Przyjaciółki, 18 sezon: Totalna metamorfoza Zuzy! Markiewicz pokaże na co ją stać. Otwarcie grozi zemstą

i

Autor: Instagram Przyjaciółki, 18 sezon: Totalna metamorfoza Zuzy! Markiewicz pokaże na co ją stać. Otwarcie grozi zemstą

Przyjaciółki, 18 sezon: Totalna metamorfoza Zuzy! Markiewicz pokaże na co ją stać. Otwarcie grozi zemstą

2021-08-04 14:49

18 sezon "Przyjaciółek" przyniesie totalną metamorfozę Zuzy (Anita Sokołowska)! Ostatni czas nie był dla niej łatwy, bo borykała się z autyzmem Krzysia (Olek Sułek) oraz ostatecznie rozwiodła się z Jaśkiem (Marek Bukowski). Chociaż w jej życiu pojawił się Błażej (Mateusz Damięcki), który służył wsparciem, to nie starczyło, by Markiewicz zaczęła żyć pełnią życia. W 18 sezonie "Przyjaciółek" u jej boku pojawi się inny mężczyzna. Jej szef (Paweł Ławrynowicz) wywoła niemałe zamieszanie. To dla niego Zuza przejdzie metamorfozę?

Metamorfoza Zuzy w 18 sezonie "Przyjaciółek" zaskoczy wszystkich

W pierwszych sezonach "Przyjaciółek" Zuza była bardzo skupiona na swojej karierze, zarabianiu pieniędzy i zajmowaniu wysokiego stanowiska. Dopiero z czasem stała się bardziej rodzinna, a był nawet czas, że w ogóle zrezygnowała z pracy w finansach, do czego dążyła latami i zajęła się prowadzeniem chińskiej knajpy. Okazało się to porażką, ale na szczęście Zuza zdołała znaleźć kolejną pracę w zawodzie. 

Trzeba jednak przyznać, że Markiewicz z "Przyjaciółek" nieco straciła życiowego pazura, m.in. przez autyzm Krzysia, który kompletnie wybij ją z rytmu. To nie tylko to, bo Zuza stała się bardziej ugodowa, a także w pracy zauważono, że chyba już nie nadaje się na szefową. Dowiedziała się więc, że będzie miała nowego przełożonego. 

Przeczytaj: Marcin z M jak miłość pokazał miłość życia. To nie jest Adriana Kalska!

Przyjaciółki 18 sezon. Anka znajdzie sobie młodszego faceta! Nieźle załatwi Pawła

W 18 sezonie serialu "Przyjaciółki" Zuza kompletnie się zmieni! Pokaże, że koniec z zamartwianiem się i uległością. Na profilu Anity Sokołowskiej na Instagramie pojawiło się zdjęcie, które idealnie opisuje Markiewicz w nadchodzącym sezonie serialu "Przyjaciółki".

- Z Panią Dyrektor nie ma żartów ;) - podpisała zdjęcie aktorka, co sugeruje, że weźmie się za siebie i zacznie czerpać z życia pełnymi garściami. To prawdopodobnie właśnie nowy szef wzbudzi w niej taką siłę do walki.

Przeczytaj: Nowa Basia w M jak miłość. Zduński już nie pozna swojej córki

18 sezon serialu "Przyjaciółki" przyniesie niemałe niespodzianki. Zuza będzie musiała się zmierzyć z trudnymi decyzjami, a Błażej będzie zajęty żoną, która wróciła do niego pod koniec minionego sezonu serialu "Przyjaciółki". Wszytko to sprawi, że Markiewicz będzie musiała stanąć do walki i pokazać, że naprawdę nie ma z nią żartów. W innym przypadku może stracić nie tylko Błażeja, ale też pracę i karierę, którą budowała całymi latami.  

Najnowsze