Przyjaciółki 18, odcinek 212: Wyda się czego Wiktor chce od Patrycji. Wmówi jej, że już się zmienił – WIDEO

i

Autor: Polsat Przyjaciółki 18, odcinek 212: Wyda się czego Wiktor chce od Patrycji. Wmówi jej, że już się zmienił – WIDEO

Przyjaciółki 18, odcinek 212: Wyda się czego Wiktor chce od Patrycji. Wmówi jej, że już się zmienił – WIDEO

2021-10-07 21:27

W 212 odcinku „Przyjaciółek” Wiktor (Paweł Deląg) tak łatwo nie da za wygraną i kolejny raz zamieni życie Patrycji (Joanna Liszowska) w koszmar! Drań, który zamknął ją w domu, gdzie wyżywał się nad nią psychicznie i fizycznie znów pojawi się w jej życiu i będzie chciał do niego wrócić! W 212 odcinku „Przyjaciółek” przestraszona Patrycja będzie zdana sama na siebie, gdyż nikomu nie powie o powrocie swojego byłego kochanka i oprawcy. Wiktor zacznie ją nachodzić i przekona ją, że jest już zupełnie innym członkiem! Czy Kochan kolejny raz nabierze się na jego słówka? Zobacz WIDEO!

"Przyjaciółki", odcinek 212 - czwartek, 7.10.2021, o godz. 21.05 w Polsacie

W 212 odcinku „Przyjaciółek” Wiktor nie da o sobie zapomnieć i znów zacznie dręczyć Patrycję, mimo iż ona na każdym kroku pokazała mu, że już nie chce mieć z nim nic wspólnego. Ich pierwsze przypadkowe spotkanie przed szpitalem, do którego trafił pobity Artur (Paweł Małaszyński) przebiegło w dość chłodnej atmosferze, ale wcale nie zniechęciło Wiktora, a wręcz przeciwnie. Były oprawca Kochan zaczął nachodzić ją w mieszkaniu, jednak ona ciągle nie miała ochoty na potkanie z nim.

Trudno się nie dziwić w końcu przed laty w „Przyjaciółkach” prawnik zamknął ją we własnym domu i odizolował od przyjaciółek: Ingi (Małgorzata Socha), Anki (Magdalena Stużyńska) i Zuzy (Anita Sokołowska), gdzie znęcał się nad nią nie tylko psychicznie, ale i fizycznie, gdyż nieraz zdarzyło mu się podnieść na nią rękę. Patrycja była gotowa mu wszystko wybaczyć, jednak jego niespodziewana ucieczka, gdy dowiedział się, że nie jest ojcem Klary (Łucja Michalik) przekreśliła wszystko. Teraz w 210 odcinku „Przyjaciółek” jak gdyby nic wrócił i chce zacząć od nowa?!

Patrz też: Przyjaciółki 18, odcinek 212: Zuza odkryje okrutną prawdę o Błażeju. To jego była żona naprowadzi Markiewicz

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ spektakularny powrót Wiktora do "Przyjaciółek" i jego spotkanie z Patrycją >>>

W 212 odcinku „Przyjaciółek” Wiktor tak łatwo nie odpuści i zrobi wszystko, aby Patrycja go wysłuchała. Niestety Kochan nikomu nie powie o jego powrocie i za wszelką cenę będzie starała się ukryć ten fakt przed swoimi przyjaciółkami. W ten sposób będzie zdana tylko na siebie i Wiktor to wykorzysta. Zupełnie zaskoczy ją na ulicy i mocno się zdziwi, gdy była kochanka zacznie przed nim uciekać!  

- Patrycja, Patrycja boisz się mnie? Od kiedy? – spyta zaskoczony Wiktor.

- Odkąd zdałam sobie sprawę, co zrobiłeś z moim życiem – usłyszy w odpowiedzi.

W 212 odcinku „Przyjaciółek” Wiktor zacznie ją przekonywać, że się zmienił i przeszedł terapię, a więc już nic nie szkodzi na przeszkodzie, aby mogli spróbować jeszcze raz. Kochan nie będzie kryła swojego zdumienia jego słowami i kolejny raz da mu jasno do zrozumienia, że nie chce mieć z nim już nic więcej wspólnego!

- Zmieniłem się – oznajmi Wiktor.

- Świetnie – skwituje.

- Przeszedłem terapię – doda po chwili.

- Lepiej późno niż wcale – podsumuje go Patrycja.

Zobacz także: Przyjaciółki 18, odcinek 212: Paweł umrze na przystanku?! Nie będzie już z nim żadnego kontaktu! - ZDJĘCIA

Jeszcze w 212 odcinku „Przyjaciółek” Wiktor postanowi wziąć byłą kochankę na litość i będzie liczył na to, że Patrycja kolejny raz jak za dawnych czasów nabierze się na jego miłe słówka. Jednak jej reakcja zupełnie go zaskoczy i nie pozostawi mu żadnych złudzeń!

- Myślałem, że uda mi się o Tobie zapomnieć, ale…ale nie – zacznie swoje gierki.

- I naprawdę sądzisz, że znowu się na to nabiorę?!- wkurzy się Patrycja.

- Po prostu myślałem, że… - nie zdołaj dokończyć, gdyż Kochan wejdzie mu w słowo.

- Co myślałeś?! No co myślałeś?! Powiedz mi, co myślałeś?! Że wpadniesz do Warszawy i odwiedzisz starą znajomą, tak? – jeszcze mocniej zirytuje się Patrycja.

- Przecież Cię bardzo dobrze znam… - zauważy Wiktor.

- Aż za dobrze (...) – odpowie, po czym w 212 odcinku „Przyjaciółek” zakończy ich rozmowę, wsiądzie do samochodu i odjedzie jak najdalej swojego byłego kochanka, który zamienił jej życie w koszmar!

Spójrz również: Małgorzata Socha odchodzi z Przyjaciółek. Taki będzie koniec Ingi. Wyjedzie do USA i zniknie bez śladu w 214 odcinku

Przyjaciółki 18, odcinek 212: Wyda się czego Wiktor chce od Patrycji. Wmówi jej, że już się zmienił
Najnowsze