Przyjaciółki. Największa tajemnica serialu ujawniona! Każdy chciał się tego dowiedzieć

i

Autor: Instagram Przyjaciółki. Największa tajemnica serialu ujawniona! Każdy chciał się tego dowiedzieć

Przyjaciółki. Największa tajemnica serialu ujawniona! Każdy chciał się tego dowiedzieć - ZWIASTUN

2021-08-06 12:54

Serial "Przyjaciółki" skradł serca widzów i właśnie dlatego powstaje już 18 sezon! Inga (Małgorzata Socha), Zuza (Anita Sokołowska), Anka (Magdalena Stużyńska) oraz Patrycja (Joanna Liszowska) tworzą zgraną drużynę i rozkochały w sobie fanów. Widzowie "Przyjaciółek" często chcieliby poznać sekrety serialu. Mało kto ma do tego okazję, ale Anita Sokołowska zdradziła co nieco. Aktorka odważyła się wrzucić wspólną fotkę z koleżankami z planu i ujawnić ich sekret. Fani będą pocieszeni po tym, czego się dowiedzą.

Tajemnica "Przyjaciółek". Mało kto o tym wie 

18 sezon serialu "Przyjaciółki" zbliża się wielkimi krokami. Z tej okazji na profilu Anity Sokołowskiej na Instagramie pojawiło się zdjęcie, które rozwiewa pewne wątpliwości. Socha, Liszowska, Stużyńska i Sokołowska grają najlepsze przyjaciółki od lat. Można by się jednak zastanawiać, jakie relacje łączą je prywatnie. To, że na ekranie stanowią zgraną paczkę nie oznacza, że w realnym życiu muszą się lubić. Na szczęście wątpliwości rozwiewa zdjęcie na instagramowym profilu serialowej Zuzy, która pozuje z Anką i Patrycją z "Przyjaciółek". Siedzą przytulone na kanapie, a podpis zdjęcia nie pozostawia złudzeń.

- Lubimy się ? Nie tylko na planie ? - napisała gwiazda serialu "Przyjaciółki".

Przeczytaj: M jak miłość. Koniec domu na Wietrznej. Joasia na długi odda ostatnią pamiątkę

Tajemnica planu "Przyjaciółek" rozwiązana! Okazuje się, że serialowe Inga, Zuza, Anka i Patrycja w rzeczywistości też się bardzo lubią. Nic dziwnego, skoro grają w serialu od lat i zdążyły się bardzo dobrze poznać. Ich bohaterki czeka trudna przeprawa przez 18 sezon serialu "Przyjaciółki". Do Patrycji wróci dawno niewidziany Wiktor (Paweł Deląg), który znęcał się nad kobietą fizycznie i psychicznie. Z jej życia nie zniknie jednak Artur (Paweł Małaszyński), który jednocześnie też uweźmie się na Ankę. Paweł (Bartłomiej Kasprzykowski) nie będzie zachwycony relacją żony z byłym kochankiem Patrycji. 

Przeczytaj: Półnaga Kinga z "M jak miłość" musiała uciekać przed paparazzi! Przy okazji pokazała prawie wszystko - ZDJĘCIA, WIDEO

Jednym z większych zaskoczeń 18 sezonu "Przyjaciółek" będą z pewnością oświadczyny Sajmona (Jakub Sasak). Inga odkryła przecież, że chłopak umawiał się z nią dla zakładu i żartu, a on w najnowszych odcinkach "Przyjaciółek" rzuci się na kolana i wyjmie pierścionek. Reakcja Ingi będzie bezcenna. U Zuzy natomiast pojawi się nowy mężczyzna, który będzie jej szefem, który wprowadzi do jej życia wiele zmian. W relacji z Błażejem (Mateusz Damięcki) powinna obawiać się Renaty (Izabela Zwierzyńska), która wróciła by odzyskać męża. To wszystko sprawi, że przyjaciółki muszą trzymać się razem, by jakoś to przetrwać.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze