Przyjaciółki. Duże zmiany w obsadzie 18 sezonu. Wyciekło nagranie z planu - WIDEO

i

Autor: Instagram Przyjaciółki. Duże zmiany w obsadzie 18 sezonu. Wyciekło nagranie z planu - WIDEO

Przyjaciółki. Duże zmiany w obsadzie 18 sezonu. Wyciekło nagranie z planu - WIDEO

2021-07-14 9:49

Tego widzowie serialu "Przyjaciółki" na pewno nie przewidują. Duże zmiany w obsadzie i całkiem nowe wątki. Największy szok przeżyje Anka (Magdalena Stużyńska), która ledwo przeszła przez kryzys z Pawłem (Bartłomiej Kasprzykowski), a znów czeka ją prawdziwa trauma. U Patrycji (Joanna Liszowska), Ingi (Małgorzata Socha) i Zuzy (Anita Sokołowska) z serialu "Przyjaciółki" również nie będzie wybitnie kolorowo. Wyciekło nagranie z planu, gdzie uśmiechy aktorek są chyba jedynie przykrywką do szokujących zwrotów akcji w życiu ich bohaterek.

Zmiany w 18 sezonie serialu "Przyjaciółki". Tego nikt się nie spodziewa

18 sezon serialu "Przyjaciółki" zbliża się wielkimi krokami, a aktorki już pracują na planie. Wiadomo, że ich wątki ulegną znacznej rewolucji, a niektóre bohaterki dotknie prawdziwa tragedia. Z pracy nad serialem "Przyjaciółki" wyciekło nagranie, na którym Inga, Zuza, Anka, Patrycja, ale też Dorotka (Agnieszka Sienkiewicz) pozują roześmiane do kamery. Uśmiech może być jednak tylko przykrywką, bo jasnym jest, że większość z nich nie zazna spokoju w nadchodzących odcinkach. 

Serial "Przyjaciółki" cieszy się ogromną sympatią widzów, a główne bohaterki są uwielbiane. Nie oznacza to jednak, że scenarzyści nie decydują się na zmiany w obsadzie. Kogo zabraknie w nadchodzącym sezonie? Już wiadomo. 

Przeczytaj: M jak miłość. To ona skrzywdziła Barbarę! Lilka gorzko pożałuje zdrady Mateusza

Niestety największa tragedia czeka prawdopodobnie Ankę, która jakiś czas temu straciła syna w katastrofie lotniczej. Teraz czeka ją kolejny dramat, ponieważ pod koniec minionego sezonu serialu "Przyjaciółki" jej ciężarna córka Julka (Nicole Bogdanowicz) trafiła do szpitala, gdzie zadecydowano o natychmiastowej operacji. Strzeleccy oniemieli na tragiczne wieści, a to dopiero początek. Z planu "Przyjaciółki" wyciekły informacje, że Julki nie będzie już w nadchodzących odcinkach i zdecydowała się zrezygnować z serialu. To oznacza śmierć jej bohaterki? Jeśli tak, Anka może się po tym nie podnieść. 

Przeczytaj: Marcin z M jak miłość bardzo cierpi na planie! Mikołaj Roznerski wszystko wyznał fanom

Zmiany w obsadzie "Przyjaciółki" nie dotyczą jedynie odejścia aktorów. Wręcz przeciwnie, bo np. do Patrycji wróci dawno niewidziany Wiktor (Paweł Deląg), który niegdyś zrobił z jej życia koszmar. Teraz wróci z podwójną siłą i będzie próbował wkupić się w łaski Kochan. Inga w minionym sezonie serialu "Przyjaciółki" zakochała się w młodym Sajmonie (Jakub Sasak), który bezczelnie ją wystawił, więc wysoce prawdopodobnym jest, że w jej życiu pojawi się kolejny mężczyzna. To oznacza spore zmiany w życiu bohaterek, które widzowie zobaczą dopiero na jesień. 

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze