Przyjaciółki. Przemiana Patrycji w nowym 20 sezonie? Joanna Liszowska już tak nie wygląda, a to początek zmian - ZDJĘCIA

i

Autor: Instagram Przyjaciółki. Przemiana Patrycji w nowym 20 sezonie? Joanna Liszowska już tak nie wygląda, a to początek zmian - ZDJĘCIA

Przyjaciółki. Przemiana Patrycji w nowym 20 sezonie? Joanna Liszowska już tak nie wygląda, a to początek zmian - ZDJĘCIA

2022-06-22 10:24

Gwiazda serialu „Przyjaciółki” już tak nie wygląda! Joanna Liszowska zaprezentowała się fanom w nowej odsłonie i trzeba przyznać, że nie wygląda jak Patrycja. Kochan z zawodu jest fryzjerką, a na jej głowie można obserwować zmieniające się fryzury, ale nigdy nie pokazali jej w takiej odsłonie! Joanna Liszowska wystąpi w nowym sezonie „Przyjaciółek” po metamorfozie? To już 20 sezon serialu i nie tylko ta gwiazda zdecydowała się zaszaleć. Wszystkie cztery bohaterki czekają zmiany, ale niekoniecznie te fizyczne. Zobacz ZDJĘCIA Joanny Liszowskiej w GALERII ZDJĘCIA i przekonaj się o co chodzi.

Metamorfoza Joanny Liszowskiej. Patrycja z "Przyjaciółek" przejdzie przemianę w 20 sezonie?

Patrycja z serialu „Przyjaciółki” na co dzień zajmuje się fryzjerstwem, ma grono wiernych klientek i prowadzi swój salon, co czasem przysparzało jej problemów. Kochan najczęściej prezentuje się w burzy loków, której pozazdrościłaby niejedna kobieta i to jej znak rozpoznawczy. Trzeba przyznać, że w niektórych sezonach serialu „Przyjaciółki” Patrycja prezentowała się w długich, prostych włosach, ale zdecydowanie najczęściej wybiera loki.

Nadchodzący sezon „Przyjaciółek” będzie jubileuszowym, 20 sezonem! Z tego powodu Joanna Liszowska zdecydowała się na zmiany? Aktorka pokazała zdjęcia, na których pozuje w odważnej fryzurze. Część włosów upięła z tyłu głowy, a na przód twarzy puściła nastroszoną grzywkę. Do tego zdecydowała się na ciekawy makijaż i ozdobną biżuterię. Fani są zgodni, że wygląda nieziemsko.

Aktorka dodała też post, gdzie pozuje dumnie prezentując siwiznę. Założyła duże okulary przeciwsłoneczne i żartobliwie pokazała język. Podpis zdjęcia wskazuje na to, że Liszowska jest dumna z naturalnego wyglądu i podobają jej się siwe pasma. Fanki były zachwycone jej naturalnym lookiem.

Przeczytaj: Przyjaciółki. Małgorzata Socha odchodzi?! To ona zastąpi Ingę w nowym sezonie? Fani grzmią - ZDJĘCIE

Zobacz ZDJĘCIA Joanny Liszowskiej po przemianie! Jest naprawdę duża zmiana!>>>

- Co za szałowe wydanie – pisze fanka. - Przepięknie ??? – brzmi kolejny komentarz. - Prześliczna ślicznotka moja Lowe ❤❤❤❤ - zachwyca się następna osoba.

Widzom „Przyjaciółek” i fanom Joanny Liszowskiej bardzo przypadło go gustu jej nowe wydanie. Czy to oznacza, że Patrycja też się zmieni? Póki co tego nie wiadomo, ale na pewno metamorfozę przejdzie inna bohaterka. Chodzi o Zuzę (Anita Sokołowska) i jej nowy wygląd w nowym sezonie serialu „Przyjaciółki” po przerwie wakacyjnej. Markiewicz zaprezentuje się w nowym wydaniu, o czym pisaliśmy TUTAJ.

Warto wspomnieć, że Patrycja w nowym sezonie "Przyjaciółek" po przerwie wakacyjnej dowie się, co stało się Wiktorowi (Paweł Deląg), który w ostatnim odcinku serialu przed wakacjami został ugodzony kamieniem w tył głowy. Polała się krew, a mężczyzna upadł na chodnik. Złe wieści pojawiły się też u Anki (Magdalena Stużyńska), bo kobieta szykowała się do wyjazdu z mężem Pawłem (Bartłomiej Kasprzykowski), ale w ostatniej chwili zasłabła. Pozostałe przyjaciółki przeraziły się na myśl, że Strzeleckiej mogło stać się coś bardzo poważnego! Wiadomo już, że zarówno Anka jak i Wiktor nie umrą i pojawią się w nowym sezonie. Wszystkie cztery aktorki pojawiły się już na planie serialu, ale panowały tam fatalne warunki! Szczegóły przeczytaj TUTAJ. 

Sprawdź: M jak miłość. Marcin Mroczek pożegnał się z widzami! Już nie zagra roli, która spełniła jego marzenia. Co to oznacza dla Piotrka Zduńskiego? - ZDJĘCIA

Przyjaciółki 20 sezon. Fatalne warunki na planie! Gwiazdy marzną i mokną, żeby nakręcić kluczowe sceny
Najnowsze