Przyjaciółki. Łukasz wróci do Ingi w nowym sezonie! 20 sezon już we wrześniu?! – WIDEO, ZDJĘCIA

i

Autor: Instagram Przyjaciółki. Łukasz wróci do Ingi w nowym sezonie! 20 sezon już we wrześniu?! – WIDEO, ZDJĘCIA

Przyjaciółki

Przyjaciółki. Łukasz wróci do Ingi w nowym sezonie! 20 sezon już we wrześniu?! – WIDEO, ZDJĘCIA

2022-08-04 20:06

20 sezon "Przyjaciółek" przyniesie duże zmiany w życiu Ingi (Małgorzata Socha)! Do jej życia znów powróci Rafał (Piotr Jankowski), w którym kobieta pokładała duże nadzieje na poważny, poukładany związek. Tak się jednak nie stało, a mentorka sercowa Gruszewskiej wciąż zapewniała ją, że jeszcze znajdzie idealnego kandydata na partnera. Jak się okazało, Inga wciąż boryka się z problemami sercowymi, ale 20 sezon "Przyjaciółek" przyniesie zmiany. Nowy sezon już we wrześniu?! Sprawdź WIDEO i ZDJĘCIA.

Inga i Łukasz jednak razem w 20 sezonie "Przyjaciółek"?

Łukasz znów pojawił się na planie "Przyjaciółek"! Inga nie ukrywa radości z faktu, że partner wrócił. - Pamiętacie tego pana? Powrócił! - napisała Małgorzata Socha na wideo, które można zobaczyć poniżej. - Miłe złego początki jakby nie było. To był długi dzień, ale za to jak przyjemnie skończyłam, w takim miłym towarzystwie. Pamiętacie tego pana? Dobrze cię widzieć z powrotem - zachwala Socha w towarzystwie Piotra Jankowski, czyli Łukasza z serialu "Przyjaciółki".

To już więc pewne, że Łukasz powróci w 20 sezonie "Przyjaciółek", a jeśli Inga będzie cieszyć się tak samo jak wcielająca się w tę postać Małgorzata Socha, to romans rozkwitnie na nowo. Przypomnijmy, że Gruszewska szukała miłości poprzez korzystania z mentorki od związków, która starała się dobrać dobrego partnera dla kobiety. Inga umawiała się z Łukaszem, oczekiwała, że ten wyzna jej miłość i wszystko się poukłada ale nie doszło do szczęśliwego zakończenia. Czyżby tym razem było inaczej?

Przeczytaj też: Wojtuś musiał odejść z M jak miłość. 14-letni Feliks Matecki już tak nie wygląda. Ale wydoroślał! – ZDJĘCIA

Inga znajdzie wreszcie miłość w 20 sezonie "Przyjaciółek"? Kiedy nowe odcinki?

Czy Inga znajdzie miłość w 20 sezonie "Przyjaciółek"? Powrót Łukasza na pewno wiele zmieni i namiesza. Inga znów będzie próbować swojego szczęścia. Następnym kochankiem Ingi zostanie Rafał (Rafał Królikowski), ojciec przyjaciółki Hani (Alicja Wieniawa-Narkiewicz). Co prawda, Inga i Rafał poznali się już w poprzednich odcinkach "Przyjaciółek", ale nie kilka żenujących sytuacji doprowadziło do tego, że atmosfera między nimi nie sprzyjała zakochaniu się. Gruszewska wybierze się z Rafałem na nietypową randkę, która może skończyć się różnie, bo mężczyzna zaprowadzi kobietę na łono natury. Co zatem z relacją z Łukaszem, który też podobał się matce Hani? Tego dowiemy się niebawem, bo póki co scenarzyści nie zdradzili powodów powrotu mężczyzny. Można się domyślać, że Inga stanie przed trudnym wyborem, któremu z panów powinna zaufać i poświęcić więcej uwagi. Premierowe odcinki "Przyjaciółek" pojawią się prawdopodobnie już we wrześniu w Polsacie. 

Przeczytaj: M jak miłość. Marcin i Rafał Mroczek szaleją z seksowną koleżanką w basenie! Takich scen nie zobaczymy na Deszczowej – ZDJĘCIA

Przyjaciółki. Łukasz wróci do Ingi w nowym sezonie! Małgorzata Socha zdradziła losy Gruszewskiej. Nowy sezon już we wrześniu?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze