Przyjaciółki

Wielkie zmiany w obsadzie Przyjaciółek! Umrze jedna z postaci- ZDJĘCIA

W 21 sezonie "Przyjaciółek" szykują się wielkie zmiany w obsadzie! Do ekipy dołączą wielkie gwiazdy, jak Piotr Stramowski, Bartosz Opania, czy Ewa Skibińska. Ale będziemy musieli też pożegnać jedną z postaci z powodu śmierci aktorki! Sprawdź szczegóły zmian w 21 sezonie "Przyjaciółek" i zobacz koniecznie GALERIĘ ZDJĘĆ z nowymi bohaterami!

Przyjaciółki, 21 sezon. Szykują się wielkie zmiany w obsadzie - nowe gwiazdy i nagła śmierć

Gwiazdy "Przyjaciółek" weszły na plan 21 sezonu i już wiosną zobaczymy efekty ich pracy. Okazuje się, że szykują się wielkie zmiany w obsadzie! Do grona wielkich gwiazd - Małgorzaty Sochy (serialowej Ingi), Magdaleny Stużyńskiej (Anki) i jej serialowego męża Pawła (Bartek Kasprzykowski), Joanny Liszowskiej (Patrycji) i Anity Sokołowskiej (Zuzy) dołączą kolejne uznane nazwiska. Niestety, na fanów serii czeka także nieoczekiwana śmierć.  

Jak poinformował portal swiatseriali.interia.pl Piotr Stramowski w 21 sezonie "Przyjaciółek" zagra ważną postać. W roli Borysa przystojny aktor wkroczy do życia jednej z tytułowych postaci - do której jest na razie pilnie strzeżoną tajemnicą produkcji.

W 21 sezonie "Przyjaciółek" znajdzie się także Bartosz Opania - w roli Rolewskiego - oraz znana z innego hitu Polsatu, "Pierwszej miłości", Ewa Skibińska. wiazda wcieli się w Karolinę, matkę Marty (Laura Breszka).

Niestety, w 21 sezonie "Przyjaciółek" zabraknie jednej z postaci. Media społecznościowe obiegła smutna informacja o śmierci aktorki, którą mogliśmy także podziwiać w serialu "Na Wspólnej". Barbara Radecka miała 84 lata i odeszła rezygnując z dalszej terapii przeciwnowotworowej. W serialu "Przyjaciółki" Barbara Radecka grała w 168 odcinku staruszkę.   

- Odeszła w spokoju, w domu, u boku swojego męża, mojego dziadka Janusza, z którym spędziła aż 63 lata. (…) Po niedawnym zdiagnozowaniu nowotworu zrezygnowała z terapii – wolała odejść w spokoju. (…) Chciała zejść ze sceny na własnych warunkach – świadomie i bez ociągania - przekazał wnuk aktorki na portalu Facebook.

Zobacz też: M jaki miłość. Nowe fakty w sprawie zdrady Andrzeja z Julią wyjdą na jaw? Dosypała mu czegoś do drinka i nigdy ze sobą nie spali

Przyjaciółki 20 sezon. Marta piątą przyjaciółką! Kim będzie postać grana przez Laurę Breszkę?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Materiał sponsorowany