SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia po wakacjach 2016. Edyta Herbuś zginie w wypadku

Barwy szczęścia po wakacjach 2016. Edyta Herbuś zginie w wypadku

25.06.2016, godz. 03:00
Barwy szczęścia 10 sezon, Edyta Herbuś
Barwy szczęścia 10 sezon, Edyta Herbuś foto:

Tak, tak, to prawda! Edyta Herbuś (35 l.) straci pracę w popularnym serialu, a jej postać Stella zostanie uśmiercona. Na szczęście nie chodzi tu o "Klan", gdzie gra od sześciu lat. "Super Express" poznał część scenariusza nowych odcinków "Barw szczęścia", gdzie gościnnie ma się pokazać tancerka.

"Barwy szczęścia" po wakacjach 2016 nowe odcinki 10 sezonu od poniedziałku, 29.08.2016, o godz. 20.05 w TVP2

- Mogę jedynie potwierdzić, że Edyta Herbuś dołączy do obsady "Barw szczęścia", a odcinki z jej udziałem widzowie zobaczą pod koniec września. Jest za wcześnie, by zdradzać, kogo zagra i jak potoczy się wątek jej bohaterki - mówi w rozmowie z "Super Expressem" Karolina Baranowska z firmy Artrama zajmującej się serialem.

Patrz: Barwy szczęścia po wakacjach 2016. Łukasz narazi się gwałcicielowi z Otwocka! Niebezpieczne śledztwo Sadowskiego

My jednak wiem, że bohaterka grana przez Herbuś dość szybko zakończy swój wątek. Zginie tragicznie w wypadku. - Będzie przebiegała przez ulicę i wpadnie pod samochód, a potem będzie ją można oglądać w plastikowym worku - ujawnia serialową tajemnicę nasz informator.

To kolejny serial z udziałem tancerki, która odkryła w sobie żyłkę aktorską. Na dłużej zahaczyła się jednak w "Klanie". Możliwe, że dlatego, iż ma zbyt wiele pracy w sztukach teatralnych. Edyta od kilku lat związana jest ze znanym reżyserem Mariuszem Trelińskim (54 l.). To dzięki niemu zaczęła się rozwijać zawodowo. To rozbudziło w niej ambicje.

Zobacz: Barwy szczęścia po wakacjach 2016. Iwona zostawi seksoholika Adriana i będzie z Pawłem?

- Jesteśmy zawodowo na zupełnie innych etapach. Łatwo byłoby się ogrzewać w świetle takiej osoby jak on, ale ja mam inny charakter i inne potrzeby. Chcę świecić swoim światłem. Wtedy jestem szczęśliwa - mówiła niedawno.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: