Przyjaciółki, odcinek 202: Jasiek porzuci chorego Krzysia! Będzie miał nowe dziecko z Sabiną – ZWIASTUN

2021-04-22 20:57 Małgorzata Pala
Przyjaciółki, odcinek 202: Jasiek porzuci chorego Krzysia! Będzie miał nowe dziecko z Sabiną – ZWIASTUN
Autor: Ipla Przyjaciółki, odcinek 202: Jasiek porzuci chorego Krzysia! Będzie miał nowe dziecko z Sabiną – ZWIASTUN

W 202 odcinku "Przyjaciółki" Zuzie (Anita Sokołowska) pęknie serce! Nie dość, że sama ledwo radzi sobie z chorobą Krzysia (Olek Sułek), to jeszcze zostanie z tym całkiem sama! A przecież chłopczyk ma ojca, który w poprzednim sezonie serialu "Przyjaciółki" deklarował, że chce mieć syna blisko siebie. Tymczasem okaże się, że mieszkanie w Gdańsku Jaśkowi (Marek Bukowski) nie służy i porzuci chorego Krzysia, na rzecz nowego dziecka z Sabiną (Anna Jażdżyk).

"Przyjaciółki" 17 sezon, odcinek 202 - czwartek, 22.04.2021, o godz. 21.05 w Polsacie

W 202 odcinku "Przyjaciółki" Zuza będzie walczyć o zdrowie Krzysia. To ona cały czas opiekuje się synami, a Jasiek tylko odwołuje kolejne spotkania i przyjazdy do Warszawy.

- Cześć Jasiek, dzwonię, żeby ustalić nowy termin twojego przyjazdu do Warszawy. Chłopcy czekają - powie przez telefon Zuza.

- Zuza, przyjadę, jak będę mógł - Jasiek nie będzie w nastroju do dyskusji.

 - Ostatnio jesteś bardziej zajęty niż królowa angielska - zauważy niezbyt miło Zuza.

Przeczytaj: Adam z Na dobre i na złe zmarł, ale teraz Grzegorz Daukszewicz wraca w nowej roli. Nawiąże szokujący romans - ZDJĘCIA

Jasiek z serialu "Przyjaciółki" w ogóle nie wesprze byłej żony w trudach opieki nad chorym dzieckiem.

- Słuchaj, ja rozumiem, nowe dziecko, ale to stare bardzo za tobą tęskni. Jaśku powiedz mi, tylko tak szczerze, czy to przez diagnozę Krzysia? Nie chcesz przyjechać, bo nie chcesz go zobaczyć? Wypierasz to, boisz się czegoś? - zacznie dopytywać Markiewicz.

- Posłuchaj, jestem dorosłym facetem

- Tak, ale może po prostu wstydzisz się tego, że twoje dziecko ma autyzm - ostre słowa Zuzy mocno dotkną upartego Jaśka z serialu "Przyjaciółki".

Przeczytaj: M jak miłość. Katastrofa w bistro Kingi! Nie będzie co zbierać przez eksperymenty Franki - WIDEO

W 202 odcinku "Przyjaciółki" Jasiek wybuchnie. Zareaguje agresją na słowa Zuzy o ich synu.

- Krzysiu nie jest matołem! - wrzaśnie do słuchawki Jasiek.

- Nikt tak nie mówi...

- Nikt? A kto mówi o specjalnym nauczaniu, orzeczeniu o niepełnosprawności... (...) Nie boję się, po prostu nie mam czasu! - warknie do słuchawki Jasiek i się rozłączy.

Zuza w "Przyjaciółkach" oniemieje. Nikt by się nie spodziewał, że Jasiek wybierze nową rodziną, a chorobą syna ledwo się zajmie.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze