Przyjaciółki 18, odcinek 212: Paweł umrze na przystanku?! Nie będzie z nim żadnego kontaktu!

i

Autor: polsatbox.pl Przyjaciółki 18, odcinek 212: Paweł umrze na przystanku?! Nie będzie z nim żadnego kontaktu!

Przyjaciółki 18, odcinek 212: Paweł umrze na przystanku?! Nie będzie już z nim żadnego kontaktu! - ZDJĘCIA

2021-10-07 22:11

W 212 odcinku "Przyjaciółki" Paweł (Bartek Kasprzykowski) stanie oko w oko ze śmiercią! Dojdzie do tragedii kiedy wyczerpany, przepracowany mąż Anki (Magdalena Stużyńska) opadnie z sił na przystanku w centrum miasta! Paweł będzie w tak fatalnym stanie, że nie zdoła nawet odebrać telefonu, a przypadkowi świadkowie tego dramatu Strzeleckiego w 212 odcinku "Przyjaciółki" nie będą mogli nawiązać z nim żadnego kontaktu. Czy Paweł umrze? A jeśli jednak przeżyje, to co się z nim stanie i jak to straszne wydarzenie wpłynie na jego dalsze losy? Oto szczegóły i zdjęcia z 212 odcinka "Przyjaciółki"!

"Przyjaciółki" 18 sezon, odcinek 212 - czwartek, 7.10.2021, o godz. 21.05 w Polsacie

Zanim w 212 odcinku "Przyjaciółki" Paweł przeżyje chwile grozy na przystanku autobusowym, jego serce na chwilę się zatrzyma, a on sam poczuje, że śmierć jest blisko w małżeństwie Strzeleckich znów zacznie się źle dziać. Anka przestanie się dogadywać z mężem. Jak to możliwe? Paweł dojdzie do absurdalnego wniosku, że przestał się liczyć dla całej rodziny, że została mu już tylko praca, bo wszyscy bliscy dawno się od niego odwrócili.

W 212 odcinku "Przyjaciółki" wciąż nie będzie mógł się pogodzić ze skandalem jaki wybuchł na uczelni, kiedy został wplątany w intrygę z molestowaniem studentek. Nie zapomni tego, że córka Julka (Nicole Bogdanowicz) tak bezwzględnie go osądziła i potępiła. I odsunie się od Anki jeszcze bardziej.

Nie przegap: Kasprzykowski żegna się z Przyjaciółkami. Ostatni dzień na planie i smutne słowa - ZDJĘCIA

Sprawdź też: Przyjaciółki 18, odcinek 212: Zuza odkryje okrutną prawdę o Błażeju. To jego była żona naprowadzi Markiewicz

To dlatego Paweł w 212 odcinku "Przyjaciółki" rzuci się w wir pracy w kancelarii. Uzna, że Anka i syn Staś (Antoni Borowski) już go nie potrzebują. Poczuje się rozczarowany życiem, zawiedziony rodziną. Ale problemy Pawła będą oznaczały coś znacznie poważniejszego. A tragedia jaka się rozegra uświadomi Pawłowi, że może umrzeć w samotności... Bo ekstremalny wysiłek, ciągłe napięcie i stres doprowadzą do tego, że pewnego dnia w 212 odcinku "Przyjaciółki" Paweł zwyczajnie opadnie z sił. Usiądzie na ławce na przystanku, oprze głowę o szybę i nie będzie w stanie się ruszyć. Zauważą go przypadkowi przechodnie, którzy zaniepokoją się, że z mężczyzną coś się dzieje, że może umrzeć w każdej chwili.

Co się stanie Pawłowi w 212 odcinku "Przyjaciółki"? Będzie miał zawał serca, udar, a może wylew? Niepokojące objawy Strzeleckiego będą oznaczały, że jest przepracowany, musi odpocząć i powoli wrócić do zdrowia oraz pełni sił. Tym razem uniknie śmierci, ale jeśli nie zmieni czegoś w swoim życiu może się to dla niego źle skończyć. 

Przyjaciółki 18 odc. 212. Anka (Magdalena Stużyńska), Paweł (Bartek Kasprzykowski)

i

Autor: Polsat Przyjaciółki 18 odc. 212. Anka (Magdalena Stużyńska), Paweł (Bartek Kasprzykowski)
Przyjaciółki 18 odc. 212.  Paweł (Bartek Kasprzykowski)

i

Autor: Polsat Przyjaciółki 18 odc. 212. Paweł (Bartek Kasprzykowski)
Przyjaciółki 18 sezon. Anka znajdzie sobie młodszego faceta! Nieźle załatwi Pawła
Sonda
Oglądałbyś dalej "Przyjaciółki" bez Bartka Kasprzykowskiego?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze