Przyjaciółki

Przyjaciółki 22 sezon. Nowy romans Ingi?! Zakręci się wokół partnera przyjaciółki - ZDJĘCIA

2023-08-07 22:43

W 22 sezonie "Przyjaciółek" u boku Ingi (Małgorzata Socha) pojawi się kolejny kochanek? Gruszewska zda sobie sprawę, że zbyt pochopnie nazywała każde uczucie miłością, przez co jej związek z Łukaszem (Piotr Jankowski) stanie pod dużym znakiem zapytania. Tym bardziej, że w 22 sezonie "Przyjaciółek" Inga zakręci się już obok nowego faceta. Tyle tylko, że wcześniej był on zainteresowany inną przyjaciółką! O kim mowa i co z tego wyniknie? Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

Inga znów będzie mieć nowego faceta w 22 sezonie "Przyjaciółek"?! Zabierze przyjaciółce partnera?

W 22 sezonie "Przyjaciółek" Inga przejdzie zaskakująca przemianę, ale wiele wskazuje na to, że zbyt wiele z niej nie wyniknie. A to dlatego, że Gruszewska w końcu zda sobie sprawę, że za szybko wchodziła w nowe związki, myląc każde zauroczenie z miłością, a przy okazji fundując swoim córkom - Hani (Alicja Wieniawa-Narkiewicz), a szczególnie Marysi (Zofia Cybul) prawdziwe rewolucje. Było to z resztą doskonale widać w poprzednim sezonie, gdy Inga ostatecznie wybrała Łukasza a nie Rafała (Rafał Królikowski), którego wolała jej młodsza pociecha i nie mogła zaakceptować wyboru matki. Tyle tylko, że w 22 sezonie "Przyjaciółek" Gruszewska zdecyduje się na zmiany i postanowi skupić się na sobie i dzieciom, ale zbyt długo w tym postanowieniu nie wytrwa!

Wszystko przez to, że w 22 sezonie "Przyjaciółek" Inga zakręci się już obok Borysa (Piotr Stramowski). Małgorzata Socha pochwaliła się na swoim Instagramie wspólnymi zdjęciami z nowym znajomym Marty (Laura Breszka), którą sama szykowała z nim na randkę! I mimo iż początki ich znajomości nie zapowiadały niczego dobrego, gdyż Marta psiknęła w oczy gazem pieprzowym, gdy zaczepił ją w parku, tak gdy zaczęli razem pracować, to wróciły na właściwe tory. I nie dość, że architekci zaczęli sobie pomagać, to jeszcze Borys zaangażował się w sprawę zniknięcia Bruna, którego w 22 sezonie "Przyjaciółek" Marta ostatecznie odzyska właśnie dzięki niemu! Ale wtedy do akcji wkroczy Inga!

- Dzisiaj jestem na planie z tym znanym, ŚWIATOWYM aktorem🎬 - pochwaliła się aktorka pod wspólnymi zdjęciami z Piotrem Stramowskim.

Czy w 22 sezonie "Przyjaciółek" Inga odbije Marcie partnera? Tym bardziej, że jej związek z Łukaszem stanie pod dużym znakiem zapytania, ale Gruszewska długo nie będzie narzekać na nudę. Tyle tylko, że to kłóciłoby się z przemianą, jaką przejdzie Inga w 22 sezonie "Przyjaciółek". A poza tym będzie tu mowa o facecie przyjaciółki, którego wydaje się, że Inga nie byłaby w stanie odbić, więc możliwe, że ich drogi połączą się na stopie zawodowej. Szczególnie, że nie z jej winy "Nail Bar" zacznie mieć poważne kłopoty i może to właśnie architekt przyjdzie z odsieczą. Ale może to właśnie do Borysa zapała prawdziwym uczuciem, którego już nie pomyli z chwilowym zauroczeniem? Tego dowiemy się już niebawem!

Przyjaciółki ZWIASTUN 22 sezonu. Zuza nie odejdzie, Patrycja zamknie się w sobie przez chorobę
Najnowsze

Materiał sponsorowany