Przyjaciółki

Wielkie zmiany w obsadzie Przyjaciółek! Umrze jedna z postaci- ZDJĘCIA

W 21 sezonie "Przyjaciółek" szykują się wielkie zmiany w obsadzie! Do ekipy dołączą wielkie gwiazdy, jak Piotr Stramowski, Bartosz Opania, czy Ewa Skibińska. Ale będziemy musieli też pożegnać jedną z postaci z powodu śmierci aktorki! Sprawdź szczegóły zmian w 21 sezonie "Przyjaciółek" i zobacz koniecznie GALERIĘ ZDJĘĆ z nowymi bohaterami!

Przyjaciółki, 21 sezon. Szykują się wielkie zmiany w obsadzie - nowe gwiazdy i nagła śmierć

Gwiazdy "Przyjaciółek" weszły na plan 21 sezonu i już wiosną zobaczymy efekty ich pracy. Okazuje się, że szykują się wielkie zmiany w obsadzie! Do grona wielkich gwiazd - Małgorzaty Sochy (serialowej Ingi), Magdaleny Stużyńskiej (Anki) i jej serialowego męża Pawła (Bartek Kasprzykowski), Joanny Liszowskiej (Patrycji) i Anity Sokołowskiej (Zuzy) dołączą kolejne uznane nazwiska. Niestety, na fanów serii czeka także nieoczekiwana śmierć.  

Jak poinformował portal swiatseriali.interia.pl Piotr Stramowski w 21 sezonie "Przyjaciółek" zagra ważną postać. W roli Borysa przystojny aktor wkroczy do życia jednej z tytułowych postaci - do której jest na razie pilnie strzeżoną tajemnicą produkcji.

W 21 sezonie "Przyjaciółek" znajdzie się także Bartosz Opania - w roli Rolewskiego - oraz znana z innego hitu Polsatu, "Pierwszej miłości", Ewa Skibińska. wiazda wcieli się w Karolinę, matkę Marty (Laura Breszka).

Niestety, w 21 sezonie "Przyjaciółek" zabraknie jednej z postaci. Media społecznościowe obiegła smutna informacja o śmierci aktorki, którą mogliśmy także podziwiać w serialu "Na Wspólnej". Barbara Radecka miała 84 lata i odeszła rezygnując z dalszej terapii przeciwnowotworowej. W serialu "Przyjaciółki" Barbara Radecka grała w 168 odcinku staruszkę.   

- Odeszła w spokoju, w domu, u boku swojego męża, mojego dziadka Janusza, z którym spędziła aż 63 lata. (…) Po niedawnym zdiagnozowaniu nowotworu zrezygnowała z terapii – wolała odejść w spokoju. (…) Chciała zejść ze sceny na własnych warunkach – świadomie i bez ociągania - przekazał wnuk aktorki na portalu Facebook.

Zobacz też: M jaki miłość. Nowe fakty w sprawie zdrady Andrzeja z Julią wyjdą na jaw? Dosypała mu czegoś do drinka i nigdy ze sobą nie spali

Przyjaciółki 20 sezon. Marta piątą przyjaciółką! Kim będzie postać grana przez Laurę Breszkę?
Najnowsze