Przyjaciółki 18, odcinek 212: Zuza odkryje okrutną prawdę o Błażeju. To jego była żona naprowadzi Markiewicz

i

Autor: Materiały prasowe Polsatu Przyjaciółki 18, odcinek 212: Zuza odkryje okrutną prawdę o Błażeju. To jego była żona naprowadzi Markiewicz

Przyjaciółki 18, odcinek 212: Zuza odkryje okrutną prawdę o Błażeju. To jego była żona naprowadzi Markiewicz

2021-09-24 8:25

W 212 odcinku serialu "Przyjaciółki" Zuza (Anita Sokołowska) odkryje okrutną prawdę o Błażeju (Mateusz Damięcki), który podawał się za czułego i troskliwego mężczyznę z problemami. Markiewicz jeszcze w zeszłym sezonie "Przyjaciółek" żałowała Błażeja, a teraz to ona wpadnie przez niego w kłopoty! Przez byłą żonę mężczyzny, która zacznie zachowywać się co najmniej dziwnie, pozna sekrety, o których nawet nie śniła. Zuza pożałuje, że mówiła źle o Jaśku (Marek Bukowski), bo dopiero Błażej pokaże jej co to znaczy mieć kłopoty.

"Przyjaciółki", odcinek 212 - czwartek, 7.10.2021, o godz. 21.05 w Polsacie

W 18 sezonie serialu "Przyjaciółki" Zuza dostanie potwierdzenie, że nie ma szczęścia do mężczyzn. Błażej miał być troskliwym i miłym mężczyzną, który bardzo pomógł jej kiedy ta odkryła autyzm Krzysia (Aleksander Sułek). Był największym wsparciem dla załamanej Markiewicz, a w 212 odcinku "Przyjaciółki" wyjdzie jaki jest naprawdę. Zuza poznała już nieco prawdziwą twarz mężczyzny, kiedy dał jej do zrozumienia, że zna jej sekrety, także ten o problemach z narkotykami. To dało kobiecie do myślenia i brzmiało niemal jak szantaż. Zuza postanowi wycofać się z tej relacji, która i tak nie zdążyła się rozwinąć. Sprawa nabierze jednak tempa, kiedy Renata (Izabela Zwierzyńska) zdecyduje się z Zuzą zaprzyjaźnić? Po co? odpowiedź nie jest oczywista, ale szykują się kłopoty. 

Przeczytaj: Na Wspólnej, odcinek 3298: Potworny wypadek u Zakościelnych. Darek będzie ratował siostrę Marysię przed śmiercią - ZDJĘCIA

Zuza w 212 odcinku "Przyjaciółki" nie będzie wiedziała jak reagować na próby przyjaźni Renaty. To nie będzie normalna sytuacja, bo przecież była żona Błażeja pojawiła się w Warszawie w konkretnym celu. W końcu jednak w 212 odcinku "Przyjaciółki" dojdzie do dość szczerej rozmowy, w której kobiety wymienią swoje zdania na temat Błażeja. Po usłyszanych informacjach, Zuza nie będzie chciała mieć nic wspólnego z mężczyzną, ale to nie zależy do końca od niej. Dziwne zachowanie Błażeja zacznie przybierać na sile. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1601: Dawid przed śmiercią powie Basi kim naprawdę jest! Przyzna się co zrobił byłej dziewczynie Kai - ZWIASTUN

Wiadomo już, że w 212 odcinku "Przyjaciółki" Renata wyjawi Zuzie cenne informacje na temat tego, jak wyglądało jej małżeństwo z Błażejem. Po rozmowie Markiewicz nie będzie chciała brnąć w tą znajomość. Czy to gra Renaty by odsunąć Zuzę od "swojego" mężczyzny? Jedno jest pewne, Renata nie pojawiła się w Warszawie bez przyczyny i dopiero za jakiś czas odkryją się jej prawdziwe intencje. Może zgrywać anioła, ale ma swoje "za uszami". Jeśli Zuza straci czujność, może bardzo tego pożałować. Wkrótce w "Przyjaciółkach" zaczną pojawiać się nowe fakty. 

Przyjaciółki, odcinek 208 ZWIASTUN. Uparte starania Sajmona o Ingę. Nagły powrót Artura. Spotkanie po latach z Konradem!
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze