Przyjaciółki, 18 sezon: Totalna metamorfoza Zuzy! Markiewicz pokaże na co ją stać. Otwarcie grozi zemstą

2021-08-04 14:49
Przyjaciółki, 18 sezon: Totalna metamorfoza Zuzy! Markiewicz pokaże na co ją stać. Otwarcie grozi zemstą
Autor: Instagram Przyjaciółki, 18 sezon: Totalna metamorfoza Zuzy! Markiewicz pokaże na co ją stać. Otwarcie grozi zemstą

18 sezon "Przyjaciółek" przyniesie totalną metamorfozę Zuzy (Anita Sokołowska)! Ostatni czas nie był dla niej łatwy, bo borykała się z autyzmem Krzysia (Olek Sułek) oraz ostatecznie rozwiodła się z Jaśkiem (Marek Bukowski). Chociaż w jej życiu pojawił się Błażej (Mateusz Damięcki), który służył wsparciem, to nie starczyło, by Markiewicz zaczęła żyć pełnią życia. W 18 sezonie "Przyjaciółek" u jej boku pojawi się inny mężczyzna. Jej szef (Paweł Ławrynowicz) wywoła niemałe zamieszanie. To dla niego Zuza przejdzie metamorfozę?

Metamorfoza Zuzy w 18 sezonie "Przyjaciółek" zaskoczy wszystkich

W pierwszych sezonach "Przyjaciółek" Zuza była bardzo skupiona na swojej karierze, zarabianiu pieniędzy i zajmowaniu wysokiego stanowiska. Dopiero z czasem stała się bardziej rodzinna, a był nawet czas, że w ogóle zrezygnowała z pracy w finansach, do czego dążyła latami i zajęła się prowadzeniem chińskiej knajpy. Okazało się to porażką, ale na szczęście Zuza zdołała znaleźć kolejną pracę w zawodzie. 

Trzeba jednak przyznać, że Markiewicz z "Przyjaciółek" nieco straciła życiowego pazura, m.in. przez autyzm Krzysia, który kompletnie wybij ją z rytmu. To nie tylko to, bo Zuza stała się bardziej ugodowa, a także w pracy zauważono, że chyba już nie nadaje się na szefową. Dowiedziała się więc, że będzie miała nowego przełożonego. 

Przeczytaj: Marcin z M jak miłość pokazał miłość życia. To nie jest Adriana Kalska!

Przyjaciółki 18 sezon. Anka znajdzie sobie młodszego faceta! Nieźle załatwi Pawła

W 18 sezonie serialu "Przyjaciółki" Zuza kompletnie się zmieni! Pokaże, że koniec z zamartwianiem się i uległością. Na profilu Anity Sokołowskiej na Instagramie pojawiło się zdjęcie, które idealnie opisuje Markiewicz w nadchodzącym sezonie serialu "Przyjaciółki".

- Z Panią Dyrektor nie ma żartów ;) - podpisała zdjęcie aktorka, co sugeruje, że weźmie się za siebie i zacznie czerpać z życia pełnymi garściami. To prawdopodobnie właśnie nowy szef wzbudzi w niej taką siłę do walki.

Przeczytaj: Nowa Basia w M jak miłość. Zduński już nie pozna swojej córki

18 sezon serialu "Przyjaciółki" przyniesie niemałe niespodzianki. Zuza będzie musiała się zmierzyć z trudnymi decyzjami, a Błażej będzie zajęty żoną, która wróciła do niego pod koniec minionego sezonu serialu "Przyjaciółki". Wszytko to sprawi, że Markiewicz będzie musiała stanąć do walki i pokazać, że naprawdę nie ma z nią żartów. W innym przypadku może stracić nie tylko Błażeja, ale też pracę i karierę, którą budowała całymi latami.  

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE