Przyjaciółki, odcinek 200: Paweł doprowadzi do tego, że stracą drugiego syna! Julka przyniesie rodzicom straszne wiadomości

i

Autor: ipla Przyjaciółki, odcinek 200: Paweł doprowadzi do tego, że stracą drugiego syna! Julka przyniesie rodzicom straszne wiadomości

Przyjaciółki, odcinek 200: Paweł doprowadzi do tego, że stracą drugiego syna! Julka przyniesie rodzicom straszne wiadomości

2021-04-08 20:53

W 200 odcinku serialu "Przyjaciółki" Anka (Magdalena Stużyńska) i Paweł (Bartłomiej Kasprzykowski) przeżyją wielki dramat! Przez Pawła stracą drugiego syna! Staś (Antoni Borowski) nie poradzi sobie z wyczynami ojca, który stał się obiektem soczystych plotek na uczelni. Paweł zostanie oskarżany o molestowanie, romansowanie i przekraczanie wszelkich granic ze studentkami. Już nie raz zdradził Ankę, która też zastanawia się czy mąż znów ogląda się za młodymi dziewczynami. W 200 odcinku "Przyjaciółki" małżeństwo usłyszy od Julki (Nicole Bogdanowicz) straszne wieści - Staś nie wytrzyma rodzinnych dramatów. Sprawdź co już wiemy!

"Przyjaciółki" 17 sezon, odcinek 200 - czwartek, 8.04.2021, o godz. 21.05 w Polsacie

W 200 odcinku serialu "Przyjaciółki" sytuacja Pawła zdecydowanie się pogorszy. Mężczyzna zostanie obciążony poważnymi zarzutami, które zaważą na jego dalszej karierze.

- Wyobraź sobie, że jakieś studentki oskarżają mnie o to, że przekraczam granice, że zachowuję się niestosownie, więc rezygnuję, nie kandyduję na prodziekana. Dość - powie żonie załamany Strzelecki.

- Nie, nie zgadzam się. Dlaczego miałbyś zrezygnować? To są pomówienia, anonimy (...) - Anka tym razem stanie po stronie męża.

Paweł z serialu "Przyjaciółki" weźmie więc sprawy w swoje ręce i poprosi o pomoc Stasia, którego kolega jest hakerem komputerowym. Strzelecki z pomocą syna spróbuje dorwać osobę odpowiedzialną za pomówienia. 

Przeczytaj: BrzydUla 2, odcinek 127: Ula i Aleks zdemaskują Marka i Paulinę. Znajdą niezbite dowody na ich romans!

Przyjaciółki sezon 17, odc. 200: Anka (Magdalena Stużyńska)

i

Autor: ipla
Przyjaciółki sezon 17, odc. 200: Staś (Antoni Borowski)

i

Autor: ipla

Staś z "Przyjaciółek" początkowo pomoże ojcu. Niestety nie będzie znał całej prawdy, bo Paweł nie powie mu o romansach i bardzo poważnych oskarżeniach. Usunie też tajemniczego maila, którego ktoś wysłał z anonimowego konta, a brzmiał "po jedenaste: nie romansuj ze studentkami". Niestety tajemnica Pawła szybko wyjdzie na jaw, bo Staś z kolegą znajdą maila i dowiedzą się o wyczynach prawnika. Chłopak zwróci się do Julki, która będzie wściekła na ojca i uzna, że na pewno znów zdradza matkę. Rodzeństwo odwróci się od rodziców, a w 200 odcinku "Przyjaciółki" Julka zadzwoni do Anki z koszmarnymi wiadomościami. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1582: Iza przejdzie kolejne załamanie nerwowe! Nie przeżyje zazdrości Marcina i rozstania z dziećmi

W 200 odcinku "Przyjaciółki" Anka nie dodzwoni się do syna, który ucieknie z domu!

- Cześć, Stasiek jest u mnie, pomieszka tu trochę. Nie chce z wami gadać. Mamo, dobrze wiesz dlaczego. Chodzi o ojca i o ciebie o waszą hipokryzję i zakłamanie - Julka nie daruje sobie ostrych słów. 

- Stasiek, jesteś tam? Tu chodzi o tego maila? To był anonim, to była nieprawda - powie do telefonu Paweł. 

- Jakby to była nieprawda, to byś się tak nie bał - wybuchnie nastolatek.

- Już lepiej, żebyś powiedział, że bzykasz na boku jakieś studentki - doda Julka

- Nie chce was znać - Staś w "Przyjaciółkach" dobitnie odetnie się od rodziców. Anka i Paweł stracą drugiego syna! 

Przyjaciółki sezon 17, odc. 200: Julka (Nicole Bogdanowicz), Staś (Antoni Borowski)

i

Autor: ipla
Przyjaciółki sezon 17, odc. 200: Anka (Magdalena Stużyńska), Paweł (Bartek Kasprzykowski)

i

Autor: ipla
Najnowsze