Przyjaciółki 16 sezon odc. 188. Zuza (Anita Sokołowska)

i

Autor: Polsat Przyjaciółki 16 sezon odc. 188. Zuza (Anita Sokołowska)

Przyjaciółki, odcinek 187: Zuza zacznie brać narkotyki! Nie wytrzyma nowej pracy i rozstania z dziećmi

2020-10-08 20:36

W 187 odcinku "Przyjaciółek" Zuza będzie wycieńczona ciągłą walką o dzieci. Sytuacji nie poprawią fatalne relacje między nią, a byłym partnerem Jaśkiem (Marek Bukowski) oraz jego obecną dziewczyną Sabiną (Anna Jażdżyk). Mieszkając w Wiedniu nie miała możliwości regularnych spotkań z synami, dlatego w poprzednich odcinkach "Przyjaciółek" odwiedziła ich w Gdańsku. Dzieci wyraźnie się od niej oddaliły. W 187 odcinku "Przyjaciółek" Zuza podejmie decyzję o odejściu z pracy w Wiedniu - nie wytrzyma presji i sięgnie po nielegalne wspomagacze!

"Przyjaciółki" 16 sezon odcinek 187 - czwartek, 8.10.2020 o godz. 21:05 w Polsacie

W 187 odcinku "Przyjaciółek" Zuza zauważy, że jeśli natychmiast nie podejmie kroków w walce o dzieci, to je straci. Zda sobie sprawę, że najlepszym argumentem dla Jaśka przy rozprawie sądowej o opiekę nad dziećmi będzie to, że ona mieszka za granicą i nie ma możliwości regularnie się z nimi widywać. Dlatego w 187 odcinku "Przyjaciółek" postanowi zrezygnować z dobrze płatnej posady w Wiedniu.

Przeczytaj: Dramat gwiazdy Przyjaciółek! Anita Sokołowska poprosiła fanów o wsparcie

Przyjaciółki 16 sezon ZWIASTUN. Ślub Ingi i Maksa. Paweł Małaszyński w obsadzie!

Zuza w 187 odcinku "Przyjaciółek" będzie nadal bardzo przygnębiona całą sytuacją z Jaśkiem i opieką nad dziećmi. To nie będzie łatwy czas dla kobiety. Na szczęścia będzie mogła liczyć na Ankę (Magdalena Stużyńska), Ingę (Małgorzata Socha) i Patrycję (Joanna Liszowska). W 187 odcinku "Przyjaciółek" powiernikiem jej zmartwień stanie się jednak Dagmar (Marcin Korcz).  Współpracownik nie spodziewa się jednak jaką prośbę skieruje do niego Zuza.

Przeczytaj: Gwiazda Przyjaciółek ofiarą strasznego hejtu! Agnieszka Sienkiewicz ma dosyć, że ją obrażają za figurę

W 187 odcinku "Przyjaciółek" Zuza będzie skrajnie wykończona. Poprosi Dagmara o pomoc w zdobyciu tabletek, którymi mogłaby się pobudzić.

- Załatw mi jakieś środki pobudzające - powie wprost Zuza

- Chcesz się szprycować syfem?! - Dagmar będzie w szoku.

Czy Zuza w 187 odcinku "Przyjaciółek" zacznie popadać w nałóg? Tego dowiemy się już wkrótce.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze