Przyjaciółki 18 sezon. Anka porzucona przez Pawła po skandalu na uczelni! Straci też córkę i wnuka

i

Autor: Ipla Przyjaciółki 18 sezon. Anka porzucona przez Pawła po skandalu na uczelni! Straci też córkę i wnuka

Przyjaciółki 18 sezon. Anka porzucona przez Pawła po skandalu na uczelni! Straci też córkę i wnuka

2021-08-24 8:55

Anka (Magdalena Stużyńska) z serialu "Przyjaciółki" w 18 sezonie nie będzie miała lekko! Strzelecka straci córkę Julkę (Nicole Bogdanowicz) i wnuka, ale też męża! Paweł (Bartłomiej Kasprzykowski) w nowych odcinkach "Przyjaciółek" nie pozbiera się tak szybko po skandalu na uczelni z nim w roli głównej. Oskarżenia go o molestowanie studentek odbiją się na jego psychice, a Anka odczuje to najbardziej. Strzelecka zostanie w końcu sama, a tego na pewno się nie spodziewała...

"Przyjaciółki", 18 sezon nowe odcinki od czwartku, 2.09.2021, w Polsacie

W 18 sezonie serialu "Przyjaciółki" Anka nie będzie miała lekko. Kiedy już przeżyła zdrady Pawła i przebolała jego obojętność w poprzednich odcinkach serialu "Przyjaciółki", znów przyjdzie niełatwy moment. Trzeba przyznać, że Strzelecka jako jedna z nielicznych osób wierzyła mężowi, że nie molestował studentek, które zebrały się po to, by wyrzucić Pawła z uczelni i upokorzyć go jako wykładowcę i prawnika. I niemal się to udało, bo młode dziewczyny przekonały większość osób, że Strzelecki to zboczeniec i zwyrodnialec, a najbardziej przekonało to Julkę. Będąc w ciąży, Julka bardzo wczuła się w sytuację ojca i zdenerwowała się na tyle, że nawet na niego doniosła do władz uczelni! Nie wierzyła, że ojciec nie ma romansu i nie ślini się na widok młodych i pięknych studentek. Ta sytuacja tyle ją kosztowała, że w końcu z nerwów trafiła do szpitala!

Przeczytaj: Gwiazda Na dobre i na złe wzięła ślub w tajemnicy! To dlatego Paulina Gałązka nigdy nie mówi o mężu - ZDJĘCIA

Przyjaciółki, 18 sezon: Ślub Ingi, powrót Artura i trauma Zuzy powraca - ZWIASTUN

Anka przeżyła w "Przyjaciółki" koszmar, a to dopiero początek. Wiadomo już, że wnuka nie uda się uratować, a Julka straci dziecko. Dziewczynę uda się odratować, ale to nie oznacza, że zostanie blisko matki. Wręcz przeciwnie, Julka po traumatycznych wydarzeniach ucieknie za granicę, a Anka nie straci wnuka i córkę jednocześnie. Niestety sytuacja w "Przyjaciółkach" stanie się dla Strzeleckiej o tyle trudna, że Paweł również nie poradzi sobie z emocjami i wpadnie w pracoholizm. Poczuje się winny, że to przez niego Julka straciła jego wnuka, bo to on wmieszał się w aferę na uczelni i tak zdenerwował córkę. 

Przeczytaj: M jak miłość. Ania wpadnie w obłęd. Budzyński odda córkę Marcie, bo nie da już rady z nieobliczalną 16-latką!

Po poronieniu Julki w "Przyjaciółkach", jej wyjeździe i zachłyśnięciu się Pawła pracą, Anka zostanie sama... Będzie starać się być blisko męża, ale dla niego zacznie się liczyć jeden temat, a mianowicie kancelaria i praca. Strzelecka tego nie wytrzyma, bo to nie pierwszy raz, kiedy Paweł zostawia ją dla innego zajęcia, a ona poczuje się bardzo osamotniona. 18 sezon "Przyjaciółek" okaże się dla Anki pechowy, a ona sama nie będzie umiała się odnaleźć w nowej rzeczywistości. Bez Pawła, Julki i nienarodzonego wnuczka będzie jej bardzo trudno. 

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze