Przyjaciółki, odcinek 187: Maks rzuci Indze w twarz podłe słowa! Nie będzie już jej chciał - ZWIASTUN

i

Autor: Polsat Przyjaciółki, odcinek 187: Maks rzuci Indze w twarz podłe słowa! Nie będzie już jej chciał - ZWIASTUN

Przyjaciółki, odcinek 187: Maks rzuci Indze w twarz podłe słowa! Nie będzie już jej chciał - ZWIASTUN

2020-10-08 20:40

W 187 odcinku "Przyjaciółek" Maks (Mateusz Janicki) kompletnie zmieni swoje podejście do związku z Ingą (Małgorzata Socha) i już nie będzie jej chciał. Zajmie się nową koleżanką z pracy, która ewidentnie mu się spodoba. Stwierdzi, że skoro była narzeczona odwołała ślub i nie chce z nim być, nie będzie więcej o niej myślał. Nie będzie świadomy, że Inga jednak może mieć dzieci, a to przez jej bezpłodność rozpadł się ich związek. Kiedy w 187 odcinku "Przyjaciółek" zobaczy byłą narzeczoną, nie będzie miał skrupułów. Doprowadzi ją niemal do płaczu.

"Przyjaciółki" 16 sezon odcinek 187 - czwartek, 8.10.2020 o godz. 21:05 w Polsacie

W 187 odcinku "Przyjaciółek" Maks będzie starał się zapomnieć o Indze. Zraniła go nagłym odwołaniem ślubu i decyzją o rozstaniu. Wszystko przez to, że nie może dać mu dzieci, których on tak bardzo pragnie. Maks wpadnie w wir pracy, w której pozna Agatę (Marta Szumiel). Będzie się wydawało, że powoli zaczyna układać sobie życie. Przeżyje szok, kiedy na szpitalnym korytarzu w 187 odcinku "Przyjaciółek" zobaczy byłą narzeczoną. Wścieknie się, że zawraca mu głowę.

Przeczytaj: Przyjaciółki, odcinek 187: Zuza wróci do byłego kochanka Chrisa! Mieli gorący romans, a teraz pomoże jej w walce o synów

Przyjaciółki, odcinek 187: Straszne pożegnanie Ingi i Maksa, wzruszające Patrycji z Klarą i romans Zuzy z dawnym kochankiem - ZWIASTUN

Maks 187 odcinku "Przyjaciółek" Inga dowie się, że ma szansę zostać matką, a to przez jej rzekomą bezpłodność rozstała się z narzeczonym. Uda się do szpitala i zacznie rozmowę pod pretekstem chęci oddania Maksowi pieniędzy za wesele, które się nie odbyło. Ten powie Indze kilka niewybrednych słów.

- Nie powinieneś ponosić kosztów wesela, to jest moja wina, ja chcę za wszystko zapłacić i chcę całą kasę oddać Dorocie.

- Z tego co wiem, nie masz żadnych oszczędności. Nie zarabiasz też na tyle dobrze, żeby pokryć wszystkie zobowiązania.

- Będę brać nadgodziny...

- Nie bądź żenująca, chociaż w tej jednej sprawie bądź realistką. - Wygarnie jej Maks w 187 odcinku "Przyjaciółek".

W 187 odcinku "Przyjaciółek" Maks wyrzuci z siebie, że nie chce więcej oglądać niedoszłej żony na oczy.

- Chcę ci oddać wszystko - będzie nalegać Inga.

- Nie, bo to zakłada, że musielibyśmy się jeszcze raz spotkać. Zdecydowałaś się nie wiązać ze mną, skończmy to raz na zawsze. Potraktuj to jako prezent na pożegnanie.

Maks w 187 odcinku "Przyjaciółek" będzie bezwzględny. Dosadnie da do zrozumienia, że nie chce mieć nic wspólnego z kobietą. Wygląda na to, że nie Inga nie będzie miała u niego więcej szans.

Najnowsze