Przyjaciółki, odcinek 210: Córka Ingi i Andrzeja ujawni szokujące plany na przyszłość ze starszym kochankiem - ZDJĘCIA

i

Autor: Materiały prasowe Polsatu Przyjaciółki, odcinek 210: Córka Ingi i Andrzeja ujawni szokujące plany na przyszłość ze starszym kochankiem - ZDJĘCIA

Przyjaciółki, odcinek 210: Córka Ingi i Andrzeja ujawni szokujące plany na przyszłość ze starszym kochankiem - ZDJĘCIA

2021-09-23 21:32

W 210 odcinku "Przyjaciółki" Inga (Małgorzta Socha) oniemieje kiedy odkryje plany córki na przyszłość. Młoda Hania (Alicja Wieniawa-Narkiewicz) postanowi diametralnie zmienić swoje życie, a wszystko przez poznanego już w poprzednich odcinkach serialu "Przyjaciółki" Maćka (Rafał Szatan). Dużo starszy mężczyzna namiesza w głowie Hani, a Inga i Andrzej (Adam Adamonis) stracą jakąkolwiek kontrolę rodzicielską nad dzieckiem. W końcu dojdzie do spotkania Gruszewskiej i córki, a wtedy ta ujawni szokujące plany na przyszłość...

"Przyjaciółki", odcinek 210 - czwartek, 23.09.2021, o godz. 21.05 w Polsacie

W 210 odcinku "Przyjaciółki" Inga poczuje, że córka bardzo się od niej oddala. Odkąd znalazła sobie sporo starszego partnera Maćka, zapomniała o całym świecie. Inga poczuje się odrzucona i bezużyteczna. W końcu w 210 odcinku "Przyjaciółki" postanowi wziąć sprawy w swoje ręce i osobiście spotkać się z córką i jej chłopakiem. Namówi Andrzeja, by poszedł razem z nią. Mężczyzna jako pierwszy poznał Maćka, co miało miejsce już w poprzednim sezonie "Przyjaciółek". Podczas ślubu Doroty (Agnieszka Sienkiewicz) i Sławka (Kacper Kuszewski) oniemiał na widok młodej córki w objęciach dojrzałego Macieja. Andrzej nie pogodzi się z decyzją Hani, ale Inga przekona go, że jakoś muszą do niej dotrzeć.

Przeczytaj: M jak miłość. Rodzina Franki i Pawła się powiększy! Zanim wezmą ślub pojawi się cudne maleństwo - ZDJĘCIA

Przyjaciółki, odcinek 208 ZWIASTUN. Uparte starania Sajmona o Ingę. Nagły powrót Artura. Spotkanie po latach z Konradem!

W 210 odcinku "Przyjaciółki" Inga i Andrzej spróbują porozumieć się z Hanią, więc zaproszą ją i Maćka na spotkanie. Wszystko byłoby dobrze, ale niestety plany Hani okażą się szokujące! Rodzice dziewczyny będą w szoku. Hania w 210 odcinku "Przyjaciółki" obwieści, że planuje wspólną przyszłość z Maćkiem, traktuje go na poważnie i mają wspólne plany. Inga i Andrzej będą mocno skonsternowani po usłyszeniu rewelacji od młodej córki. Nie sądzili, że jej związek to aż tak poważna sprawa. Byli pewni, że jest to wybryk nastolatki. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1602: Okrucieństwo Marty wobec Budzyńskiego. Rozpęta aferę, a Andrzej odpowie za to, co się stało z Anią!

W 210 odcinku "Przyjaciółki" Inga zacznie cierpieć. bo zrozumie, że traci swoją kochaną córeczkę. Andrzej nie zrozumie postępowania nastolatki i oboje z Ingą będą bezradni. Hania w kolejnych odcinkach "Przyjaciółek" postanowi wziąć ślub, wyjechać, a może zajść w ciążę? Tego jeszcze nie wiadomo, ale Hania szykuje dla rodziców niemałą niespodziankę, z której raczej na pewno nie będą zadowoleni. Czy Maciej jest w stosunku do niej szczery? Tego póki co nikt nie wie, ale może wyjść z niego niezłe ziółko. 

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze