M jak miłość, odcinek 1605: Marysia dowie się jak Jaszewski skrzywdził Dawida. Chory chłopak Basi przerwie milczenie

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1605: Marysia dowie się jak Jaszewski skrzywdził Dawida. Chory chłopak Basi przerwie milczenie

M jak miłość, odcinek 1605: Marysia dowie się jak Jaszewski skrzywdził Dawida. Chory chłopak Basi przerwie milczenie

2021-10-11 20:54

W 1605 odcinku "M jak miłość" Marysia (Małgorzata Pieńkowska) jako jedyna pozna sekrety skrywane przez chorego Dawida (Iwo Wiciński). Nawet przed Basią (Karina Woźniak) chłopak nie umie być tak wylewny! W 1605 odcinku "M jak miłość" młody Jaszewski wygarnie wreszcie Mariuszowi (Tomasz Lulek), że nie jest jego biologicznym ojcem, ale to dopiero początek. Tylko Dawid tylko Marysi odważy się zwierzyć co tak naprawdę nawyprawiał mężczyzna, którego przez lata nazywał "tatą". Prawda może okazać się nie do przełknięcia.

"M jak miłość" odcinek 1605 - poniedziałek, 11.10.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1605 odcinku "M jak miłość" to przed Marysią otworzy się chory Dawid. Chłopak ewidentnie będzie pozbawiony sił, ale znajdzie trochę energii na przerwanie milczenia i wygarnięcie Mariuszowi, że doskonale zdaje sobie sprawę z faktu, iż ten nie jest jego biologicznym ojcem. 

- Oboje mnie okłamywali. Pani nie wie wszystkiego. Nie widziała pani jak ojciec mnie traktował - wygarnie Dawid w 1605 odcinku "M jak miłość" Rogowskiej, która nie będzie przypuszczała, że nastolatek ma aż tyle żalu do Mariusza. - Wiesz, ja nie znam wszystkich faktów i nie chcę oceniać. Proszę cię, porozmawiaj ze swoim tatą. Każdy zasługuje na drugą szansę. Pamiętasz, sam to mówiłeś kiedy chciałeś się spotykać z Basią - przypomni Jaszewskiemu Marysia, która postawi sobie za cel pogodzenie się rodziny Dawida. On jednak pozostanie nieugięty. 

Zobacz ciężką walkę Dawida w 1605 odcinku "M jak miłość">>>

- Ale to było coś innego - sprzeciwi się Dawid w 1605 odcinku "M jak miłość". - No niezupełnie. Popatrz, ty nie chciałeś stracić Basi, a tata nie chce stracić ciebie. Siedzi tu od kilku godzin na korytarzu i nie rusza się stąd dopóki z nim nie porozmawiasz - zauważy Rogowska, co da chłopakowi do myślenia. Wymownie spojrzy się w kierunku korytarza i widać będzie, że słowa Marysi w pewnym stopniu go tknęły. W 1605 odcinku "M jak miłość" nie będzie jednak mowy o sielankowym zakończeniu i rzuceniu się sobie w ramiona. Dawid wykona jednak pewien istotny krok. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1607: Joasia umiera. Ta diagnoza wstrząśnie Chodakowską!

M jak miłość, odcinek 1605 ZWIASTUN. Dawid wyjawi tajemnicę Jaszewskiego! Kisielowa wypali skręta i się zacznie
Sonda
Dawid powinien wybaczyć Mariuszowi jego przewinienia z przeszłości?
Najnowsze