Rodzina się powiększy. Przyjaciółki

i

Autor: Materiały prasowe

Przyjaciółki, odcinek 202: Takiej wiadomości Zuza się nie spodziewała! Jej rodzina znów się powiększy

2021-04-18 17:16

Zuzę (Anita Sokołowksa) z serialu "Przyjaciółki" w 202 odcinku czeka w życiu kolejna rewolucja. Wszystko zacznie się od niespodziewanej wizyty byłego męża. Wieści, które ze sobą przywiezie Jasiek (Marek Bukowski) będą dla niej szokiem.

"Przyjaciółki" 17 sezon, odcinek 202 - czwartek, 22.04.2021, o godz. 21.05 w Polsacie

Parę wiele kosztowało, by ułożyć na nowo swoje relacje po rozwodzie. Dzielenie się opieką nad dziećmi, zwłaszcza, gdy on przeprowadził sie nad morze, okazało się niełatwym zadaniem i kosztowało Zuzę wiele nerwów. Mimo wszystko kobieta stara się, by jej synowie jak najmniej dotkliwie odczuli rozstanie rodziców. Jej rodzinę czeka jednak kolejna wielka zmiana. Gdy w stolicy niespodziewanie Janek (Marek Bukowski), przekaże Zuzie zaskakujące wieści.

Nie przegap: Przyjaciółki, odcinek 202: Anka odwróci się od Pawła. Uwierzy, że molestuje studentki. Nie będzie mogła patrzeć na męża!

Okazuje się, że jego nowa partnerka Sabina (Anna Jeźdżyk) spodziewa się dziecka, tym samym dzieci Zuzy będą miały przyrodnie rodzeństwo. Dla Markiewicz wiadomość będzie sporym zaskoczeniem. Jak odnajdzie się w tych nowych okolicznościach i jak zareagują na nie chłopcy?

Seriale dla kobiet, które warto obejrzeć
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze