Przyjaciółki, odcinek 188: Inga wróci do byłego męża. Zaprosi Andrzeja na randkę

i

Autor: Ipla Przyjaciółki, odcinek 188: Inga wróci do byłego męża. Zaprosi Andrzeja na randkę

Przyjaciółki, odcinek 188: Inga wróci do byłego męża. Zaprosi Andrzeja na randkę

2020-10-15 21:09

W 188 odcinku "Przyjaciółek" Inga (Małgorzata Socha) rzuci się w wir pracy, aby zapomnieć o nieudanym związku z Maksem (Mateusz Janicki). W salonie odwiedzi ją klientka, która wyzna jej szereg szokujących wiadomości. Inga będzie chciała natychmiast umówić się z Andrzejem (Adam Adamonis). Zapewni go, że nie chodzi jej o rozmowę o niedoszłym mężu, a o nich. Uda się z byłym partnerem na regularną randkę. Jakie fakty wyjdą na jaw w 188 odcinku "Przyjaciółek"? Czy Inga znajdzie pocieszenie w ramionach byłego?

"Przyjaciółki" 16 sezon, odcinek 188 - czwartek, 15.10.2020, o godz. 21.05 w Polsacie

W 188 odcinku "Przyjaciółek" do salonu Ingi przyjdzie klientka, która pochwali się swoimi podbojami miłosnymi. Wyzna, że spotyka się z dwójką mężczyzn jednocześnie. Szereg pytań utwierdzi Ingę w przekonaniu, że kobieta mówi o jej byłych partnerach! Pech w tym, że Andrzej i Robert (Krzysztof Wieszczek) nie wiedzą o sobie wzajemnie i dają się zwodzić kobiecie. W 188 odcinku "Przyjaciółek" Inga postanawia zaprosić Andrzeja do restauracji. Czy klientka wzbudziła w niej zazdrość o byłego męża?

Przeczytaj: Przyjaciółki, odcinek 188: Zuza zatrzymana przez policję z narkotykami! Trafi do więzienia

Przyjaciółki, odcinek 187: Straszne pożegnanie Ingi i Maksa, wzruszające Patrycji z Klarą i romans Zuzy z dawnym kochankiem - ZWIASTUN

W 188 odcinku "Przyjaciółek" Andrzej zgodzi się na propozycję Ingi. Umówi się z nim w tym samym miejscu co Robert z klientką Gruszewskiej,

- Ty i Robert znowu spotykacie się z tą samą kobietą - Wyzna Inga. 

Okaże się jednak, że bardzo się pomyli, bo to nie będzie ta osoba, z którą spotyka się Andrzej.

- O co tu tak naprawdę chodzi? Bo nie wierzę, że tylko o zabawę w detektywa... - zapyta się zirytowany mężczyzna w 188 odcinku "Przyjaciółek".

Przeczytaj: Przyjaciółki, odcinek 190: Zuza wróci do Jaśka. Po aresztowaniu odkryją, że nadal się kochają?

W 188 odcinku "Przyjaciółek" Inga i Andrzej wypiją nieco zbyt dużo. Gruszewska zacznie zwierzać się ze swoich uczuć.

- Ja jeszcze nikomu tego nigdy nie mówiłam, dziewczynom się do tego nie przyznałam, bardzo żałuję, że rozstałam się z Maksem. Ja nie potrafię, nie umiem go sobie wybić z głowy. - wyzna bliska płaczu.

W 188 odcinku "Przyjaciółek"  Andrzej wygada się, że Maks już się kimś zainteresował, co kompletnie dobije Ingę. Kobieta zrozumie, że żaden z jej byłych i niedoszłych mężów nie jest nią zainteresowany. 

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze