Małgorzata Socha odchodzi z Przyjaciółek. Taki będzie koniec Ingi. Wyjedzie do USA i zniknie bez śladu w 214 odcinku

i

Autor: Materiały prasowe Polsatu Małgorzata Socha odchodzi z Przyjaciółek. Taki będzie koniec Ingi. Wyjedzie do USA i zniknie bez śladu w 214 odcinku

Małgorzata Socha odchodzi z Przyjaciółek. Taki będzie koniec Ingi. Wyjedzie do USA i zniknie bez śladu w 214 odcinku

2021-10-09 20:01

Małgorzata Socha znika z serialu "Przyjaciółki" w 18 sezonie! To już pewne, że scenarzyści zaplanowali dość dziwny finał przygód Gruszewskiej, jeśli brać pod uwagę, że wciela się w tę postać od początku trwania serialu "Przyjaciółki". Życie prywatne Ingi znajdzie się w kompletnej rozsypce, a ona sama będzie zmuszona do wyjazdu do USA. W 214 odcinku "Przyjaciółek" Gruszewska zniknie bez śladu... Co się wydarzy w jej życiu, że nawet nie poinformuje bliskich o swoich planach? Scenarzyści uśmiercą uwielbianą postać?

"Przyjaciółki", odcinek 214 - czwartek, 21.10.2021, o godz. 21.05 w Polsacie

W 18 sezonie "Przyjaciółek" zniknie Inga! Małgorzata Socha, która wciela się w postać Gruszewskiej od początku trwania serialu, zakończyła już prace na planie hitu Polsatu i pożegnała się z ekipą. Wiadomo już, że ostatni odcinek 18 sezonu "Przyjaciółek" zostanie wyemitowany już w listopadzie, a finał zaskoczy wszystkich. Inga nie mogła narzekać na brak wrażeń, bo po zawiłej relacji z Sajmonem (Jakub Sasak), nadal nie bardzo może ułożyć swoje życie prywatne. Kręcący się koło niej byli partnerzy tylko wywołują chaos, a z Hanią (Alicja Wieniawa-Narkiewicz) trudno jej się dogadać. To jednak nie koniec, bo już niebawem Inga dostanie podejrzany telefon z USA, po czym okaże się, że musi lecieć do ojca. Z tej podróży może już nigdy nie wrócić! 

Przeczytaj: Na dobre i na złe, odcinek 820: Hania odwoła ślub z Michałem! Tylko Julce przyzna się, że kocha Piotra

Powstanie 19 sezonu serialu "Przyjaciółki" nie jest w ogóle pewne, aktorzy nie mają informacji i potwierdzenia, że wrócą na plan hitu Polsatu i będą kontynuować wątki swoich bohaterów. Dużo daje do myślenia radosne pożegnanie się Małgorzaty Sochy po 18 sezonie "Przyjaciółek", która była wyraźnie zadowolona z końca nagrywek. Czyżby miała dość postaci Gruszewskiej? Faktem jest, że ostatnio dziwnie toczyły się losy Ingi, która sama już nie wie czego chce i w którą stronę ma iść. Wszystko przybierze na sile w 214 odcinku "Przyjaciółki". 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1605: Marysia dowie się jak Jaszewski skrzywdził Dawida. Chory chłopak Basi przerwie milczenie

Inga zaniepokojona informacjami o ojcu wyleci do Stanów Zjednoczonych, by dowiedzieć się czegoś więcej. Niestety po opuszczeniu granic Polski, nie będzie z nią kontaktu! Inga w 214 odcinku "Przyjaciółki" zniknie bez śladu... Czy to jest właśnie pomysł scenarzystów na zakończenie jej wątku? Patrycja (Joanna Liszowska), Zuza (Anita Sokołowska), Anka (Magdalena Stużyńska) nie będą wiedziały, co dzieje się z czwartą przyjaciółką. Inga nigdy nie wróci ze Stanów? Niestety wiele na to wskazuje i nie wygląda na to, żeby Inga mogła liczyć na pozytywne zakończenie. 

Przyjaciółki 18, odcinek 212: Wyda się czego Wiktor chce od Patrycji. Wmówi jej, że już się zmienił
Najnowsze