Przyjaciółki, odcinek 202: Anka odwróci się od Pawła. Uwierzy, że molestuje studentki. Nie będzie mogła patrzeć na męża!

i

Autor: ipla.tv Przyjaciółki, odcinek 202: Anka odwróci się od Pawła. Uwierzy, że molestuje studentki. Nie będzie mogła patrzeć na męża!

Przyjaciółki, odcinek 202: Anka odwróci się od Pawła. Uwierzy, że molestuje studentki. Nie będzie mogła patrzeć na męża!

2021-04-22 20:57

W 202 odcinku serialu "Przyjaciółki" Anka (Magdalena Stużyńska) uwierzy w ohydne plotki, że Paweł (Bartek Kasprzykowski) molestuje studentki na uczelni. Afera na akademii gdzie Strzelecki jest wykładowcą zacznie zataczać coraz szersze kręgi. Już nie tylko studentka Kinga (Żaneta Homa) będzie chciała zniszczyć Pawłowi karierę. Anka w 202 odcinku "Przyjaciółek" na własne uszy usłyszy co o jej mężu mówią inne dziewczyny, zwłaszcza Gabriela (Weronika Warchoł). Dlatego wykrzyczy mu prosto w twarz oskarżenie, że dobiera się do studentek, a potem odwróci się od Pawła. Małżeństwo Strzeleckich nie przetrwa?

"Przyjaciółki" 17 sezon, odcinek 202 - czwartek, 22.04.2021, o godz. 21.05 w Polsacie

Czy Paweł z "Przyjaciółek" padł ofiarą spisku studentek, na którym stoi ktoś wyżej postawiony we władzach uczelni? A może naprawdę Strzelecki przekroczył granice w kontaktach z młodymi kobietami? Nie zdradził Anki, to pewne, ale być może powiedział za dużo na wykładach, dopuścił się niemoralnego zachowania, które doprowadziło do wybuchu seksualnej afery. W 202 odcinku "Przyjaciółek" Anka będzie coraz bliżej odkrycia prawdy o tym co Paweł zrobił studentom. Zjawi się na Akademii Prawa i Finansów z zamiarem przyjrzenia się sprawie. Nie będzie potrafiła już dłużej ignorować oskarżeń wobec Pawła i tłumić swoich podejrzeń. Zwłaszcza po tym jak dzieci, Julka (Nicole Bogdanowicz) i Staś (Antoni Borowski), odwrócili się od nich! Nadal jednak będzie przekonana, że Paweł jest niewinny.

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1588: Wielki powrót Joasi. Wypędzi Kamila i Polę z domu kiedy wróci z Francji

Przypadkiem w 202 odcinku "Przyjaciółek" Anka będzie świadkiem sceny jak studentka Kinga wybiega z sali Pawła zapłakana. Koleżanki, Gabriela i Iwona (Wiktoria Wolańska) zaczną dociekać co się stało. - Oni wszyscy chcą coś w zamian... - rzuci Kinga. - Ale składał ci jakieś propozycje? Zrobił ci coś? Trzeba to zgłosić. Najlepiej do opiekuna roku!

Poruszona tym widokiem Strzelecka w 202 odcinku "Przyjaciółek" włączy się do rozmowy. - Przepraszam, panie mówią o Strzeleckim? Co się stało? - zapyta od razu. - Łapy mu się kleją! - stwierdzi z pogardą Gabriela, a Kinga, która spotkała się z Anką w kancelarii od razu zdemaskuje ją przed koleżankami. - To jest jego żona...

- Co pani dokładnie zrobił Strzelecki? Chcę wiedzieć o co chodzi? O co jest oskarżany? - Anka powoli zacznie tracić nad sobą panowanie. - Ona go broni! Nie wstyd pani?! Dobrze go pani zna i wie do czego jest zdolny, ale najwygodniej jest udawać! Żałosne... - to Gabriela w 202 odcinku "Przyjaciółek" będzie najbardziej wrogo nastawiona do Pawła. Zupełnie jakby to ona stała za całym spiskiem.

Przyjaciółki 17 sezon: Totalne zmiany w życiu przyjaciółek! Syn Zuzy ciężko chory, a Inga znów się zakocha! ZWIASTUN

Sprawdź też: Iza z M jak miłość blondynką. Tak Adriana Kalska zmieniła się do roli. Radykalna metamorfoza Izy po przejściach z Marcinem

Anka w 202 odcinku "Przyjaciółek" nie wytrzyma i zaatakuje Pawła w sali wykładowej. - Co zrobiłeś tej dziewczynie? Wyszła stąd z płaczem!- A Kinga, nie nauczyła się... - wyjaśni lekceważącym tonem głosu. - Ona mówi, że ją molestujesz. Bez powodu by tak nie mówiła!- Nie obchodzi mnie, co ona mówi! - stwierdzi Strzelecki. Dla Anki to będzie nie do pomyślenia. Zamuruje ją na dźwięk tych słów. W 202 odcinku "Przyjaciółek" zarzuci mężowi, że skoro studentki ubierają się na jego wykłady w seksowne, krótkie spódniczki to muszą mieć ku temu powód.

Między Strzeleckimi w 202 odcinku "Przyjaciółek" będzie coraz gorzej. Anka przestanie wierzyć Pawłowi, a ten zacznie się bać, że ktoś kto niszczy mu karierę na uczelni, rozwali także jego małżeństwo. Zauważy bowiem, że ukochana wątpi w jego prawdomówność. - Może chociaż na mnie spojrzysz? Ignorujesz mnie, trzymasz mnie na dystans. Ty mi tak naprawdę nie wierzysz?

- Powiedziałam ci, że ci wierzę! - odpowie wzburzona Anka. - To czemu się tak zachowujesz? - zapyta Paweł. Od słowa do słowa w 202 odcinku "Przyjaciółek" między małżonkami dojdzie do awantury. - Bo jestem zła! Nie na ciebie. Jestem zła nie wiem nawet na co! Na to, że jesteśmy w tej matni, że dzieci z nami nie rozmawiają, że ktoś mi pluje pod nogi! - Przetrwamy to? My? My jako małżeństwo? - Mam nadzieję... - szepnie Anka i przytuli się do męża. Jednak na tym nie koniec problemów Pawła i Anki. Ich związek w 17 sezonie "Przyjaciółek" zawiśnie na włosku.

Przyjaciółki 17 odc. 202. Anka (Magdalena Stużyńska), Kinga (Żaneta Homa), Gabriela (Weronika Warchoł), Iwona (Wiktoria Wolańska)

i

Autor: ipla.tv Przyjaciółki 17 odc. 202. Anka (Magdalena Stużyńska), Kinga (Żaneta Homa), Gabriela (Weronika Warchoł), Iwona (Wiktoria Wolańska)
Przyjaciółki 17 odc. 202. Anka (Magdalena Stużyńska)

i

Autor: ipla.tv Przyjaciółki 17 odc. 202. Anka (Magdalena Stużyńska)
Przyjaciółki 17 odc. 202. Anka (Magdalena Stużyńska), Paweł (Bartek Kasprzykowski)

i

Autor: ipla.tv Przyjaciółki 17 odc. 202. Anka (Magdalena Stużyńska), Paweł (Bartek Kasprzykowski)
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze