Przyjaciółki

Przyjaciółki, odcinek 243: Zuza w ciąży? Na weselu Patrycji pochwali się przyjaciółkom zaskakującą nowiną - ZWIASTUN

2023-03-02 21:33

Ciąża Zuzy (Anita Sokołowska) z serialu "Przyjaciółki" największą niespodzianką nowego 21 sezonu?! W premierowym 243 odcinku "Przyjaciółek" odbędzie się ślub Patrycji (Joanna Liszowska) i Wiktora (Paweł Deląg), który poprzedzi seria katastrofalnych zdarzeń. Niemal do ostatniej chwili nie będzie wiadomo czy para się pobierze. Na ślub Patrycji w 243 odcinku "Przyjaciółek" 21 sezonu Zuza przyjedzie z Berlina bez Błażeja (Mateusza Damięcki) i synów. Podczas wesela Inga (Małgorzata Socha) i Anka (Magdalena Stużyńska) usłyszą od Zuzy zaskakujące wieści. Od razu zapytają przyjaciółkę o ciążę! Zobacz ZWIASTUN 21 sezonu "Prztjaciółek" i ZDJĘCIA z 243 odcinka.

"Przyjaciółki" 21 sezon odcinek 243 (odc. 1) - czwartek, 2.03.2023, o godz. 21.05 w Polsacie

"Przyjaciółki" w 243 odcinku zaczną się kilka miesięcy po tragicznych wydarzeniach z finału ostatniego sezonu. Zuza i Błażej zaczną już nowe życie w Berlinie. Po odejściu z banku Markiewicz przyjęła atrakcyjną ofertę pracy w Niemczech. Po namowach narzeczonego Zuza postanowiła zostawić wszystko za sobą. Czy uda jej się razem z Błażejem odbudować ich związek po zdradach, kłamstwach i burzliwych kłótniach? Przyjaciółki zaniepokoi fakt, że Zuza w 243 odcinku "Przyjaciółek" na ślub Patrycji i Wiktora przyjedzie sama, bez ukochanego. Znajdzie jednak wyjaśnienie tej sytuacji i nic nie będzie wskazywało na to, żeby między Zuzą i Błażejem znów będzie miało się coś popsuć. 

Podczas wesela Zuza w 243 odcinku "Przyjaciółek" wyskoczy z pewną rewelacją. - Muszę wam coś powiedzieć - zacznie Markiewicz, a Inga od spojrzy na jej brzuszek. - W ciąży jesteś?! - zapyta, żeby mieć pewność do do swoich podejrzeń. Czy Zuza potwierdzi, że jest w ciąży, że spodziewa się dziecka Błażeja, a ich rodzina powiększy się po przeprowadzce do Berlina? Niestety nie, ale wiadomo już z całą pewnością, że to jeszcze nie koniec rewolucji w wątku Zuzy w kolejnym 21 odcinku "Przyjaciółek".

Nie ma jednak pewności czy w nowych odcinkach "Przyjaciółek" Zuza będzie częściej przyjeżdżała do Polski. Raczej nie ma szans na to, że zrezygnuje z pracy w Berlinie, skoro zdecydowali z Błażejem, że chcą właśnie tam planować wspólne życie. Ale na pewno Zuzy nie zabraknie przy przyjaciółkach w 21 sezonie.

Przyjaciółki 21 sezon ZWIASTUN. Ślub Patrycji i Wiktora z komplikacjami. Zuza w ciąży?
Najnowsze