Przyjaciółki 20 sezon. Fatalne warunki na planie! Gwiazdy marzną i mokną, żeby nakręcić kluczowe sceny -ZDJĘCIA, WIDEO

i

Autor: Instagram Przyjaciółki 20 sezon. Fatalne warunki na planie! Gwiazdy marzną i mokną, żeby nakręcić kluczowe sceny -ZDJĘCIA, WIDEO

Przyjaciółki 20 sezon. Fatalne warunki na planie! Gwiazdy marzną i mokną, żeby nakręcić kluczowe sceny -ZDJĘCIA, WIDEO

Gwiazdy "Przyjaciółek" po raz kolejny wykazały się niezwykłym hartem ducha i ciała. Warunki na planie są takie, że żeby nakręcić ważne sceny Małgorzata Socha, Magdalena Stużyńska, Joanna Liszowska i Anita Sokołowska muszą walczyć z wielką wichurą, marznąć i moknąć! Jednak serialowe "Przyjaciółki" nawet w takich warunkach na planie starają się zachować dobry humor, a do obiektywu czasem stroją dziwne miny. Zobacz jak sobie radzą Anka, Inga, Patrycja i Zuza z potęgą przyrody w GALERII ZDJĘĆ i na WIDEO!

"Przyjaciółki" na planie walczą z żywiołem! Zobacz jak sobie radzą w GALERII ZDJĘĆ

Gwiazdy "Przyjaciółek" aktualnie pracują na planie, kręcą sceny do nowego sezonu serialu. Tym razem jednak Anka, Inga, Patrycja i Zuza muszą sobie poradzić nie tylko z życiowymi problemami, zapisanymi w scenariuszu. Socha z przyjaciółkami walczą na planie dosłownie z żywiołem!

Na szczęście bohaterki "Przyjaciółek" to nie tylko doświadczone życiowo kobiety. Gwiazdy udowadniają, że prawdziwi z nich zawodowcy i potrafią pracować w każdych warunkach. Ważne sceny nowego sezonu serialu kręcone są na wodzie, pogoda jest zmienna, co chwilę zrywa się wichura i leje deszcz. Stużyńska większość czasu spędza w puchowej kurtce... - zobacz w GALERII ZDJĘĆ

Zobacz też: Gwiazda M jak miłość w zaawansowanej ciąży?! To zdjęcie Adriany Kalskiej zelektryzowało fanów. Co na to Mikołaj Roznerski? - ZDJĘCIA

Zwariowana Inga z "Przyjaciółek: również w trudnych warunkach na wodzie nie traci odwagi. Z potężnym wiatrem doskonale radzi sobie krzykiem i udaje jej się momentami wygrać! 

Socha znalazła także chwilę na żarty z Zuzą z "Przyjaciółek". Gwiazdy zrobiły sobie serię modnych ostatnio ZDJĘĆ z "głupimi" minami, pokazując złej pogodzie... języki. 

Mam nadzieję, że wszystkie "Przyjaciółki" wyjdą z tej potyczki z żywiołem zwycięsko i w doskonałej formie będą kontynuować pracę na planie nowego sezonu serialu w bardziej sprzyjających zdrowiu warunkach. 

Nie przegap: Gwiazdor Barw szczęścia ujawnił, że jest gejem?! Marek Molak powiedział to prosto w oczy - WIDEO

Przyjaciółki 20 sezon. Fatalne warunki na planie! Gwiazdy marzną i mokną, żeby nakręcić kluczowe sceny
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze