Przyjaciółki 18 sezon. Julka zniknie z serialu. Nie przeżyje straty dziecka - ZWIASTUN, ZDJĘCIA

i

Autor: Polsat Przyjaciółki 18 sezon. Julka zniknie z serialu. Nie przeżyje straty dziecka - ZWIASTUN, ZDJĘCIA

Przyjaciółki 18 sezon. Julka zniknie z serialu. Nie przeżyje straty dziecka - ZWIASTUN, ZDJĘCIA

2021-08-08 12:10

W 18 sezonie "Przyjaciółek" czeka nas smutne rozstanie. Julka straci dziecko i poradzi sobie z tą okropną stratą. Wszystko wskazuje na to, że Anka (Magdalena Stużyńska) i Paweł (Bartek Kasprzykowski) stracą na zawsze drugie dziecko! Nicole Bogdanowicz 2 miesiące temu pożegnała się z ekipą serialu, a jej konto zniknęło z Instagrama. Również magazyn "Świat seriali" potwierdza, że piękna i dobra Julka zniknie w 18 sezonie "Przyjaciółek". W ZWIASTUNIE nowych odcinków Julki już nie ma. Jak pożegnamy córkę Strzeleckich? Sprawdź co już wiemy i zobacz jak zmieniała się Julka w GALERII ZDJĘĆ!

"Przyjaciółki", 18 sezon. Bardzo smutne pożegnanie Julki. Ona już nigdy nie wróci

Julka, jedyna córka Anki i Pawła w ostatnim sezonie "Przyjaciółek" przeżyła wielki dramat. Trafiła do szpitala w strasznym stanie i straciła dziecko! Julka w szpitalu sama walczyła o życie. W we wrześniowych odcinkach dopiero Julka odzyska przytomność i dowie się, że jej dziecko nie żyje! Ujawniamy, że żona Antka (Maciej Zuchowicz) nie poradzi sobie z tą stratą. 

W jednym z wrześniowych odcinków 18 sezonu "Przyjaciółek" Strzeleccy dowiedzą się, że ich córka przeżyje! Tyle, że Julka będzie będzie kompletnie stratą załamana...

Anka i Paweł w 18 sezonie "Przyjaciółek" zaczną obwiniać się nawzajem o to, że to przez nich doszło do dramatu ich dziecka. O co będą mieli do siebie żal? Czy strata drugiego dziecka ostatecznie zniszczy ich małżeństwo?

W finale 17 sezonu "Przyjaciółek" Julka ukrywała przed rodzicami pogorszenie swojego stanu. Była z nimi już mocno skłócona - bardzo przeżyła oskarżenie o molestowanie seksualne ojca na uczelni. Stres z tym związany sprawił, że sama znalazła się w obliczu przerażającej tragedii!

Zobacz też: M jak miłość. Ciężarna Patrycja nie wróci ze szpitala do domu. Dziecko Łukasza umrze?

Przyjaciółki, 18 sezon: Ślub Ingi, powrót Artura i trauma Zuzy powraca - ZWIASTUN
Przyjaciółki 17 odc. 198. Julka (Nicole Bogdanowicz)

i

Autor: ipla.tv Przyjaciółki 17 odc. 198. Julka (Nicole Bogdanowicz)

W powakacyjnych odcinkach "Przyjaciółek" Anka i Paweł zaczną sobie zarzucać, że zamiast zająć się córką, zajęli się walką z uczelnianymi hejterami.  Co zrobi Julka po stracie dziecka? Jak sobie poradzi z depresją? Czy nie odbierze sobie życia?

Jak informuje "Świat seriali" najbardziej prawdopodobne jest, że w 18 sezonie "Przyjaciółek" Julka opuści na zawsze rodzinę Strzeleckich i wyjedzie za granicę. Nicole Bogdanowicz pożegnała się już z serialową ekipą a jej konto zniknęło z Instagrama. Jak będzie wyglądało pożegnanie jedynej córki Anki i Pawła? Czy wyjedzie razem z mężem, czy opuści wszystkich? A może zabierze ze sobą brata, Stasia (Antoni Borowski)? Przekonamy się już we wrześniu, po wakacjach 2021 - w pierwszym ZWIASTUNIE 18 sezonu dzieci Anki i Pawła nie widać. 

Nie przegap: Tragedia w Barwach szczęścia. Gej Darek nie zdąży pożegnać miłości swojego życia? Władek umrze sam w singapurskim szpitalu - ZDJĘCIA

Przyjaciółki. Anka i Paweł stracą drugie dziecko?! Nicole Bogdanowicz odchodzi z serialu!

i

Autor: IPLA.TV Przyjaciółki. Anka i Paweł stracą drugie dziecko?! Nicole Bogdanowicz odchodzi z serialu!

Zobacz jak zmieniała się Julka w "Przyjaciółkach" w GALERII ZDJĘĆ

Najnowsze