Przyjaciółki 18, odcinek 216: Anka pozna zamiary Wiktora wobec Patrycji! W tle poważna choroba - ZWIASTUN

2021-11-04 21:34
Przyjaciółki 18, odcinek 216: Anka pozna zamiary Wiktora wobec Patrycji! W tle poważna choroba - ZWIASTUN
Autor: Polsat Przyjaciółki 18, odcinek 216: Anka pozna zamiary Wiktora wobec Patrycji! W tle poważna choroba - ZWIASTUN

W 216 odcinku "Przyjaciółki" Anka (Magdalena Stużyńska) nie pozwoli, żeby Wiktor (Paweł Deląg) znów skrzywdził Patrycję (Joanna Liszowska). To właśnie ona pierwsza dowie się o co chodzi Wiktorowi, jakie ma zamiary wobec byłej żony i po co wrócił. Czy uwierzy, że kiedyś brutalny, agresywny i zaborczy Jeleński teraz się zmienił? Na pewno Wiktor w 216 odcinku "Przyjaciółki" postara się, żeby przekonać do siebie Ankę, bo jeśli będzie miała po swojej stronie przyjaciółkę Patrycji, może łatwiej osiągnąć swój cel. Powie jej o chorobie, która wpłynęła na jego powrót. Zobaczcie ZWIASTUN 216 odcinka "Przyjaciółki".

"Przyjaciółki" 18, odcinek 216 - czwartek, 4.11.2021, o godz. 21.05 w Polsacie

W 216 odcinku "Przyjaciółki" Anka odkryje dlaczego Wiktor wrócił i chce odzyskać Patrycję po koszmarze jaki jej zgotował! Trudno jej będzie uwierzyć w to, że Wiktor jest już innym człowiekiem, że zmienił się, panuje nad agresją, a terapia uzmysłowiła mu jak bardzo skrzywdził byłą żonę. Mimo to w 216 odcinku "Przyjaciółki" zgodzi się na współpracę z Jeleńskim, na to, by kancelaria jej i Pawła (Bartek Kasprzykowski) przejęła część jego klientów. A przy okazji nakłoni byłego męża Patrycji na szczerą rozmowę.

Nie przegap: Michał ostatni raz w M jak miłość. Wrobi Joasię w ciążę i posunie się jeszcze dalej. To będzie jego pożegnalna scena - WIDEO

- Chcę cię zapytać jakie masz zamiary wobec Patrycji... - zacznie bez ogródek Anka. W 216 odcinku "Przyjaciółki" Wiktor spróbuje się wykręcić od odpowiedzi, ale na niewiele się to zda. - Nie ma na to prostej odpowiedzi... Ale Strzelecka nie odpuści tak łatwo. - Wystarczy, żeby była szczera! Wreszcie Wiktor przyzna, że wciąż kocha Patrycję i chce znów z nią być.

Anka w 216 odcinku "Przyjaciółki" usłyszy od Wiktora także zaskakujące wyznanie o chorobie jego ojca, który cudem przeżył ciężki udar. Tragedia jaka spadła na Jeleńskiego uświadomiła mu jak wiele w życiu stracił i dlatego postanowił wrócić, żeby naprawić dawne błędy. Przez niego Patrycja straciła ciążę, uderzył ją i spadła ze schodów, a potem przegrała walkę o Klarę, którą pokochała jak córkę.

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1616: Odmieniona Iza zastawi pułapkę na Bosackiego! Drań wreszcie zapłaci za koszmar rodziny Chodakowskich - ZDJĘCIA

Te bolesne rany wciąż się nie uleczyły, a Patrycja w 216 odcinku "Przyjaciółki" nadal będzie się bała, że jeśli dopuści byłego męża do siebie i swojego syna Mikołaja może znów ją skrzywdzić. Nawet choroba ojca Wiktora nie wpłynie na decyzję Patrycji, by zaryzykować i dać mu drugą szansę! Nie będzie potrafiła znów mu zaufać, choć poczuje, że jakaś dziwna siła przyciąga ją do Wiktora.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze