Przyjaciółki

Przyjaciółki, odcinek 256: Wstrząsające wydarzenia przed śmiercią Zuzy! Zdruzgotane Inga, Patrycja i Anka wyruszą w ostatnią podróż razem - WIDEO, ZDJĘCIA

2023-09-13 13:18

Zuza (Anita Sokołowska) umrze w 256 odcinku serialu "Przyjaciółki", ale zanim nastąpi ta potworna, bezsensowna śmierć jednej z głównych bohaterek pozostałe przyjaciółki czekają wstrząsające wydarzenia. Pogrążone w rozpaczy Inga (Małgorzata Socha), Patrycja (Joanna Liszowska) i Anka (Magdalena Stużyńska) chwycą się ostatniej deski ratunku, żeby ratować chorą na raka Zuzę przed śmiercią. Niestety w 256 odcinku "Przyjaciółek" będą musiały się poddać kiedy nadejdą przerażające wieści od matki Zuzy. Po telefonie od Stefy (Dorota Kolak) wyruszą w ostatnią podróż razem na pożegnanie z Zuzą. Zobacz już teraz WIDEO i ZDJĘCIA z tych scen.

"Przyjaciółki" 22 sezon odcinek 256 (odc. 2) Zuza umrze na raka - czwartek, 14.09.2023, o godz. 21.10 w Polsacie

Śmierć Zuzy w 256 odcinku "Przyjaciółek" poprzedzą poruszające zdarzenia, związane z desperacką walką o życie chorej na raka Markieiwcz. Inga, Patrycja i Anka nie pogodzą się z tym, co powiedziała im Stefa, że Zuza umiera, że zostało jej coraz mniej czasu i żaden z lekarzy nie daje jej już nadziei. Od kiedy u Zuzy nastąpił nawrót choroby nowotworowej, rak piersi dał przerzuty do wątroby i mózgu, pogodziła się już ze zbliżającą się śmiercią.

Umierająca Zuza w 256 odcinku "Przyjaciółek" nie będzie się już bała, że odejdzie na zawsze, że zostawi matkę, przyjaciółki i synów, bo będzie świadoma tego, że Inga, Patrycja i Anka mają siebie, a jej dzieci, Grześ (Gabriel Pakieser), Krzyś (Aleksander Sułek) zostaną z kochającą babcią Stefą i ojcem Jaśkiem (Marek Bukowski). Ale przyjaciółki Zuzy postanowią walczyć o nią aż do końca. Zwłaszcza Patrycja, która w 256 odcinku "Przyjaciółek" przekona Stefę, żeby zasięgnęły opinii lekarza onkologa  w Warszawie, bo może najlepsze rozwiązanie dla chorej Zuzy będzie najbliżej.

Niestety walkę przyjaciółek o Zuzę w 256 odcinku "Przyjaciółek" przerwie kolejny telefon od Stefy, że to już naprawdę koniec. - Zuza może odejść w każdej chwili - usłyszą. Matka Zuzy poleci samolotem do Berlina, a Inga, Anka i Patrycja wyruszą w ostatnią podróż do Zuzy pociągiem. Pełne nadziei, że zdążą na czas, że Zuza nie umrze zanim się z nimi nie pożegna. Los podaruje im dosłownie kilka chwil razem. To one w 256 odcinku "Przyjaciółki" usłyszą z ust Zuzy ostatnie słowa zanim zamknie oczy i umrze trzymając przyjaciółki za ręce.

Najnowsze