Przyjaciółki. Trauma Zuzy z przeszłości powróci na koniec 18 sezonu! Matka Stefa nie pozwoli jej o tym zapomnieć

2021-11-05 8:41
Przyjaciółki. Trauma Zuzy z przeszłości powróci na koniec 18 sezonu! Matka Stefa nie pozwoli jej o tym zapomnieć
Autor: Polsat Przyjaciółki. Trauma Zuzy z przeszłości powróci na koniec 18 sezonu! Matka Stefa nie pozwoli jej o tym zapomnieć

Koniec serialu "Przyjaciółki" będzie wyjątkowo bolesny dla Zuzy (Anita Sokołowska) i jej matki Stefy (Dorota Kolak), bo nieoczekiwanie obie bohaterki dopadnie przeszłość. Wiele lat temu Stefa wpadła w alkoholowy nałóg, porzuciła jedyną córkę, bo nie dorosła do tego, by być jej matką. Przed finałem 18 sezonu "Przyjaciółek" trauma z dzieciństwa Zuzy powróci w związku z tym, co będzie się działo w jej życiu. Zuza już dawno wybaczyła Stefie, że piła i ją zostawiła, ale to wcale nie oznacza, że zapomni o cierpieniu. Przed ostatnim odcinkiem "Przyjaciółek" nieznane dotąd fakty z życia Zuzy i Stefy wyjdą na jaw!

Przeszłość Stefy w finale 18 sezonu "Przyjaciółek" wpłynie na życie Zuzy i jej dzieci!

Jak się skończą "Przyjaciółki" w obecnym sezonie? Zanim w telewizji Polsat w czwartek, 25.11.2021, zobaczymy ostatni 218 odcinek "Przyjaciółek" Zuzę Markiewicz czekają bolesne przeżycia, a wydarzenia z przeszłości rzucą nowe światło na jej życie, przyszłość u boku Błażeja (Mateusz Damięcki), który będzie walczył o syna z żoną Renatą (Izabela Zwierzyńska)! Niespodziewanie Zuza stanie po stronie rywalki, a Błażeja spróbuje przekonać, że Renata zawsze pozostanie matką Kuby i nie ma prawa rozdzielać jej z dzieckiem. Tyle tylko, że niewierna żona Błażeja nie nadaje się na matkę, porzuciła Kubę i męża gdy chłopiec zaczął chorować, obwiniła go nawet o rozpad małżeństwa i swoje zmarnowane życie.

Patrz też: Kasprzykowski żegna się z Przyjaciółkami. Ostatni dzień na planie i smutne słowa - ZDJĘCIA

Nie przegap: Małgorzata Socha ostatni raz w Przyjaciółkach. Ucieszyła się, że to już koniec i pokazała nowe przyjaciółki - ZDJĘCIA

Przed finałem sezonu 18 sezonu "Przyjaciółki", dokładnie w przedostatnim 217 odcinku, wątek Stefy, trudnej przeszłości Zuzy, która w zasadzie dorastała przez matki, wysunie się na pierwszy plan. Dorota Kolak w wywiadzie dla magazynu "Tele Tydzień" ujawniła, że matka Zuzy ujawni tajemnice sprzed lat w chwili gdy dopadną ją cienie przeszłości. Od dawna Zuza ma w Stefie ogromne wsparcie. Bez pomocy matki nie dałaby rady pracować na pełen etat i wychowywać synów - Grzesia (Gabriel Pakieser) i Krzysia (Aleksander Sułek), który cierpi na autyzm.

Więź jaka w serialu "Przyjaciółki" łączy Zuzę i Stefę wydaje się być najsilniejsza od lat, ale sprawy z przeszłości mogą ją zniszczyć. I nie wiadomo czy uda się już naprawić wyrządzone raz krzywdy.

- Zuza już dawno wybaczyła Stefie traumę z dzieciństwa, kiedy matka piła. Ale wobec dramatycznych wydarzeń ostatnich lat, kiedy obie dosłownie otarły się o śmierć, nasuwa się jeszcze jedna refleksja. Na temat kruchości życia, braku pewności  jutra, ulotności chwil. To, że możemy być tu i teraz razem, że żyjemy - jest dla Stefy i Zuzy tak wielką wartością, że wszystko inne może odejść w zapomnienie. To ważne przesłanie - powiedziała Kolak.

Koniec "Przyjaciółek" w każdym sezonie wzbudza emocje. Oby tylko tym razem nikt nie umarł, a Zuza i Stefa raz na zawsze zamknęły sprawy z przeszłości, która da o sobie znać w najmniej spodziewanym momencie.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze