Przyjaciółki 18, odcinek 214: Ta ciąża będzie dla Ingi szokiem! Dziecko urodzi się w USA - ZWIASTUN

i

Autor: Prt Scr polsatbox.pl Przyjaciółki 18, odcinek 214: Ta ciąża będzie dla Ingi szokiem! Dziecko urodzi się w USA - ZWIASTUN

Przyjaciółki 18, odcinek 214: Ta ciąża będzie dla Ingi szokiem! Dziecko urodzi się w USA - ZWIASTUN

2021-10-21 22:31

W 214 odcinku "Przyjaciółki" Inga (Małgorzata Socha) nie wróci jeszcze z USA, a do tego przestanie się odzywać do przyjaciółek. Będzie miała ku temu ważny powód - ciąża, której nie była w stanie przewidzieć! Po wyjeździe do ojca Jerzego (Mariusz Bonaszewski) w 214 odcinku "Przyjaciółki" Inga dowie się o dziecku, które urodzi się w Stanach Zjednoczonych. Rodzina Ingi znów się powiększy, ale nie wszyscy zareagują na taką nowinę z radością! Byli mężczyźni Ingi i jej córka Hania (Alicja Wieniewa-Narkiewicz) przyjmą wiadomość o dziecku z mocnym zdziwieniem. Zobaczcie ZWIASTUN "Przyjaciółki" i poznajcie szczegóły!

"Przyjaciółki" 18 sezon, odcinek 214 - czwartek, 21.10.2021, o godz. 21.05 w Polsacie

Inga w 214 odcinku "Przyjaciółki" zerwie kontakt z przyjaciółkami, a także byłym mężem Andrzejem (Adam Adamonis), byłym kochankiem Robertem (Krzysztof Wieszczek) i córkami. Wszyscy będą się niepokoić brakiem wieści o Indze, która wyjechał do USA do ojca Jerzego, bo ten także niespodziewanie przestał się do niej odzywać. Strach, że mogło mu się stać coś złego popchnął Ingę do nagłej decyzji o wylocie do USA. Zaraz po wylądowaniu w Nowym Jorku zadzwoniła jeszcze do przyjaciółek, ale w 214 odcinku "Przyjaciółki" przestanie odpowiadać na telefony i wiadomości. Nikt nie będzie nawet podejrzewał z jaką rewelacją musi się zmierzyć Inga podczas wizyty u ojca.

Nie przegap: Nowa Basia w M jak miłość! Paweł zszokowany zmianą przybranej córki – ZDJĘCIA

Sprawdź też: Przyjaciółki 18, odcinek 214: Wiktor omota Patrycję! Bił ją i przez niego straciła dziecko, a teraz znów będzie ofiarą - ZWIASTUN

Po długim milczeniu w 214 odcinku "Przyjaciółki" Inga najpierw skontaktuje się z rodziną, z byłym  facetami i córkami, a później z Zuzą (Anita Sokołowska). Tylko jej powie o ciąży, która wywróci jej życie do góry nogami, sprawi, że kobieta nie będzie wiedziała sobie z tym poradzić. Zupełnie niespodziewanie w 214 odcinku "Przyjaciółki" Inga ogłosi Zuzie, że jej ojciec, a były kochanek Markiewicz znów na dziecko! - Po raz trzeci został tatuśkiem! - zaśmieje się, ale będzie to śmiech po trudnych przejściach. - Z kim ma to dziecko? - zapyta zaciekawiona Zuza.

- 40-latka, która ma na imię Carol i w zeszłym semestrze zaprosiła go na wykład do Kalifornii...

- No wiesz, ale od tego nie zachodzi się w ciążę!

Inga w 214 odcinku "Przyjaciółki" wyjawi Zuzie, że jej nowa macocha, która jest prawie w jej wieku ukrywała ciążę przed Jerzym do samego końca. - Mówisz tak, jakbyś nie znała mojego ojca. Nie mu nie powiedziała, że jest w ciąży. To jest jej pierwsze dziecko. Dowiedział się na chwilę przed porodem...

- Czyli zrobiła sobie nim dziecko?

- Jak się jednak okazuje, z nim! Sorry, że się nie odzywałam, ale byłam u nich. Właśnie wróciłam z ojcem do Nowego Jorku. Próbuję jakoś to ogarnąć w głowie! Mam brata, który ma trzy miesiące! To jest jakiś kosmos! - przyzna Inga, która w 214 odcinku "Przyjaciółki" nie przejdzie do porządku dziennego z faktem, że jej rodzina się powiększyła.

Na nowe dziecko w 214 odcinku "Przyjaciółki" w specyficzny sposób zareaguje Maciek (Rafał Szatan), dużo starszy chłopak Hani! Bo to właśnie ona będzie przekonywał facetów Ingi i samą Hanię, żeby już walczyli o spadek po Jerzym, skoro do podziału jest także jego nowy syn.

Przyjaciółki, odcinek 214 ZWIASTUN. Brutal Wiktor znów omota Patrycję! Zuza powie Błażejowi o kochanku Renaty
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze