Przyjaciółki, odcinek 217: Konrad pozna przerażającą prawdę o Indze. Zostanie jej nowym kochankiem? - ZWIASTUN

i

Autor: Polsat Przyjaciółki, odcinek 217: Konrad pozna przerażającą prawdę o Indze. Zostanie jej nowym kochankiem? - ZWIASTUN

Przyjaciółki, odcinek 217: Konrad pozna przerażającą prawdę o Indze. Zostanie jej nowym kochankiem? - ZWIASTUN

2021-11-11 20:51

W 217 odcinku „Przyjaciółek” Inga (Małgorzata Socha) w końcu przestanie myśleć o Sajmonie (Jakub Sasak) i wpadnie w ramiona kolejnego kochanka! Konrad (Paweł Ławrynowicz) kompletnie straci głowę dla byłej koleżanki z liceum i zrobi wszystko, aby ją zdobyć! Szef Zuzy (Anita Sokołowska) będzie tak zmotywowany, że już nikt ani nic go nie powstrzyma! W 217 odcinku „Przyjaciółek” Konrad zacznie nachodzić ją w pracy, gdzie pozna przerażającą prawdę o dawnej koleżance! Ale ten fakt wcale go nie zrazi, a wręcz przeciwnie – Inga będzie go coraz mocniej intrygować! Zobaczcie ZWIASTUN 217 odcinka "Przyjaciółek".

"Przyjaciółki" 18, odcinek 217 - czwartek, 11.11.2021, o godz. 21.05 w Polsacie

 W 217 odcinku „Przyjaciółek” Konrad kompletnie straci głowę dla Ingi, która od razu zwróciła jego uwagę jak tylko spotkali się po latach! Szef Zuzy był zdumiony olśniewającym wyglądem i figurą dawnej koleżanki ze szkoły, a także jej nienagannym charakterem! Jednak Idze amory wcale nie były w głowie, gdyż ciągle trwałą w dziwnej relacji z Sajmonem, który najpierw okrutnie z niej zadrwił i założył się ze swoim kolegą, że ją poderwie, a następnie nagle się zakochał i oświadczył! Sęk w tym, że po całej akcji nagle zaginął, a słuch po nim zaginął. Choć Indze wcale już nie zależało na tej relacji, to jednak zaczęła się martwić o byłego kochanka! Ale w 217 odcinku „Przyjaciółek” szybko uleczy swoje rany, gdyż na jej drodze pojawi się już zupełnie ktoś inny!

Patrz też: Przyjaciółki 18, odcinek 216: Anka pozna zamiary Wiktora wobec Patrycji! W tle poważna choroba - ZWIASTUN

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ jak Konrad walczy o Ingę w 217 odcinku "Przyjaciółek" >>>

W 217 odcinku „Przyjaciółek” mimo próśb Zuzy, Konrad ciągle nie odpuści sobie Ingi i postanowi o nią zawalczyć! Jej dawny znajomy zjawi się w nail barze, gdzie na widok (Adam Adamonis) i Roberta (Krzysztof Wieszczek) dozna niemałego szoku! Konrad mocno się zdziwi, że Inga prowadzi swój interes razem z byłym mężem i byłym kochankiem, z którymi na dodatek łączą ją dzieci: Hania (Alicja Wieniawa-Narkiewicz) i Marysia. Ich nietypowe relacje i zawiłe życie dawnej koleżanki szczególnie przykują jego uwagę, ale co ciekawe wcale nie zniechęcą Konrada! W 217 odcinku „Przyjaciółek” Inga spodoba mu się jeszcze bardziej i Konrad wcale nie będzie miał zamiaru jej sobie odpuszczać!

Zobacz także: Przyjaciółki 18, odcinek 216: Inga wyciągnie z Patrycji całą prawdę o Wiktorze! Znów będzie się bała męża tyrana - ZWIASTUN

Jeszcze w 217 odcinku „Przyjaciółek” Konrad zacznie nachodzić Ingę również po pracy i coraz mocniej zacznie mu na niej zależeć! Sam Paweł Ławrynowicz na łamach „Tele Tygodnia” zdradził, że jedna z przyjaciółek szczególnie wpadnie mu w głowę i chyba nie ma żadnych wątpliwości, że w tym przypadku chodzi wyłącznie o Ingę! Czy z ich relacji wyniknie coś więcej?

Nowy facet byłby dobrą odmianą dla Ingi, która w ostatnim czasie miała sporo stresów. W 214 odcinku „Przyjaciółek” Inga aż umierała ze strachu o ojca Jerzego (Mariusz Bonaszewski), z którym nie było żadnego kontaktu! Bez wahania wsiadła w samolot i poleciała do USA, gdzie na szczęście odnalazła go całego i zdrowego, a na dodatek dowiedziała się o powiększeniu rodziny! Czy sama znajdzie teraz szczęście u boku Konrada? Tego dowiemy się już niebawem!

Spójrz również: Przyjaciółki. Trauma Zuzy z przeszłości powróci na koniec 18 sezonu! Matka Stefa nie pozwoli jej o tym zapomnieć

Przyjaciółki, 18 sezon: Ślub Ingi, powrót Artura i trauma Zuzy powraca - ZWIASTUN
Najnowsze