Przyjaciółki 18, odcinek 212: Paweł umrze na przystanku?! Nie będzie już z nim żadnego kontaktu! - ZDJĘCIA

2021-10-07 22:11
Przyjaciółki 18, odcinek 212: Paweł umrze na przystanku?! Nie będzie z nim żadnego kontaktu!
Autor: polsatbox.pl Przyjaciółki 18, odcinek 212: Paweł umrze na przystanku?! Nie będzie z nim żadnego kontaktu!

W 212 odcinku "Przyjaciółki" Paweł (Bartek Kasprzykowski) stanie oko w oko ze śmiercią! Dojdzie do tragedii kiedy wyczerpany, przepracowany mąż Anki (Magdalena Stużyńska) opadnie z sił na przystanku w centrum miasta! Paweł będzie w tak fatalnym stanie, że nie zdoła nawet odebrać telefonu, a przypadkowi świadkowie tego dramatu Strzeleckiego w 212 odcinku "Przyjaciółki" nie będą mogli nawiązać z nim żadnego kontaktu. Czy Paweł umrze? A jeśli jednak przeżyje, to co się z nim stanie i jak to straszne wydarzenie wpłynie na jego dalsze losy? Oto szczegóły i zdjęcia z 212 odcinka "Przyjaciółki"!

"Przyjaciółki" 18 sezon, odcinek 212 - czwartek, 7.10.2021, o godz. 21.05 w Polsacie

Zanim w 212 odcinku "Przyjaciółki" Paweł przeżyje chwile grozy na przystanku autobusowym, jego serce na chwilę się zatrzyma, a on sam poczuje, że śmierć jest blisko w małżeństwie Strzeleckich znów zacznie się źle dziać. Anka przestanie się dogadywać z mężem. Jak to możliwe? Paweł dojdzie do absurdalnego wniosku, że przestał się liczyć dla całej rodziny, że została mu już tylko praca, bo wszyscy bliscy dawno się od niego odwrócili.

W 212 odcinku "Przyjaciółki" wciąż nie będzie mógł się pogodzić ze skandalem jaki wybuchł na uczelni, kiedy został wplątany w intrygę z molestowaniem studentek. Nie zapomni tego, że córka Julka (Nicole Bogdanowicz) tak bezwzględnie go osądziła i potępiła. I odsunie się od Anki jeszcze bardziej.

Nie przegap: Kasprzykowski żegna się z Przyjaciółkami. Ostatni dzień na planie i smutne słowa - ZDJĘCIA

Sprawdź też: Przyjaciółki 18, odcinek 212: Zuza odkryje okrutną prawdę o Błażeju. To jego była żona naprowadzi Markiewicz

To dlatego Paweł w 212 odcinku "Przyjaciółki" rzuci się w wir pracy w kancelarii. Uzna, że Anka i syn Staś (Antoni Borowski) już go nie potrzebują. Poczuje się rozczarowany życiem, zawiedziony rodziną. Ale problemy Pawła będą oznaczały coś znacznie poważniejszego. A tragedia jaka się rozegra uświadomi Pawłowi, że może umrzeć w samotności... Bo ekstremalny wysiłek, ciągłe napięcie i stres doprowadzą do tego, że pewnego dnia w 212 odcinku "Przyjaciółki" Paweł zwyczajnie opadnie z sił. Usiądzie na ławce na przystanku, oprze głowę o szybę i nie będzie w stanie się ruszyć. Zauważą go przypadkowi przechodnie, którzy zaniepokoją się, że z mężczyzną coś się dzieje, że może umrzeć w każdej chwili.

Co się stanie Pawłowi w 212 odcinku "Przyjaciółki"? Będzie miał zawał serca, udar, a może wylew? Niepokojące objawy Strzeleckiego będą oznaczały, że jest przepracowany, musi odpocząć i powoli wrócić do zdrowia oraz pełni sił. Tym razem uniknie śmierci, ale jeśli nie zmieni czegoś w swoim życiu może się to dla niego źle skończyć. 

Przyjaciółki 18 odc. 212. Anka (Magdalena Stużyńska), Paweł (Bartek Kasprzykowski)
Autor: Polsat Przyjaciółki 18 odc. 212. Anka (Magdalena Stużyńska), Paweł (Bartek Kasprzykowski)
Przyjaciółki 18 odc. 212.  Paweł (Bartek Kasprzykowski)
Autor: Polsat Przyjaciółki 18 odc. 212. Paweł (Bartek Kasprzykowski)
Przyjaciółki 18 sezon. Anka znajdzie sobie młodszego faceta! Nieźle załatwi Pawła
Sonda
Oglądałbyś dalej "Przyjaciółki" bez Bartka Kasprzykowskiego?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze