Przyjaciółki 18, odcinek 213: Anka będzie walczyć o życie Pawła! To ona odkryje, że jest uzależniony i potrzebuje psychiatry - ZWIASTUN

i

Autor: Polsat Przyjaciółki 18, odcinek 213: Anka będzie walczyć o życie Pawła! To ona odkryje, że jest uzależniony i potrzebuje psychiatry - ZWIASTUN

Przyjaciółki 18, odcinek 213: Anka będzie walczyć o życie Pawła! To ona odkryje, że jest uzależniony i potrzebuje psychiatry - ZWIASTUN

2021-10-14 21:51

W 213 odcinku "Przyjaciółki" Paweł (Bartek Kasprzykowski) wyjdzie ze szpitala, a Anka (Magdalena Stużyńska) będzie przerażona zachowaniem męża. Po tym co się stało z Pawłem na przystanku autobusowym, jak zupełnie stracił kontakt z rzeczywistością i nikt nie wiedział co się z nim dzieje dla Strzeleckiej stanie się jasne, że stan jej męża jest poważny, że to objawy poważnego uzależnienia, które może nawet doprowadzić go do śmierci. Przemęczony, zestresowany Paweł w 213 odcinku "Przyjaciółki" odmówi leczenia, więc Anka będzie walczyć o jego życie i zdrowie. I na pomoc sprowadzi teściową Marię (Ewa Kasprzyk). Zobaczcie ZWIASTUN!

"Przyjaciółki" 18, odcinek 213 - czwartek, 14.10.2021, o godz. 21.05 w Polsacie

W 213 odcinku "Przyjaciółki" wreszcie wyjaśni się co się stało z Pawłem, który przeżył koszmarne chwile na przystanku autobusowym i wyglądał tak, jakby umierał. Nie było z nim żadnego kontaktu, ale oddychał i miał otwarte oczy, więc przypadkowi ludzie wezwali pomoc. Po krótkim pobycie w szpitalu i serii badań Paweł w 213 odcinku "Przyjaciółki" będzie już w domu.

Ku przerażeniu Anki w 213 odcinku "Przyjaciółki" jej mąż zacznie bagatelizować stan zdrowia, fakt, że dzieje się z nim coś złego, skoro lekarze stwierdzili, że jest skrajnie wyczerpany, a organizm nie wytrzymuje takiego napięcia i życia w ciągłym stresie. - Paweł miałeś totalny blackout! - krzyknie przejęta Anka kiedy zauważy, że jej mąż jak gdyby nic chce wyjść do pracy, lekceważąc zalecenia lekarzy, żeby teraz odpoczął i skupił się na swoim zdrowiu.

Nie przegap: Kasprzykowski żegna się z Przyjaciółkami. Ostatni dzień na planie i smutne słowa - ZDJĘCIA

Sprawdź też: Małgorzata Socha odchodzi z Przyjaciółek. Taki będzie koniec Ingi. Zniknie bez śladu w 214 odcinku!

Paweł w 213 odcinku "Przyjaciółki" będzie brnął w zaparte, że wszystko z nim w porządku i nie ma powodów do obaw.- Bzdura, po prostu odpadłem na chwilę... - wyjaśni żonie, ale Anki to wcale nie przekona. Dlatego przypomni mężowi co się działo kiedy nagle stracił świadomość. - Ty nie wiedziałaś jak się nazywasz! Przecież gdyby nie zadzwonił klient, ludzie wezwaliby karetkę do NN!

- Ile razy ja mam powtarzać, że to było chwilowe?! - Paweł w ogóle nie będzie chciał słuchać żony. Wreszcie Anka w 213 odcinku "Przyjaciółki" uzna, że to co spotkało Pawła to objaw uzależnienia od pracy. Bo ostatnio Strzelecki zupełnie zatracił się w sprawach kancelarii, stał się jeszcze bardziej nerwowy, a całą złość skierował przeciwko Ance, dochodząc do absurdalnego wniosku, że rodzina się od niego odwróciła.  - Ale co było chwilowe? To szaleństwo, w które uciekłeś po wyjeździe Julki czy co?

Ze względu na stan Pawła w 213 odcinku "Przyjaciółki" Anka zamknie go w domu, przejmie wszystkich jego klientów z kancelarii i wezwie na pomoc teściową Marię. Matka Pawła przyjedzie do Strzeleckich, by go przypilnować, ale jej wizyta wywoła jeszcze więcej napięć w rodzinie. Zwłaszcza kiedy Paweł usłyszy od żony, że skoro jest uzależniony to powinien się leczyć u psychiatry.

Przyjaciółki, odcinek 213 ZWIASTUN: Anka będzie walczyć o życie Pawła! Patrycja pogrąży brutala Wiktora w sądzie
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze