Przyjaciółki

Śmierć Zuzy w Przyjaciółkach. Anita Sokołowska ujawniła dlaczego odeszła z serialu! Rozpaczliwe reakcje fanów - WIDEO

2023-09-14 23:12

Anita Sokołowska pożegnała się z serialem "Przyjaciółki", ale jej bohaterka Zuza umarła w 2 odcinku rozpoczętego właśnie 22 sezonu! Śmierć Zuzy już od dawna nie była tajemnicą. Zanim "Przyjaciółki" wróciły z nowym sezonem wiadomo było, że Zuza odejdzie na zawsze, ale okoliczności jej śmierci były niejasne. Tak jak powody odejścia Anity Sokołowskiej z serialu. Przed emisją 256 odcinka "Przyjaciółek", w którym Zuza zmarła, aktorka ujawniła powód odejścia z serialu. Reakcje fanów to dowód na to jakim ciosem będzie śmierć Zuzy dla wszystkich. Sprawdź szczegóły i zobacz WIDEO co Sokołowska powiedziała przy pożegnaniu.

Śmierć Zuzy w 256 odcinku "Przyjaciółek". Anita Sokołowska ostatni raz na ekranie w 2 odcinku sezonu!

Początek 22 sezonu "Przyjaciółek" ze śmiercią Zuzy Markiewicz! Niestety w przypadku jednej z głównych bohaterek serialu, którą od 11-stu lat gra Anita Sokołowska, nie może być mowy o cudzie, o tym, że chora na raka Zuza przeżyje. Ostatni odcinek z Zuzą, w którym widzowie zobaczą jak umiera na nowotwór, zostanie wyemitowany w czwartek, 14.09.2023. To będzie 2 odcinek obecnego 2 sezonu, czyli numer 256. 

Anita Sokołowska na swoim profilu na Instagramie pożegnała się już z rolą w "Przyjaciółkach". Nie czekała na emisję sceny ze śmiercią Zuzy, świadoma tego, że widzowie już wiedzą w jakich okolicznościach odejdzie z serialu. Przy okazji Sokołowska ujawniła dlaczego rozstała się z produkcją, zrezygnowała z pracy w serialu. Przecież Zuza była główną bohaterką, wątek Markiewicz był jednym z najciekawszych i wzbudzał zawsze ogromne emocje. Okazało się, że Sokołowska stawia na zmiany w życiu zawodowym, nowe projekty zawodowe, zajęła się także reżyserią spektaklu w teatrze.

"Chciałam Was poinformować, że moja przygoda z „Przyjaciółkami” w tym sezonie się kończy. Przychodzi taki moment w życiu, kiedy serce i głowa mówią Ci, ze potrzebują zmiany. Jestem głęboko przekonana, że dalej będziecie śledzić losy moich Przyjaciółek, bez energii mojej Zuzy. Dziewczyny - Struzia, Lisza i Soszka, są wspaniałymi aktorkami przeżyłyśmy wiele chwil razem na planie, doświadczałyśmy razem różnych emocji prywatnych i zawodowych, ale ZAWSZE byłyśmy dla siebie w wielkim szacunku i byłyśmy dla siebie wsparciem - z całego serca Wam Dziewczyny dziękuje ❤️" - napisała we wzruszającym pożegnaniu z "Przyjaciółkami" i rolą Zuzy.

W ostatnim wywiadzie o odejściu z "Przyjaciółek" Anita Sokołowska mówiła w szczególny sposób. Z seriale była związana od samego początku, od września 2012 roku. Spędziła na planie blisko 11 lat. Dopiero od dwóch ostatnich sezonów rola Zuzy była stopniowo ograniczana. A wszystko po to, żeby przygotować fanów na śmierć Zuzy w 256 odcinku "Przyjaciółek".

"Moje pożegnanie trwało dosyć długo, bo od momentu podjęcia decyzji i poinformowania producenta, minęły już prawie dwa lata, więc to jest długie rozstanie i powiem szczerze, że nigdy nie przypuszczałam, iż cały proces pożegnania się z produkcją i moją postacią Zuzy będzie tak emocjonujący" - powiedziała Sokołowska w rozmowie z portalem interia.pl.

Podczas nagrania ostatniego odcinka z Zuzą w "Przyjaciółkach" nie tylko Sokołowska, ale i jej przyjaciółki z planu, Małgorzata Socha, Joanna Liszowska i Magdalena Stużyńska, nie mogła powstrzymać łez. Za kulisami serialu zapanowała prawdziwa żałoba.

"Widzę jak ekipa przeżywała to moje odejście. Nie myślałam, że dla tylu osób ja sama jestem ważna i tyle znaczę; że to moje odejście z serialu też jest emocjonalne dla innych osób. W dniu, w którym kręciłam sceny, kiedy moja postać umiera, cała ekipa przyszła ubrana na czarno. Przychodzili do pokoju, podczas tych scen i płakali - i to nie tylko dziewczyny były wzruszone, ale też mężczyźni. Ciepłe słowa, wsparcie i zrozumienie mojej decyzji dostałam nie tylko od strony żeńskiej w ekipie, ale też od strony męskiej, co było bardzo wzruszające" - dodała Sokołowska.

Produkcja "Przyjaciółek" na pożegnanie wręczyła Sokołowskiej wyjątkowy prezent - portret, który jest złożony z kilku tysięcy jej malutkich zdjęć z serialu. Ale niespodziankę przygotowała też dla niej Małgorzata Socha, która zorganizowała wyjście na koncert "Babiego lata" wszystkich aktorek z obsady i damskiej części ekipy produkcyjnej.

Reakcje fanów na śmierć Zuzy z "Przyjaciółek". Tak widzowie przeżywają odejście Anity Sokołowskiej

Na profilu Anity Sokołowskiej na Instagramie nie brakuje komentarzy internautów, którzy nie mogą się pogodzić ze śmiercią Zuzy, ale także rozumieją decyzję aktorki o odejściu z "Przyjaciółek".

"Jak to mówią coś się kończy coś zaczyna. Życzę powodzenia 😍. Serial z Pani udziałem był wspaniały, nadawała Pani charakter i pazur :) żal i smutek, że Pani odchodzi... ale to tylko serial. Tak wspaniałą aktorkę na pewno będę chętnie oglądać w innych produkcjach 😍powodzenia ❤️"

"Wielka szkoda, jednak należy uszanować Pani decyzję… Dziękujemy za te wszystkie dostarczane nam emocje przez te lata… Powodzenia ❤️🙌"

"Będzie nam Pani brakować w serialu 😢 Dziękujemy i powodzenia ❤️"

"Pierw odeszła Dorotka, teraz Zuza 😭 Jestem zrozpaczona, oglądam od samego początku i Zuza od zawsze była moją ulubiona postacią 🥲 Nie pozostaje mi nic innego jak pogodzić się z tym faktem i życzyć powodzenia w dalszej realizacji planów! Jest Pani wybitną aktorką i osiągnie jeszcze wiele! Wiatru w żagle Pani Anito ❤️"

Śmierć Zuzy w Przyjaciółkach. Zanim Zuza umrze rozegrają się wstrząsające zdarzenia ZWIASTUN
Listen on Spreaker.
Najnowsze

Materiał sponsorowany