Przyjaciółki 20 sezon. Inga zamieszka z nowym kochankiem, ale Łukasz nie pozwoli jej o sobie zapomnieć – ZWIASTUN

i

Autor: Materiały prasowe Polsat Przyjaciółki 20 sezon. Inga zamieszka z nowym kochankiem, ale Łukasz nie pozwoli jej o sobie zapomnieć – ZWIASTUN

Przyjaciółki

Przyjaciółki 20 sezon. Inga zamieszka z nowym kochankiem, ale Łukasz nie pozwoli jej o sobie zapomnieć – ZWIASTUN

2022-08-09 13:58

W 20 sezonie „Przyjaciółek” Inga (Małgorzata Socha) szybko wyleczy złamane serce po Łukaszu (Piotr Jankowski), który zostawił ją w poprzednim sezonie i znajdzie sobie nowego kochanka! Gruszewska znów zwiąże się z mężczyzną, którego wybrała dla niej swatka, choć początki ich znajomości wcale nie wskazywały, że między tą dwójką pojawi się uczucie! Jednak w 20 sezonie „Przyjaciółek” wszystko się zmieni, a Inga i Rafał (Rafał Królikowski) postanowią nawet ze sobą zamieszkać! Tylko, że wtedy do życia Gruszewskiej wróci Łukasz i już nic nie będzie dla Ingi takie oczywiste… Zobaczcie to koniecznie w ZWIASTUNIE 20 sezonu „Przyjaciółek”!

Inga znajdzie sobie nowego kochanka w 20 sezonie „Przyjaciółek”!

W 20 sezonie „Przyjaciółek” Inga zbyt długo nie będzie leczyła złamanego serca po Łukaszu, w którym zakochała się w poprzednim sezonie i liczyła na coś więcej. Mimo iż boje uznali, że zostaną tylko przyjaciółmi, to z czasem Gruszewska zauroczyła się w mężczyźnie, ale on ciągle nie chciał wiązać się na stałe z jedną kobietą! Finalnie, zniknął z życia Ingi i wyruszył w samotną wyprawę, zostawiając zrozpaczoną Gruszewską zupełnie samą. Jednak w 20 sezonie „Przyjaciółek” Inga szybko pozbiera się po stracie Łukasza i zwiąże się z innym kandydatem, wybranym dla niej przez swatkę! Gruszewska w końcu znajdzie wspólny język z Rafałem, ojcem przyjaciółki Hani (Alicja Wieniawa-Narkiewicz), a ich relacja nabierze zawrotnego tempa!

Patrz też: Przyjaciółki 20 sezon. Zaręczyny Patrycji i Wiktora. Mikołaj pomoże wybrać pierścionek – ZWIASTUN

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ życie Ingi z kolejnym kochankiem w 20 sezonie "Przyjaciółek" >>>

Inga i Rafał zamieszkają razem w 20 sezonie „Przyjaciółek”?

W 20 sezonie „Przyjaciółek” Inga i Rafał bardzo się do siebie zbliżą. Mężczyzna zabierze Gruszewską na nietypową randkę nieco w stylu Łukasza. Para wybierze się na prawdziwy surwiwal, a piękne okoliczności przyrody sprawią, że pójdą na całość! Wspólne chwile i druga twarz skromnego informatyka sprawią, że Inga zacznie patrzeć na niego zupełnie innym okiem niż dotychczas, gdy każde ich spotkanie kończyło się klapą! Rafał również nie pozostanie dłużny Indze, w której zakocha się do tego stopnia, że w 20 sezonie „Przyjaciółek” zaproponuje jej nawet wspólne mieszkanie, czym bardzo zszokuje Gruszewską! Czy Inga zgodzi się zamieszkać z nowym kochankiem?

- Zamieszkajmy razem. Chce być z tobą bardziej – zaproponuje Rafał.

Zobacz także: Przyjaciółki 20 sezon. Nowa przyjaciółka Marta weźmie się za Wiktora! Odbierze go Patrycji? - WIDEO, ZDJĘCIA

Łukasz znów namiesza w życiu Ingi w 20 sezonie „Przyjaciółek”!

Sielankę Ingi i Rafała w 20 sezonie „Przyjaciółek” zmieni niespodziewany powrót Łukasza, co ostatnio pokazała Małgorzata Socha na swoim Instagramie. Dawny ukochany Gruszewskiej wróci i nie pozwoli jej tak łatwo o sobie zapomnieć, choć zbytnio nie będzie musiał się starać, gdyż jego wizyta mocno uskrzydli Ingę, która nawet nie będzie się starała tego ukryć! Czy w 20 sezonie „Przyjaciółek” Łukasz zniszczy związek Ingi i Rafała, a Gruszewska postanowi dać mu jeszcze jedną szansę? Czy Łukasz się zmieni i zrozumie, że też kocha Ingę? Tego dowiemy się już we wrześniu!

Spójrz również: Przyjaciółki 20 sezon. Marta piątą przyjaciółką! Kim będzie postać grana przez Laurę Breszkę? - WIDEO

Przyjaciółki ZWIASTUN 20 sezonu. Wiktor oświadczy się Patrycji, Inga zamieszka z nowym kochankiem!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze