M jak miłość. Marcin i Rafał Mroczek szaleją z seksowną koleżanką w basenie! Takich scen nie zobaczymy na Deszczowej – ZDJĘCIA

i

Autor: Instagram M jak miłość. Marcin i Rafał Mroczek szaleją z seksowną koleżanką w basenie! Takich scen nie zobaczymy na Deszczowej – ZDJĘCIA

M jak miłość

M jak miłość. Marcin i Rafał Mroczek szaleją z seksowną koleżanką w basenie! Takich scen nie zobaczymy na Deszczowej – ZDJĘCIA

Ależ szaleją Zduńscy z "M jak miłość" podczas przerwy na planie! Do sieci wyciekły ZDJĘCIA, których Marcin i Rafał Mroczek szaleją z seksowną koleżanką w basenie! Gwiazdorzy "M jak miłość" pokazali nagi tors, dzięki temu widzimy ich takich, jak nigdy nie pojawią się na serialowej Deszczowej! Aż trudno sobie wyobrazić, jak zareagowałaby Kinga Zduńska (Katarzyna Cichopek) na widok męża i szwagra w takiej sytuacji... A Franka (Dominika Kachlik)? Temperamentna góralka urządziłaby z tego basenu apokalipsę! Zobacz TO koniecznie w GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość". Naga prawda o Zduńskich! Takie harce z seksowną koleżanką nie do pomyślenia na Deszczowej 

Piotrek i Paweł w "M jak miłość" to najsłynniejsze bliźnięta w Polsce. Marcin i Rafał Mroczek dzięki rolom Zduńskich zrobili ogromną karierę i zyskali uwielbienie fanów. Ostatnio bracia Mroczek świętowali swoje 40-te urodziny i przy tej okazji wspominali, że kiedy weszli na plan "M jak miłość" mieli zaledwie 18 lat. Od tego czasu panowie stali się wielkimi gwiazdami i już nie tylko pracują na planie sagi rodu Mostowiaków. Zobacz koniecznie jak się bawią Zduńscy z "M jak miłość" poza planem w GALERII ZDJĘĆ! 

Tak się relaksują Zduńscy z "M jak miłość" 

"M jak miłość" aktualnie nie nagrywa scen do nowych odcinków serialu, bo trwa wakacyjna przerwa na planie. Marcin i Rafał Mroczek w tym czasie nie próżnują i biorą udział w próbach do nowego spektaklu teatry Fabryka Marzeń. Akcja "Ślubu doskonałego" dzieje się w hotelu i właśnie w takim miejscu ciężko pracują Marcin i Rafał Mroczek. Tym razem Piotrek z "M jak miłość"" opublikował ZDJĘCIE z bratem w basenie. Bracia trzymają na nagich ramionach piękną koleżankę. Czy coś takiego mogłoby się zdarzyć w Grabinie? 

Sprawdź także: Barwy szczęścia po wakacjach. Stawicki po rozstaniu z Anetą weźmie się za Dominikę! Zniszczy jej szczęście z Sebastianem?

- Słuchajcie, po 9 godzinach prób jest czas na relaks. O tej godzinie baseny tropikalne są prawie puste, więc jakby prywatna strefa... No pięknie, czas na relaks - zapowiedział na krótkim filmiku wideo Marcin Mroczek.

To nie jest konferencja we Wrocławiu z "M jak miłość"

Następnie widzimy ZDJĘCIE, na którym nadzy Zduńscy z "M jak miłość" trzymają na ramionach Edytę Herbuś! Wszystko dzieje się we wspomnianym basenie i cała trójka wygląda na bardzo szczęśliwą. Zana tancerka gra z Marcinem i Rafałem Mroczkami w spektaklu, do którego próby trwają w jednym z hoteli.    

Nie jesteśmy sobie w stanie wyobrazić, aby Zduńscy w "M jak miłość" zabawiali się tak z seksowną koleżanką na wyjeździe. Musiałoby się to skończyć źle, podobnie jak to miało miejsce z Andrzejem (Krystian Wieczorek) i Julią (Marta Chodorowska) na konferencji we Wrocławiu. 

Zobacz koniecznie: Wojtuś musiał odejść z M jak miłość. 14-letni Feliks Matecki już tak nie wygląda. Ale wydoroślał! – ZDJĘCIA

Na występ gwiazdora M jak miłość przyszły 2 osoby! A i tak Marcin Mroczek jest zadowolony
Najnowsze