Przyjaciółki 18 sezon. Koszmar Patrycji powróci. Mąż Wiktor już teraz zapowiedział wielką rewolucję

i

Autor: Instagram Przyjaciółki 18 sezon. Koszmar Patrycji powróci. Mąż Wiktor już teraz zapowiedział wielką rewolucję

Przyjaciółki 18 sezon. Koszmar Patrycji powróci. Mąż Wiktor już teraz zapowiedział wielką rewolucję

2021-06-30 13:16

Wilki powrót Wiktora (Paweł Deląg) do serialu "Przyjaciółki" zwiastuje koszmar dla Patrycji (Joanna Liszowska). Związek z Jeleńskim był chyba najtrudniejszą próbą dla jej wytrzymałości psychicznej. Wiktor w poprzednich odcinkach "Przyjaciółki" potrafił Kochan uderzyć, poniżyć i zdradzić. Zniknął bez słowa, a teraz powróci w wielkim dla niego stylu. Już teraz Paweł Deląg zapowiedział wielką rewolucję w "Przyjaciółkach" i ostrzy zęby na zagranie brutala Wiktora. Po rozchwianym emocjonalnie Arturze (Paweł Małaszyński), Patrycja nie uwolni się od kłopotów.

Wiktor wraca na plan serialu "Przyjaciółki" i zapowiada wielką rewolucję 

W nowych sezonie "Przyjaciółki" Wiktor znów pokaże na co go stać. Już teraz Paweł Deląg zapowiedział wielki powrót do serialu, w którym nie pojawił się długi czas. Wydawałoby się, że Kochan zapomniała o brutalnym partnerze, ale nic bardziej mylnego. Jeleński wróci z podwójną siłą. Wiktor zniknął z serialu "Przyjaciółki" bez śladu, po burzliwej i trudnej relacji z Patrycją.

Mężczyzna miał problemy z agresją, nie raz Kochan uderzył i wykorzystał. Szantażował ją w kwestii dzieci, ale też zdradził ją z Kaliną (Maria Pawłowska). Nad ich relacją cały czas krążyła Wiki (Roma Gąsiorowska), z którą Jeleński miał dziecko. A przynajmniej tak mu się wydawało, bo koniec końców okazało się, że nie jest ojcem małej Klary. 

Przeczytaj: Tak mieszka Budzyński z M jak miłość. Krystian Wieczorek ma elegancką willę z bajecznym ogrodem nad Zegrzem - ZDJĘCIA

Przyjaciółki, odcinek 204 ZWIASTUN. Anka wypędzi Pawła. Teściowa nastawi ją przeciwko mężowi. Sławek oświadczy się Dorocie

Patrycja ma się czego bać, bo Wiktor wróci z podwójną siłą.

- Coś się kończy ...ale zawsze coś się zaczyna choć mówią iż dwa razy do tej samej rzeki się nie wchodzi ... powroty, już po pierwszym dniu zdjęciowym na planie „Przyjaciółek”. A Joasia ... o nie , nie można z nią narzekać na brak emocji - napisał aktor pod zdjęciem z serialową Patrycją.

Warto przypomnieć, że Paweł Deląg ogłosił niedawno, że odchodzi z "M jak miłość", gdzie przez dłuższy czas grał Michała Ostrowskiego. Teraz chce się skupić na budowaniu roli w serialu "Przyjaciółki" i dostarczenie widzom wielu emocji, które budzi jego postać. 

Nie można zaprzeczyć, że Wiktor wprowadzał w serialu "Przyjaciółki" niemałe zamieszanie i trudno uwierzyć, że tym razem będzie inaczej. Można wnioskować, że po kompletnie nieudanej relacji z Arturem, Patrycja skusi się na ponowne spróbowanie uczuć do Wiktora. To właśnie on był jej wielką miłością, zawrócił jej w głowie i był dla niej całym światem. Chociaż niszczył ją psychicznie i krzywdził fizycznie, pewnie zjawi się i znów okaże skruchę. Z tego powodu na pewno nie będą zadowolone Inga (Małgorzata Socha), Zuza (Anita Sokołowska) i Anka (Magdalena Stużyńska), które zamartwiały się o Patrycję podczas jej związku z Wiktorem.

Najnowsze

Materiał sponsorowany