Przyjaciółki 18, odcinek 208: Ostateczna decyzja Doroty doprowadzi Ingę do załamania

i

Autor: Polsat Przyjaciółki 18, odcinek 208: Ostateczna decyzja Doroty doprowadzi Ingę do załamania

Przyjaciółki 18, odcinek 208: Ostateczna decyzja Doroty doprowadzi Ingę do załamania

2021-09-09 21:23

Dorota (Agnieszka Sienkiewicz) odejdzie z serialu "Przyjaciółki" w 208 odcinku nowego 18 sezonu, a jej decyzja o tym, by postawić wszystko na jedną kartę i poświęcić się miłości doprowadzi Ingę (Małgorzata Socha) na skraj psychicznego obłędu. Wszystko dlatego, że w 208 odcinku "Przyjaciółki" 18 wspólniczka za plecami Ingi wszystkie swoje udziały w nail barze sprzeda Robertowi (Krzysztof Wieszczek), czyli byłemu Gruszewskiej. A to oznacza konieczność prowadzenia interesu nie tylko z dawnym kochankiem, ale także z jego "drugą połową", Andrzejem (Adam Adamonis)!

"Przyjaciółki" 18 sezon, odcinek 208 - czwartek, 9.09.2021, o godz. 21.05 w Polsacie

Odejście Dorotki w 208 odcinku "Przyjaciółki" będzie potężnym ciosem dla Ingi, która jako ostatnia dowie się o planach przyjaciółki. Dlaczego Dorota zdecyduje się na tak nagły wyjazd z Polski? Nie zniesie dłużej tęsknoty za ukochanym hydraulikiem Sławkiem (Kacper Kuszewski), który początkowo na krótko wyjechał na Zanzibar, ale postanowi zostać na dłużej na bajecznej wyspie! Z miłości Dorota rzuci wszystko i w 208 odcinku "Przyjaciółki" postanowi dołączyć do niedoszłego męża. A ponieważ nie będzie wiedziała kiedy i czy wróci do kraju, to pozbędzie się salonu stylizacji paznokci, który założyła do spółki z Ingą!

Nie przegap: Przyjaciółki 18, odcinek 208: Zaręczyny Ingi i Sajmona. Oszust oświadczy się i zniknie bez śladu

Bez konsultacji z Ingą w 208 odcinku "Przyjaciółki" wszystkie swoje udziały sprzeda Robertowi.  Zdezorientowana Inga wpadnie w złość kiedy w miejscu pracy zaczną się wspólne rządy Roberta i jego wiernego przyjaciela Adama. Bo panowie nadal będą nierozłączni, a więź jaka ich połączyła przełoży się także na zawodową współpracę. Co prawda w 208 odcinku "Przyjaciółki" Inga spróbuje zachować spokój i nie rozszarpać swoich byłych, którzy zaczną świetnie się czuć w roli szefów salonu. Perspektywa prowadzenia z nimi interesu doprowadzi Ingę na skraj załamania psychicznego. Zwłaszcza, że panowie od razu zaczną urządzać wszystko po swojemu.

Przyjaciółki, 18 sezon: Ślub Ingi, powrót Artura i trauma Zuzy powraca - ZWIASTUN

Sprawdź też: Przyjaciółki 18 sezon. Julka zniknie z serialu. Nie przeżyje straty dziecka - ZWIASTUN, ZDJĘCIA

Jakby tego było mało w 208 odcinku "Przyjaciółki" Inga będzie musiała się zmierzyć z młodszym kochankiem Sajmonem (Jakub Sasak), który dalej będzie ją zapewniał o swojej miłości. A na dowód szczerości uczuć oświadczy się Indze przy koleżankach. Znów założy się z kolegami, że Inga da się mu omotać? Coś będzie na rzeczy, bo zaraz po oświadczynach Sajmon zniknie bez śladu. Dosłownie zapadnie się pod ziemię!

Przyjaciółki 18 odc. 207. Inga (Małgorzata Socha), Dorota (Agnieszka Sienkiewicz)

i

Autor: Polsat Przyjaciółki 18 odc. 207. Inga (Małgorzata Socha), Dorota (Agnieszka Sienkiewicz)
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze