? Po tym jak nastąpi u niej nawrót choroby psychicznej, wystąpią niepokojące objawy psychozy maniakalno-depresyjnej Malwina zaginie, a chwilę wcześniej porzuci na spacerze swoją małą córeczkę Rozalkę! A kiedy do Hermana (Maciej Raniszewski) i do rodziny zaginionej dotrze wstrząsająca wiadomość, że zniknęła bez śladu już w 3005 odcinku "Barw szczęścia" rozpoczną się nerwowe poszukiwania. Na nic zdadzą się telefony Hermana do ukochanej! Z chorą Malwiną, która po odstawieniu leków nie zapanuje nad psychicznym obłędem, nie będzie żadnego kontaktu. Czy uda się odnaleźć ją i Rozalkę? Sprawdź, co już wiadomo.

"Barwy szczęścia" odcinek 3005 - piątek, 17.05.2024, o godz. 20.10 w TVP2

Zaginięcie Malwiny w 3005 odcinku "Barw szczęścia" po porzuceniu córki Rozalki na spacerze będzie miało bezpośredni związek z nawrotem choroby psychicznej, z którą kobieta zmaga się od lat. To psychoza maniakalno-depresyjna, nazywana również chorobą afektywną dwubiegunową, która została u Malwiny zdiagnozowana już 10 lat temu. Z powodu depresji Malwina trafiła wówczas do szpitala psychiatrycznego. Następnie na kilka miesięcy do sanatorium dla nerwowo chorych, w którym poznała byłego już męża Przemka (Dobromir Dymecki). Ostatni tak silny nawrót choroby Malwiny nastąpił w 2016 roku, gdy ubzdurała sobie, że ma romans z szefem.

Ciąża i poród Malwiny w 2946 odcinku "Barw szczęścia" zwiększyły ryzyko nasilenia się u niej objawów choroby psychicznej. Ze względu na zdrowie swoje i dziecka musiała bardzo uważać z lekami psychotropowymi, być pod stałą kontrolą lekarza. Po narodzinach Rozalki wydawało się, że zagrożenie minęło i teraz Malwina będzie mogła kontynuować leczenie. Bo bez zażywania leków nawrót choroby był niemal pewny. A jednak Malwina odstawi leki, by karmić piersią córeczkę. Szybko wróci też do pracy po porodzie i wtedy zacznie się dziać z nią coś niedobrego...

Życie Malwiny i jej córki Rozalki zagrożone

W finale w 3005 odcinku "Barw szczęścia" dojdzie do tragicznych wydarzeń! Życie Malwiny i Rozalki będzie zagrożone. Z pozoru niewinny spacer z małą córeczką popchnie chorą Malwinę do decyzji o porzuceniu dziecka! Zostawi wózek z Rozalką w parku, w pobliżu osiedla, a sama zniknie bez śladu. Nikt nie będzie wiedział co się stało z Malwiną, gdzie jest ona i Rozalka!

Nic dziwnego, że w 3005 odcinku "Barw szczęścia" Herman, ojciec Malwiny, Jerzy Marczak (Bronisław Wrocławski), jej córka Emilka (Jessica Frankiewicz) i macocha Małgorzata (Adrianna Biedrzyńska) zaczną odchodzić od zmysłów, że zaginiona już się nie odnajdzie, że Rozalka na mrozie będzie narażona na śmiertelne niebezpieczeństwo.

Czy Malwina odnajdzie się w tym sezonie "Barw szczęścia"?

Niestety widzowie "Barw szczęścia" muszą uzbroić się w cierpliwość, bo wątek zniknięcia Malwiny i Rozalki nie wyjaśni się tak szybko. Będzie trzymał wszystkich w napięciu zapewne aż do końca sezonu serialu przed przerwą wakacyjną.

M jak miłość. Brutalny napad na Marcina! Dorwie gangstera Roberta, ale jego ludzie mu tego nie darują
Listen on Spreaker.
Najnowsze